GS bonus kart ile nasıl bilet alınır ve Gs Bonus kart ile kaç bilet alınır, detayları sizlere aktarıyoruz. Gs Bonus kart ile öncelikli bilet nasıl alınır, birlikte inceleyelim.

GS Bonus Kart sahibi olanlar Galatasaray’ın futbol maçlarına 2 gün öncesinden öncelikli bilet alabilme hakkına sahip olurlar. Taraftarlar, GS Bonus Kart sahibi olduklarında kendilerine kartlarının üzerinde yazan bir taraftar numarası verilmiş olur. 1905 ile başlayan bu taraftar numarası bilet alırken kullanılmak üzere verilir. GS Bonus Card sahibi olarak takımlarına destek olan Galatasaray taraftarları pek çok ayrıcalıktan faydalanmanın yanında, ek bir ücret ödemek zorunda kalmadan kart sahibi olurlar.

GS Bonus kart ile kaç bilet alınırDerbilerde 2 bilet
Gs Bonus kart bilet alış

GS Bonus Kaç Bilet Alınır

GS Bonus Kaç Bilet Alınır

GS Bonus kaç bilet alınır, Bonus Card’ın sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir. GS Bonus kart sahipleri hem GS Bonus Kart kampanyalarından hem de Bonus’un kampanyalarından yararlanabilirler. GS Bonus Kart sahipleri, biletlerine herkesten 2 gün önce sahip olabilir. Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarına ait biletlerin genele satış için sunulmasından 2 gün önce başlayan ön satış ile GS Bonus Kart sahipleri biletlerini alabilirler. Böylece herkesten 2 gün önce biletlere sahip olarak tribünlerde rahatça yerlerini almış olurlar.

GS Bonus Kart’a sahip olan taraftarların bilet satın alırken mutlaka yapmaları gereken bir işlem vardır. Satın alma işlemi sırasında, GS Bonus Kartlarının üzerinde yazan taraftar numaraları kullanılmaktadır. GC Bonus Kart sahiplerinin bilet satın alırken kartlarının üzerinde 1905 ile başlayan taraftar numaralarını kullanmaları gerekmektedir. GS Bonus Kart sahiplerine sunulan çok sayıda kampanyalar,  indirimler, ayrıcalıklar bulunmaktadır. Kampanyalar sadece GS Bonus Kart sahiplerinin biletlerini online olarak satın aldıklarında geçerli olmaktadır.

GS Bonus kart ücreti var mı

GS Bonus kart ücreti var mı, GS Bonus kart ile ödemelerini peşin yapan taraftarlar, GS Bonus kart ile peşin olarak yaptıkları bu ödemelerini GS Bonus Kart sayesinde taksitlendirebilirler.  GS Bonus kart ile en fazla 5 adet bilet alınabilmektedir.  GS Bonus Kart  ile yapılan tüm harcamaların belirli bir oranı Galatasaray Spor Kulübü’ne aktarılır. Bu sayede taraftarlar kulübe katkı sağlarken ek bir ödeme yapmak zorunda kalmazlar çünkü GS Bonus kartın taraftarlara da ek bir maliyeti yoktur. Kartlarının üzerindeki taraftar numaralarını bilet satın alırken kullanmaları yeterlidir.


Daha fazla ilgili içerik;


GS Bonus Kart Yaş Sınırı Nedir

GS Bonus Kart Yaş Sınırı Nedir

Kredi kartı sahibi olmak insan hayatına pek çok kolaylık sağlamakla birlikte sorumlu ve bilinçli bir şekilde kullanmak gerektirdiğinden bir takım şartlara bağlıdır. Kredi kartı almak için hızlı ve kolay bir şekilde TC numarası ile online kredi kartı başvurusu yapılabilir. Bu sayede şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden  online formu doldurarak kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilir. Kredi kartına başvurmak kolay olmakla birlikte kredi kartı sahibi olma konusunda pek çok şartı da gerçekleştiriyor olmak gerekir. Kredi kartı sahibi olma şartları içinden en önemlisi yaş sınırıdır.

Kredi kartına sahip olmak için belirlenmiş olan yaş sınırı 18 (onsekiz) dir. Kredi kartına başvurmak için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir. Yani 18 yaşını doldurmuş olan herkes, kredi kartı başvurusunda bulunabilir.

Eğer kredi kartı sahibi olması istenen bireyler 18 yaşından küçük ise bu durumda da kredi kartı sahibi olmaları için başka şartları gerçekleştiriyor olmaları gerekir. 18 yaşından küçük olanlar için aile büyükleri veya yakınlarının bu karta başvurarak öncelikle onların sahip olmaları gerekmektedir. Yapılan başvuru sonucu GS Bonus Kart sahibi olan aileler 18 yaşından küçük aile bireylerini de kart sahibi yapabilirler. Bunun için GS Bonus Kart sahibi olan aile büyükleri veya yakınları limitli ek kart başvurusunda bulunabilirler. Bu sayede yaşı 18 yaşından küçük olan aile ve yakınları da GS Bonus Kart sahibi olarak bu kartın tüm ayrıcalıklarından faydalanabilirler.