Gediz elektrik telefon ve mail adresi bilgilerini sizlere aktarıyoruz. Gediz elektrik arıza tel ve Gediz Elektrik şikayet hattı bilgilerini birlikte inceleyelim.

Gediz elektrik telefon, müşteri odaklı çalışma sistemi ve sorunsuz hizmet kalitesi ile oldukça dikkat çeken ve başarılı bir şekilde ilerleme kat eden hizmetlerine son hızla devam etmektedir.

Özellikle deneyimli ve kalifiyeli çalışanları oldukça takdir toplamakta olan Gediz elektrik telefon, aynı zamanda kullandığı son teknoloji ekipmanlar sayesinde de kullanıcıları tarafından tam onay almaktadır.

Müşteriler, Gediz Elektrik Telefon’un kaliteli hizmetlerinden yararlanarak, elektrik ve telefon hizmetlerinde kesintisiz ve güvenilir bir deneyim yaşayabildiklerini dile getirmiş ve en iyi değerlendirmelerde bulunmuşlardır.

Manisa Gediz Elektrik Telefon Numarası

Manisa Gediz elektrik telefon numarası, özellikle tam onay ve değerlendirme aldıktan sonra birçok kişi tarafından merak edilen bir konu haline gelmiştir. Manisa Gediz telefon numarası ce diğer iletişim bilgileri şu şekildedir;

  • Adres: Şehzadeler, Atatürk Blv. No:168, 45140 Yunusemre/Manisa
  • Telefon numarası: 186
  • E-posta adresi: bilgi@gediz.com
  • İnternet sitesi: https://www.gediz.com/
  • Müşteri hizmetleri numarası: 186
  • Arıza bildirim hattı: 186

Telefon numarası üzerinden işlerini tam olarak halledemeyen müşteriler, belirtilen adrese giderek yüz yüze görüşme sağlayabilirler. Manisa Gediz Elektrik müşteri hizmetleri kullanıcıları tarafından tam onay alsa da, bazen imza gibi gerekli işlemler için direkt olarak adreste hizmet sağlamaktadırlar.

Gediz Müşteri Hizmetleri Numarası

Gediz Müşteri Hizmetleri Numarası

Gediz Müşteri Hizmetleri numarası 186’dır. Bunun yanı sıra arama yapamayan müşteriler için diğer iletişim bilgileri şu şekildedir;

  • Gediz Elektrik E-Posta Adresi: musteri@gediz.com

Gediz Elektrik’e e-posta göndererek de müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. E-posta ile fatura sorgulama, ödeme işlemleri, arıza bildirimi, şikayet ve önerilerinizle ilgili destek alabilirsiniz.

  • Gediz Elektrik Sosyal Medya Hesapları:

Gediz Elektrik, müşterilerine sosyal medya hesapları üzerinden de hizmet vermektedir. Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarını takip ederek, kampanyalardan, duyurulardan ve şirket hakkında bilgilendirmelerden haberdar olabilirsiniz.

  • Gediz Elektrik İnternet Sitesi: www.gediz.com

Gediz Elektrik’in internet sitesi aracılığıyla da müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Site üzerinden fatura sorgulama, ödeme işlemleri, arıza bildirimi, şikayet ve önerilerinizle ilgili destek alabilirsiniz.

Gediz Müşteri Hizmetleri, müşterileri için iyi bir hizmet sunmayı amaçlamaktadırlar. Bunun yanı sıra Müşteri Hizmetleri çalışanları kibar, düzgün diksiyonlu ve müşteri odaklı çalışma prensipleri ile kullanıcılar tarafından tam onay almayı başarmışlardır.


Daha fazla ilgili içerik;


Gediz Elektrik Arıza Tel

Gediz elektrik arıza tel numarası 186’dır. Kullanıcılar bu numara üzerinden herhangi bir sorunu dile getirebilirler. 7/24 hizmet veren Gediz Elektrik sayesinde tüm problemler için anında çözüm alınabilir.

Ekipler, arıza ihbarını alan müşterilerin adreslerine en kısa sürede ulaşarak sorunu çözmek için gideceklerdir.

Gediz Elektrik Şikayet Hattı

Gediz Elektrik şikayet hattı 186’dır. Bu numarayı arayarnarak tüm sorun ve şikeyetleri Müşteri Hizmetlerine bildirilebilir. Gediz Elektrik çalışanları tüm sorun ve şikayetler için anında çözüm üretmek adına ellerinden geleni yaparlar.

Ayrıca, müşteriler Gediz Elektrik’in resmi web sitesi üzerinden de şikayetlerini iletebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı bir iletişim sağlamış olunacaktır.