Türk Telekom Gece Gündüz Paketi 10 GB Nasıl Yapılır?

Türk Telekom gece, gündüz paketleri nasıl yapılır bilgilendiriyoruz. Gece 10 GB ve Gündüz 10 GB haftalık internet paketi içinde neler var işte detayları.

Saatlik Paketler

Türk Telekom saat bazlı faturasız paket kampanyası hakkında bilgi vereceğiz. Türk Telekom Saat bazlı faturasız paketler nelerdir ve nasıl yapılır işte detayları. Türk Telekom faturasız ek internet paketleridir. Türk telekom gündüz veya gece olarak ikiye ayrılmıştır. Türk telekom gündüz ve gece paketleri aşağıda yer alıyor, size en uygun olanı seçebilirsiniz.

KampanyaAktif
Paketİnternet
Geçerlilik2024
HatFaturasız

Türk Telekom Gündüz Paketi 10 GB

Gündüz paketleri fiyatları ve nasıl yapılır aşağıdaki tabloya bakarak size en uygun paketi aylık olarak alabilirsiniz. Faturasız hatlar için geçerli olan ek internet paketleri GB miktarı ve saat aralıklarına dikkat etmenizi öneririz. Tablonun sonunda ek paket fiyatları yer almaktadır.

PaketFiyat
10 GB Aylık Gündüz Paketi85 TL

Türk Telekom Gündüz 10 GB paketi sabah 09:00 ile akşam 17:00 arasında geçerlidir. Paketi almak için GUNDUZ 10GB yaz 5555’e gönder. Pakette kalan internet sorgulamak için KALAN GUNDUZ10GB yazıp 5555’e gönderebilir veya Türk Telekom müşteri hizmetleri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom Gece Paketi 10 GB

Türk Telekom Gece 10 GB paketi gece 23.00 ile sabah 06.00 arasında geçerlidir. Paketi almak için GECE 10GB yaz 5555’e gönder. Pakette kalan internet sorgulamak için KALAN GUNDUZ10GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

PaketFiyat
10 GB Aylık Gece Paketi85 TL

Paketten kalan interneti sorgulamak için; KALAN GECE10GB yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Faturasız Gece 10 GB Paketi 19 TL (BİTTİ)

Türk Telekom faturasız ek gece paketi nasıl yapılır ve 10 GB gece paketi saat kaçtan kaça sürüyor işte detayları.

Kalan İnternet Sorgulama Nasıl Yapılır?

Ek internet paketinizde kalanı sorgulamak için ücretsiz kısa mesaj atmanız yeterlidir. Tarifenize göre aşağıdaki SMS bilgisini gönderebilirsiniz.

Nil Arslan

Ünlüler dünyasını takip etmeyi sever. Yaşama dair merak ettiği çok şey var. BAÜ İletişim bölümü öğrencisi. Akvaryum hayvanlarına bayılır. nil.arslan@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥