Hacker Nasıl Olunur Ders 1 (Evde Hacker Olmak) Hekır Eğitimleri

Sıfırdan hacker eğitimi almanız için hangi yolları takip etmeniz gerektiğini sizlere aktarıyoruz. Hacker nasıl olunur ders 1 ile makalemizden başlayabilirsiniz. Evde hacker olmak isteyenlerin yapması gerekenleri aktarıyoruz.

Hacker nasıl olunur, teknoloji son sürat hızını düşürmeden gelişmeye devam ediyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatlarımızda istemsizce değişiyor. Programlama dillerini öğrenerek siber güvenlik alanında bir kariyere sahip olmak kim istemez ki? Siber güvenlik alanında ve internet kurumlarında etik hacker olabilirsiniz.

Hacker Nasıl Olunur Ders 1

Etik hacker olmak çok zor bir süreçtir. İşinizde en iyisi olmanız için program dillerini çok iyi bilmeniz gerekir. Etik hackerlar şirketlerdeki siber güvenlik açıklarını kapatmak için görev almaktadırlar. Programlama, network, veri tabanı ve iletişim konularında uzmanlaşmış kişiler hacker unvanını alabilmektedirler. Hacker olmak olumsuz bir kavram olarak gözükse de durum aslında öyle değildir. Legal yollarla çalışan ve siber güvenlik alanında açıkları kapatan kişilere de hacker denmektedir.

 • Hacker olmanız için programlama dillerini, veri tabanlarını ve network alanlarını çok iyi bilmeniz gerekir. Bunun içinde belli bir eğitim alınması gerekmektedir. Udemy veya YouTube dan programlama dillerini öğrenebilirsiniz.

Sıfırdan Hacker Eğitimi

Sıfırdan hacker eğitimi, hacker olmanız için belirli alanlarda kendinizi uzmanlaştırmanız gerekmektedir. Bu alanlar şunlardır; veri tabanı, network, iletişim, programlama konularını çok iyi bilmeniz gerekir. Sıfırdan bir hacker olmanız için eğitimler ve serfitakalara sahip olmanız gerekir. İnternet üzerinden hackerlik eğitimlerine udemy den ulaşabilirsiniz. Sıfırdan hackerlik eğitim alabileceğiniz kişileri sizler için derledik.

 • Ahmet Birkan Hacker Eğitimleri
 • Gökhan Muharremoğlu etik Hacker
 • Siber Kampüs Siber Güvenlik Eğitimi
 • Gökay Beşken Etik Hacker- Siber Güvenlik
 • Atıl Samancıoğlu Etik Hacker

Sıfırdan Hacker Olmak

Sıfırdan hacker olmak, Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle teknolojiye olan ilgi de artmaktadır. Teknolojik gelişmeler sayesinde hackerlik önemli bir konu haline gelmiştir. Hacker olan bir kişi bilgisayarı ve teknolojiyi çok iyi bilen bir kişidir. En baştan başlayarak hacker olmak istiyorsanız ilk olarak nerden başlamanız gerektiğine bakalım.

 • Temel ilkeleri ilk olarak öğrenmeniz gerekir. İlk olarak UNIX işletim sistemini öğrenmeniz gerekmektedir. Birkaç deneme yaparak bu konuda kendinizi geliştirin.
 • İkinci olarak HTML programlamayı öğrenmeniz gerekir. HTML ne olduğunu bilmiyorsanız web sitelerinin sayfa kaynağına bakarak ne anlatmak istediğimizi anlayacaksınız.
 • Html kodların, PHP gibi programlama dillerini bilmeniz gerekir.
 • MYSQL ve MSSQL gibi veri tabanlarını öğrenin.
 • Üçüncü olarak programlama dillerini öğrenmeye başla. Pyhton, Java, Javascript, C, C++ program dillerini öğrenmeye başlayın. Bu dilleri çok iyi öğrenin.

Bu işlemleri çok iyi bir şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Yaratıcı düşünmeniz bu konuda oldukça önemlidir.

Telefondan Hacker Nasıl Olunur

Sıfırdan hacker olmak

Telefondan hacker nasıl olunur, Günümüzde ilgi çeken ve herkesin merak ettiği konulardan birisi hackerliktir. Hacker olmak çok zor bir işlemdir. Sürekli program dili öğrenmeniz gerekmektedir. Kendinizi sürekli geliştirmek ve yaratıcı düşünmeniz gerekmektedir.

Mobil cihazları kullanarak hacker olmak isterseniz mobil sistemleri iyi bilmeniz gerekir. Mobil sistemlerin programlamasını öğrenmeniz gerekir. Telefon ile yazılım yazma sürecini gerçekleştirebilirsiniz. Mobil cihazlara özgü yazılımları ve teknolojileri öğrenerek hacker olabilirsiniz. Telefondan hacker olmak için aşağıdaki kurstan yararlanabilirsiniz.

 • Etik Hacker olmak: Mobil uygulamalar ve telefonlar eğitimini almanız sizlere fayda sağlayacaktır.

Hacker siteleri

Hacker siteleri, Hacker, bilgisayar ve ağ sistemlerinde uzman olan kişidir. Bilgisayar veya telefon sistemlerine girmek hacklemek demektir.  Dünya da ve ülkemizde birçok hacker bulunmaktadır. Hacker siteleri ve formları bulunmaktadır. Bu sitelerde hackerlar rekabet içerisine girmektedirler. Hacker siteleri sürekli olarak açılıp geri kapanmaktadırlar. Birçok hacker sitesi bulunmaktadır. Türk Hacker sitelerini sizler için derledik.

 • https://www.turkhacks.com
 • https://spyhackerz.org/forum
 • https://elitehackz.org/forum
 • https://darkhack.org/
 • https://cyberzforum.com
 • https://hacktivizm.org
 • https://fsecurity.org

İnstagram Hesap Çalma 2 dk: İnstagram Hesabı Nasıl Çalınır (PDF Anlatım)

Pubg Mobile UC Hilesi 99,999 (Telefondan PubG Hileleri İndir)

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr