GS Store Almanya nerede sorusunun yanıtını merak ettiğinizi biliyoruz. Türk spor kulüplerine olan ilgi Avrupa’da gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Takımınıza destek olmak ya da takımınıza ait lisanslı ürünleri bulmak için mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Avrupa’da yaşayan Galatasaray taraftarları artık lisanslı ürünlere kolayca ulaşabiliyor. Hem internet üzerinden hem de mağazalardan kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Almanya’da Galatasaray spor kulübüne ait te iki mağaza bulunuyor. Bu mağaza Rheinpark Canter AVM içerisinde yer alıyor.

Almanyada GS Store Var Mı Evet
GS Store’da Neden Forma Yok Formalar hızlı bir şekilde tükendiği için kısa sürede forma yetiştirilemedi.
Galatasaray Hangi Ülkenin Türkiye

GS Store Almanya Online

Avrıpa’da yaşamını devam ettiren Galatasaray taraftarları için online mağaza açıldı. Online mağaza sayesinde lisanlı ürünler tek tık uzağınızda. Online mağazada Türkçe, Almanca ya da İngilizce dillerinden birini tercih ederek alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Online olarak verdiğiniz siparişler Almanya’da bulunan GS Store mağazasındaki depolardan karşılanıyor. Ayrıca yeni dönemde online sipariş verenler kargo ve baskı hizmetinden yararlanmak için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmayacaklar. GS bonus kartınızla kolayca online mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

GS Store Almanya Online Mağazaeu.gsstore.org
GS Store Online Çalışıyor Mu Aktif

GS Store Almanya Nerede

Almanya’da Galatasaray taraftarları oldukça fazla. Bu yüzden Almanya’da Galatasaray taraftarların en çok olduğu NRW bölgesinde mağaza açıldı. GS bonus kart avantajları, Galatasaray kombine fiyatları ve indirimli ürünleri mağazada bulabilirsiniz. 2013 yılından beri hizmet veren mağaza Rheinpark Center AVM içerisinde yerini alıyor. Yeni sezon ürünleri kolayca bulabileceğiniz GS Store mağazasının iletişim adresi şu şekildedir;

  • Adres; Rheinpark CEnter Breslauer Str. 2/4 41460 Neuss Düsseldorf/Germany
  • Telefon Numarası; +49 0 2131 367 90 05

GS Store Almanya Kargo

GS Store dünyanın birçok ülkesinde yer alıyor. Her ülkede mağazası olmasa da online alışveriş mağazası sayesinde istediğiniz ürünü kolayca bulabilirsiniz. Online mağazasından alışveriş yaptığınız zaman kargo ücretini karşılamanız gerekir. Alışveriş tutarınız yüksek olursa ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

GS Store üzerinden online alışveriş yaptığınızda ilk Almanya’daki depolardan tedarik sağlanır. Eğer depolarda ürün yoksa Türkiye’den getirilmesi gerekir. Bu durumda kargonuzun teslim edilme süresi uzayabilir. En geç bir hafta içerisinde online aldığınız siparişler adresinize teslim edilecektir.

GS Store hakkında yorumlarınızı, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.