Gmail Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim 2022

Gmail şifremi unuttum nasıl açabilirim 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Gmail şifre değiştirme işte detaylar.

Gmail şifremi unuttum nasıl açabilirim 2022 yılında da birçok insanın karşılaştığı bir sorun olmaya devam ediyor. Masa üstü bilgisayar ve cep telefonlar için Gmail şifresi kurtarma işlemleri farklıdır.

Gmail şifremi unuttum accounts.google.com adresine girin. Bilgisayardan girmek istediğinizde öncelikle “şifremi unuttum” butonuna tıklayın. Sizden gmail adresinizi girmeniz istenecektir. Adresinizi girdikten sonra “ileri” butonuna basın. Kayıt olurken yedek bir eposta adresi girdiğiniz için “kurtarma eposta” seçeneğine tıklayarak kendinize bir kod gönderin.

Kodu girdikten sonra şifrenizi değiştirip yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Tiktok Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim

Telefonda Açık Olan Gmail Şifresini Öğrenme

Telefonda Gmail hesabınız açıksa masa üstünde mailinizi açmak için doğrulama özelliğini kullanabilirsiniz. Telefonda açık olan Gmail şifresini öğrenme direkt size şifrenizi vermez ama ekranda bir sayı belirir ve siz bu sayıyı telefonunuzdan seçtiğinizde masa üstünde otomatik olarak hesabınız açılır.

Böylece masa üstüne şifre yazmadan güvenli bir şekilde girmiş olursunuz. Giriş yaptıktan sonra şifrenizi değiştirmek istiyorsanız “güvenlik” bölümünden şifre değiştir diyerek yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Yedek eposta adresiniz varsa buraya bir kod gönderilir ve kodu girdiğinizde şifreniz otomatik olarak sıfırlanır. Yeni şifrenizi dilediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz.

Paribu Şifremi Unuttum

Gmail Şifre Değiştirme
Gmail Şifre Değiştirme

Gmail Şifre Değiştirme

Gmail şifre değiştirme eğer kurtarıcı eposta adresi belirttiyseniz birkaç basit adımdan ibarettir. Şifremi unuttum dedikten sonra kurtarıcı eposta adresinize 6 rakamdan oluşan bir kod gelir. Bu kodu ekrandan girdiğinizde şifreniz sıfırlanır ve yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Şifremi unuttum diyerek aynı işlemleri cep telefonu ya da tabletinizden de yapabilirsiniz. Telefon bağlantısı sayesinde kodu SMS olarak da isteyebilirsiniz.

PTT Kart şifresini nasıl alabilirim?

Gmail Şifremi Unuttum Doğrulayamıyorum

Gmail şifrenizi unuttuysanız ve ilk üye olurken kendinize bir güvenlik sorusu belirlediyseniz güvenlik sorusunu yanıtlayarak hesabınızda şifre değişimi yapabilirsiniz. Gmail şifremi unuttum doğrulayamıyorum diyorsanız öncelikle “şifremi unuttum” kısmına tıklayın. Mail adresinizi yazıp ileri tıklayın. Kurtarma seçeneklerinden “güvenlik sorusu” kısmına tıkladıktan sonra geçmişte belirlediniz sorunun cevabını kutucuğa yazın.

Cevabın doğru olması halinde şifre otomatik olarak sıfırlanır ve yeni bir şifre belirleme ekranı çıkar. Dilediğiniz harf ve rakamlardan oluşan yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.

googlehaberler