Gate io Kaldıraçlı İşlem hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gateio Vadeli İşlem ve Gate.io Marj Borç Verme işte detayları.

Gate.io kaldıraçlı işlem nasıl yapılır bakıldığı zaman son dönemde hızla büyüyen bir kripto para borsası olan bu platform kaldıraçlı işlem imkânı sağlar. Aynı zamanda müşterilerine vadeli işlem, spot piyasa, opsiyon gibi birçok seçenek sağlıyor ve üstelik gerçek bir Trade işlemlerinde başarılı işlemler yapan kullanıcılarına birçok imkân sağlıyor.

Gate io ile kişiler vadeli işlem yapmak istedikleri zaman vadeli işlemler bölümünden kişiler çapraz marjini seçerek kaldıraç oranını ayarlayabilecekler. Limit veya piyasa emrini seçebilirsiniz. İstediğiniz miktarı seçtikten sonra long veya short olarak girebilir ve kaldıraçlı işlemleri başlatabilirsiniz.

Gateio Vadeli İşlem Nasıl Yapılır

Gateio vadeli işlem nasıl yapılır için spot ve margin trading yapabilecekler ayrıca vadeli işlem sözleşmeleri de bulunuyor. Yatırım yapan kişilere 100’e kadar kaldıraç oranı veriliyor. Verilen vadeler ise kısa olmaktadır ve genellikle 10 dakika ile 1 gün arasında vade veriliyor. Vadeli işlemler için stop emri koyabilir ve istediğiniz bölgeden alarak istediğiniz satabilirsiniz.

Gateio Vadeli İşlemler Nasıl Yapılır Mobil
Gateio Vadeli İşlemler Nasıl Yapılır Mobil

Gateio Vadeli İşlemler Nasıl Yapılır Mobil

Gate io vadeli işlemler nasıl yapılır mobil üzerinden üyelik işlemlerinizi hallettiğiniz zaman rahatlıkla vadeli işlemlere girebilirsiniz. Mobil olarak girildiği zaman ana ekranda bulunan vadeli işlemler üzerinden sağ üst kısımda bulunan istediğiniz kripto parayı seçebilirsiniz. Sonrasında ise çapraz veya izole olarak seçim yapmanız ve kaç x gireceğinizi belirlemeniz gerekir.

Kaldıraç oranını ayarladıktan sonra limit veya piyasa emrini hazırlamalı ve sonrasında ise kişilerin mutlaka stop emri koymasını tavsiye ediyoruz. Stop emri için stop emrine tıklayarak ve piyasa fiyatını seçerek başlayabilirsiniz.

Gate.io Marj Borç Verme

Gate.io marj borç verme için müşterilerin borç alması için kripto paralarla kampanya yapmaktadır. Kişiler ellerindeki kripto paraları başlarına borç olarak vermektedir. Uzun süre kripto para tutmak isteyen kişiler marj borç verebilir ve karşılığında kazanç elde edebilirler.

Marj borç verebilmek için kişiler borç verilebilen kripto paralar üzerinden işlem yapabilecekler. Fakat borç verme işlemlerinde kısıtlama yani limit bulunmaktadır. Borç vermek için finans kısmından kripto kredisi bölümünden girebileceksiniz.

Gateio Vip1 Nasıl Olunur

Metaverse Coin List

Comments are closed.