GALA Fiyat Analizi: GALA Token Fiyatı 0,56 Dolarlık Fiyatıyla İyileştirilmeli!

GALA tokeninin genel eğilimi hala yükselişte ve tokendeki küçük düzeltme aşaması, 0,5 FIB seviyesinden iyi destek alıyor gibi görünüyor. Gala coin fiyatı şu anda 0,52 $ seviyesinde işlem görüyor ve gün içi %8,39 kazanç sağlıyor. Bununla birlikte, bir toparlanma aşamasını daha iyi doğrulamak için fiyatın 0,56 dolar direncini aşması gerekiyor.

Önemli teknik noktalar:

  • GALA fiyatına güçlü destek sağlayan 20 günlük EMA
  • GALA tokenindeki gün içi işlem hacmi 953.4 Milyon Dolardır ve bu da %14.96’lık bir zarara işaret etmektedir.

GALA/USD coin ile ilgili bir makaleyi en son ele aldığımızda, token fiyatı 0,5 Fibonacci düzeltme seviyesine düştü ve burada birkaç düşük fiyat reddetme mumuyla yoğun talep baskısını gösterdi.

Gala-token
Gala-token

Bununla beraber, belirteç Bayrak modelinden bir yükseliş koparmayı başarsa da, fiyat hala en yakın yatay direnç seviyesi olan 0,575-0,56$’ı geçmek için mücadele ediyor.

Token fiyatı, önemli EMA seviyelerine (20, 50, 100 ve 200) göre güçlü bir yükseliş trendini sürdürüyor. Ayrıca, günlük Göreceli Güç Endeksi(56), bu küçük düzeltme aşamasında bile tarafsız bölgenin üzerinde devam etti.

Bu daha düşük zaman dilimi çizelgesinde, GALA belirteci 4 saatlik zaman dilimi çizelgesinde artan bir üçgen modeli ortaya çıkardı. Bu formasyonun boyun çizgisi 0,56 dolar işaretinde ve kripto tüccarları, fiyat bu genel dirençten yükselişe geçtiğinde mükemmel bir uzun fırsat elde etmelidir.

MACD göstergesinin çizgileri tarafsız bölgesinin (0.0) eşiğinde ve bu orta çizginin üzerine çıkmayı başarırlarsa, bu tüccarlar bu yükseliş modeli için ekstra onay alacaklar.

Enes Gülcan

Enes, soğuk ortamı sever. Mobil teknoloji ve operatörlere tuhaf bir merak besliyor. Kitap okumaya geç başladığı için pişman ve şuan bunu telafi ediyor. İnternetten gelen soruları konu haline getiriyor. enes.gulcan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥