Gateio Vip1 Nasıl Olunur

Gateio Vip1 Nasıl Olunur ve Gateio Vip 1 Olma Şartları şartları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gateio VIP Seviyeleri 2021 işte detayları.

Gateio vip 1 nasıl olunur? İnternet üzerinde en fazla merak edilen konular arasında yer almaktadır. Gateio Startup platformu, en yeni kripto para birimi olarak hızlı yatırım platformları arasında yerini almaya başlamıştır. Bu platformda çeşitli VIP üyelik seçenekleri bulunmaktadır. İşte size bu VIP 1 üyesi nasıl olunur konusunda bilgi vermek istiyoruz.

Gateio Vip 1 Nasıl Olunur?

Gateio Vip 1 nasıl olunur? Hemen bu konuya açıklık getirmeye çalışalım. Gateio Startup platformunda Vip1 olmak için bazı adımları yapmanız gerekecektir.

  • Gateio öncelikle 2 farklı Vip planı uygulamaktadır. Bunlardan ilki yalnızca GT coin tutma gerektiren bir plan olarak karşımıza çıkar. İkincisi ise 30 günlük işlem hacmi + GT tutma gerektiren bir plan şeklidir. GT tutma içinde belirli bir dönemin hesaplanması gerekir. Bu dönem 14 günlük bir dönemdir ve bu dönem hesaplanarak ortalaması alınır.
  • Eğer elinizde Herhangi bir günde hiç GT bulunmuyorsa, o gün için GT tutma değeri sıfır olarak hesaplanacaktır.

Gateio Vip 1 Olma Şartları

Gateio vip1 olma şartları incelemeden önce Gateio firması hakkında bilgi vermek istiyoruz. Gateio firması uzun zaman önce Çin’de kurulmuş bir kripto para borsasıdır. Son zamanların en gözde yatırımı olan kripto para yatırımları içerisinde Gateio firmasının merkezi Çin’de değil ABD’nin Virginia Eyaletinde bulunmaktadır.

Gateio Vip 1 olma şartları daha öncede belirtildiği üzere 2 farklı plan olarak karşımıza çıkar. İlk plan GT coin tutma planıdır. Bu plan Vip 1 olma açısından en iyi plan olarak görülmektedir. İkinci plan ise 30 günlük işlem hacmi ve GT tutma planıdır.

Gateio VIP Seviyeleri 2021

Gateio VIP seviyeleri 2021 yılı için değerlendirmek gerekirse yatırımcılar ilk Vip1, Vip 2 ve Vip 3 seviyelerine gelmek için çalışmaktadırlar. En kolay şekilde Gate io VIP olabilmek için GT token almak ve bekletmek en doğru seçenek olacaktır. Eğer bu süre içerisinde oranlarda değişme olmazsa 100 GT token alırsanız 14 gün sürecince tutarak VIP 1 seviyesinde kalmak mümkün olabilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥