Finansbank Para Puan Nedir, Nerelerde Kullanılır?

Finansbank parapuan nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Finansbank para puan nerelerde kullanılır işte detaylar.

CardFinans sahibi müşterilerin harcamalarından kazandıkları Para Puanlar alışveriş ve uçak bileti alımında kullanılabilir. QNB Finansbank POS cihazı üzerinden yapılan ödemeler ve özel kampanyalar aracılığıyla Para Puan kazanılabilir. Karta yüklenen Para Puanlar alışverişte kullanılırken 0,1 kuruş değer kazanır.

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan kredi ve banka kartları sundukları dönemsel fırsatlarla alışverişe heyecan katar. Dijital dünyanın sunduğu avantajlar para taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırırken taksitli ödeme seçenekleri de ihtiyaçların ertelenmeden karşılanmasına imkân sağlar.

1000 para puan100 TL
1800 para puan180 TL
10.000 Para Puan1.000 TL
15000 Parapuan1.500 TL
25000 Parapuan2.500 TL
40000 para puan4.000 TL

Finansbank Para Puan Nerelerde Kullanılır

Finansbank Para Puan QNB Finansbank POS cihazı olan mağazaların yanı sıra Para Puan kullanımıyla uyumlu yazılıma sahip e-ticaret sitelerinde nakit yerine kullanılabilir. Bakiyenin yeterli olması halinde yapılan harcamanın tamamı Para Puanla ödenebileceği gibi bir kısmı da ödenebilir.

Ülkemizde en çok tercih edilen kredi ve banla kartları arasında ilk sıralarda yer alan Finansbank ürünleri, alışverişlerde kazanılan Para Puanların bir başka alışveriş veya bilet alımında harcanmasına olanak sağlar. Harcama tutarına ve dönemsel kampanya fırsatlarına göre değişen Para Puanlar kartta birikir.

Finansbank Para Puan Nerede Kullanılır

Card Finans kredi kartını kullanarak kazanılan Para Puanlar ücretsiz alışveriş için kullanılabilir. Üye işyerlerinde yapılan harcamaların karşılığı olan Para Puanlar sayesinde ödemeler nakit ihtiyacı olmadan tamamlanabilir. Pek çok farklı sektörde geçerli olan uygulama kasada ödeme şeklinin Para Puan olduğu belirtildiğinde ücretsiz alışveriş imkânı sunar. Biriken Para Puanlar;

  • Anlaşmalı mağazalarda
  • Akaryakıt istasyonlarında
  • Marketlerde
  • Uçak bileti alımında veya
  • Web sitelerinde online alışveriş ödemelerinde harcanabilir.

QNB Finansbank Telefon Bankacılığı hattı olan 0850 222 0 900 numara üzerinden Para Puan hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt bulunabilir, sorgulama işlemi gerçekleştirilebilir.

Finansbank Para Puan Kaç TL

Yapılan alışveriş ve harcamaların karşılığı olarak kazanılan Finansbank Para Puan değeri 0,1 kuruştur. Kartta biriken Para Puan TL karşılığı harcamalar sonunda verilen POS fişinde yer alır. Anlaşmalı mağazalarda yapılan harcamalardan elde edilen Para Puanlar dönemsel olarak sunulan kampanyalarda daha değerlidir.

  • Kartında 10.000 Para Puanı olan bir müşteri bunun karşılığı olarak 1.000 TL’lik bedava alışveriş yapma hakkı kazanır.

Toplanan Para Puanlar 2 takvim yılı sonunda geçerliliğini kaybeder. Hesaplama alışveriş tarihine göre değil yıla göre yapılır.

Finansbank para puan sorgulama
Finansbank para puan sorgulama

Finansbank Para Puan Sorgulama

Kazanılan Para Puan sorgulama işlemi QNB FinansBank web sitesi, mobil bankacılık veya 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezi üzerinden yapılabilir. Kullanıcı adı ve şifreyle kısa sürede ve güvenli bir şekilde tamamlanan sorgulama işleminin ardından yapılacak alışverişte ödeme planı belirlenebilir.

Fiziki olarak mağazalarda yapılan ödemelerin sonunda müşteriye verilen POS slipinin en alt kısmında kazanılan Para Puan ve toplam bakiye takip edilebilir. Kullanımı son derece basit olan puanlarla yeterli bakiye olması halinde yapılan harcamanın tamamı karşılanabilir.

Finansbank 15,000 Parapuan Ne Kadar

FinansBank Para puanı TL’ye çevirme işlemi son derece basittir. Puan bakiyesi olan tutar için belirlenmiş değer 0,1 kuruştur.

  • 15.000 x 0,1 kuruş karşılığı olan 1.500 TL hesaplanabilir.

Kısaca kartında 15.000 Para Puanı olan bir müşteri yaptığı alışverişin 1.500 TL’sini bedavaya getirmiş olur. Ticari amaçlı kullanılan QNB FinansBank kredi kartlarıyla Para Puan toplanamaz ve toplanan puanlar ödemelerde kullanılamaz.

N11 Para Puan Nasıl Kullanılır

FinansBank kredi kartı ve banka kartlarında biriken Para Puan N11 kampanyalarında kullanılabilir. Biriken puanın harcama tutarından az olduğu durumlarda işlem gerçekleşemez. Yani alışverişin bir kısmı puan kalan kısmı nakit veya kredi kartıyla ödenemez. Toplam alışveriş tutarından az miktarda biriken Para Puan kullanımı sadece N11 ve QNB FinansBank arasında anlaşma yapılmış kampanyalarda değerlendirilebilir.

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar

Kart Şifresi Alma Ziraat Bankası

Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır Halkbank

Garanti Mobil Şifre Alma

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr