Garnier C vitamini serum kullananlar hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Garnier C vitamini serum içerik listesi ve Garnier C vitamini serum şikayet işte detaylar.

Garnier C vitamini serum kullananlar tarafından çoğunlukla beğenilen bir üründür. C vitaminin cilt üzerinde yaptığı etkiler birçokları tarafından bilinir. Ciltte parlaklık ve daha sağlıklı bir görünüm imkanı tanıyan C vitaminin birçok farklı markadan serumlarını almak mümkündür.

Garnier C Vitamini serum ürünü ise cilde parlaklık verme, cildi aydınlatma ve ihtiyacı olan C vitaminini sunma vaatleri ile satılmaktadır. Garnier tarafından kullanıcı deneyimine sunulan C Vitamini serum hakkında kullanıcı yorumları;

 • Yaklaşık 4 gündür sabah ve akşam sürüyorum. Cildimdeki ton farklılıkları yavaş yavaş gidiyor gibi. Ürünü çok sevdim.
 • Sürdüğümde yapış yapış bir his bırakmadığı için çok sevdim. Henüz 2 hafta oldu alalı ama sanki işlevini yerine getirmiyor gibi.
 • Cildimi yumuşattığı için başarılı buldum.
 • Soluk bir cildim var. Ten rengim de açık olduğundan daha da soluk görünüyorum. Bu ürünü kullandıktan sonra biraz aydınlanma oluyor o yüzden krem sürmeden önce sürüyorum. Cildimi daha sağlıklı gösteriyor.
 • 1 hafta kullandım. Şimdiden sonuçlar güzel. Cildimde aydınlanma olduğunu kolayca fark edebildim. Başarılı bir ürün ama sürekli kullanımda etkisini yitirebilir. Bu yüzden aralıklı olarak kullanmayı tercih edeceğim.
 • Fiyatı uygun, kendisi başarılı. Daha ne olsun. Severek kullandığım bir ürün.

D Vitamini Ampul Eczane Fiyatı

Garnier C Vitamini Serum İçerik Listesi

Garnier C Vitamini serum içerik listesi kapsamında yer alan maddeler cildin daha parlak ve aydınlık olmasını, leke görüntüsünün giderilmesini sağlayan maddelerdir. C vitamini serumunu makyaj öncesinde ve makyaj temizlendikten sonra cilde uygulayan birçok kullanıcı mevcuttur.

C vitamini serumun içerisinde ise yüzde 3,5 Niasinamid, salisilik asit ve C vitamini bulunmaktadır. Her bir serum ürününün boyutu ise 30 ml kadardır. Ürünün C vitaminini limon özlerinden temin ettiği bilinmektedir.

Garnier C Vitamini Serum Sivilce Yaptı!

Garnier C vitamini serumun sivilce yaptığına dair birtakım şikayetler vardır. Bu şikayetlerin ana konusu serumun kullanılması sonrasında ciltte oluşan yağ bezeleri ve sivilcelerdir. Her cilt bakım ürünü aynı ciltte aynı etkiyi vermeyebilir.

Hassas cilde sahip olanlar ve cilt tipine uygun ürün kullanmayan kişiler tarafından sıkça ürünlerin olumsuz etkileri ortaya çıkabilmektedir.

Garnier C Vitamini serum da bu ürünlerden biridir. Cildi nemlendirme ve cildin C vitamini ihtiyacını karşılama vaadi bulunan ürün bazı ciltlerde sivilcelenme de yapabilmektedir. Yazımızın devamında yer alan şikayetleri inceleyerek sivilce sorunlarına dair merak edilenleri inceleyebilirsiniz.

Garnier C Vitamini Serum Şikayet

Garnier C vitamini serum şikayetleri ciltte yağlanma ve sivilcelenme yönünde artmaktadır. Genel hatları ile sevilen bir serum olsa da farklı ciltlerde farklı etkileri olabilmektedir.

Cilt tipine uygun ürün kullanmama, sorunlu ciltler üzerinde kullanılma gibi durumlarda serumların etkileri de olumsuz olabilir. Garnier C Vitamini serum hakkında yapılan başlıca şikayetler;

 • Serumu yüzüme kullandıktan sonraki ertesi sabah yüzümde yanma, kızarma ve pullanma ile karşılaştım. Cildim mahvoldu.
 • Serumu 1 haftadır kullanıyorum. Yüzümde kızarmalar oluşmaya başladı. Kullanmayı bıraktım ama sonrasında da ne yaptıysam bir türlü geçmedi. Şikayetçiyim.
 • Serumu bitene kadar kullandım ama yüzümdeki renk tonu eşitlenmedi. Üstelik ürünü bitirmeme rağmen cildimde hiçbir farklılık görmemiş olmak da baya kazıklanmış gibi hissettiriyor. Kimseye tavsiye etmiyorum. 
 • Serumu birkaç kez kullandım ve sonrasında burun bölgemde kahverengi gözle görülür lekeler ortaya çıktı. Gerçekten şaka gibi. Kaş yaparken elimizdeki gözden olduk.
 • Garnier pişmanlıktır. Bu serumdan sonra asla kimseye tavsiye etmiyorum. Bırakın C vitamini ihtiyacını karşılamayı cildimi lekelere boğdu.
 • Serum hiçbir işe yaramıyor. Para iadesi talep ediyorum ancak süreç o kadar uzun ki uğraşmaya gözüm yemiyor.
 • Yüzümde kullanmadan önce kollarımda denedim. Ertesi gün kollarım kaşınıp kızarmaya başladı. İade etmek istiyorum ama kullanılmış ürünü de iade almıyorlar. Ürün işlevini yerine getirmese de bu tavırları çok can sıkıcı.
Garnier c vitamini serum kullananlar
Garnier c vitamini serum nasıl kullanılır

Garnier C Vitamini Serum Nasıl Kullanılır

Garnier C Vitamini serum kullanılışı itibari ile sürekli kullanıma uygun bir üründür. Sabah ve akşamları temiz cilde bir tam dolum damlalık uygulamanız gerekir. Uygulama sırasında serumu cildinize masaj yaparak yedirin.

Serumu cildinize yedirerek sürdükten sonra üzerine krem sürmeyi unutmamalısınız. Cildinizin ihtiyacı olan C vitaminini temin etmek için kullanılan bu ürün sonrasında nemlendirici gece ya da gündüz kremi sürülmesi tavsiye edilmektedir.

Garnier C Vitamini Serum Süslü

Garnier C Vitamini serum süslü sözlükte de hem çok sevilen hem de çok yerilen bir serumdur. Öyle ki serum ve krem benzeri cilt bakım ürünleri kişilerin ciltlerine göre farklı etki gösterebilir. Etkilerin çeşitlenebilmesi yorumların da çeşitlenmesini sağlıyor.

C vitamini serum ürünü hakkında olumsuz yorumların korkutucu olduğunu da söylemek gerekir. Ancak ürün hakkında büyük oranda olumlu yorum bulunuyor.

Ürünü aldıktan sonra deneme sürecinde önce kol ya da bacak gibi bir bölgenizde denemeniz tavsiye edilmektedir. Yanma ve kızarıklık benzeri sorunlar olmaması halinde yüzünüze de kullanabilirsiniz.

C Vitamini Serumu Nasıl Kullanılır

Devit 3 Damla Nasıl Kullanılır

/ 5.

Share.

Comments are closed.