Final Fantasy 7 Rebirth İncelemesi

1997 yılında en çok sevilen oyunlardan birisi olan ve modern anlatımı ile yeniden piyasaya sürülen Final Fantasy 7 Rameka oyunu iki yıldır piyasadadır. Çok uzun süreli ve çok parçalı olan bu oyun oyuncuların saatler harcadığı açılış sahnesi ile karşımıza çıkmıştı. Bu seri üç kısımdan oluşacaktır. Final Fantasy 7 Rameka serisinin ikinci kısmı Square Enix tarafından adlandırılmıştır. Bu serinin ikincisi olan Final Fantasy 7 Rebirth olacağını ve 2023 yılının ocak ve şubat ayında gelmesi düşünülmektedir.

Final Fantasy 7 Rebirth piyasaya sürüleceği konusunu onaylayan tek platform PS5 olmaktadır. Square Enix son zamanlarda çıkış yapan yeni nesil konsollara odaklandığı için Final Fantasy 7 Rebirth PS5 üzerinden oynayabilirsiniz. Bilgisayarlarda ve Xbox üzerinden oynanıp oynanmayacağı ise henüz bilinmemektedir.

Final Fantasy 7 Rebirth oyunun oynanış kısmı Final Fantasy 7 Rameka ile aynı olacağı düşünülenler arasında yerini almaktadır. Savaş ve keşif sırasında nasıl bir değişikliğe gidildiği hakkında net bir bilgi ulaşmamıştır. Final Fantasy 7 Rebirth ile yeni oyuncular ile karşı karşıya kalacağımızı ve yeni bölümlere heyecan verici bir deneyimle başlanacağı dile getirilmiştir. Final Fantasy 7 Rebirth hakkında daha fazla bilgi ve ipucu verilmemiştir. Oyun piyasaya sürülmeye başladığı sırada daha fazla ayrıntı alınabileceği düşünülmektedir.

  • Yeni oyuna başlayanlar Final Fantasy 7 Rameka oyununu oynamalarını gerek olmadığını Final Fantasy 7 Rebirth ile başlayabilecekleri oyununyaratıcı yönetmeni tarafından açıklanmıştır. Square Enix’in bağlı olduğu isimlendirme şeması dahil olarak Rebirth hakkında öğrenmeniz gereken birçok şey oyunda sizleri beklemektedir. Final Fantasy 7 Rameka oyunu bir üçlemeden meydana geleceği ve ikinci kısmın 2023 yılının ocak ayında gelmesi beklenmektedir. Şirket son bölümün konusu hakkında henüz bir açıklamada bulunmamış ve birçok kişiyi meraklandırmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu