Nuray Sayarı haftalık burç yorumları her pazartesi, Beyaz TV Hayatta Herşey Var programında yayınlanıyor. Haftalık burç yorumları, her burç için o hafta içerisinde beklenen genel eğilimleri ve olası olayları anlatan yorumlardır.

Burç yorumu, gezegenlerin ve yıldızların hareketlerinin takip edilmesiyle ortaya çıkan ve insanların ilişkilendirdiği özelliklerini ortaya koyan bir alandır. Günlük, haftalık ya da aylık burç yorumları ile yaşamınızda meydana gelecek olaylara karşı doğru tutumu nasıl sergileyeceğinize karar verebilirsiniz.

Nuray Sayarı Beyaz TV’de haftalık burç yorumları programını yapıyor. Kendisinin burç özelliklerini yakından takip etmesi ve incelemesi nedeni ile burçlar hakkında bilgi sahibi olduğu da biliniyor. Nuray Sayarı burç yorumları için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Nuray Sayarı Bugün Burç Yorumları

Nuray Sayarı bugün burç yorumlarında koçlar için arkadaşlıktan yana güzel haberler getiriyor. Arkadaşlık her zaman inişleri çıkışları olan bir duygu durumudur. Arkadaşlıklarda karar alınacak zamanlar, arkadaşlar ile ilişkilerin gözden geçirilmesi gereken zamanlar ve çok daha fazlasını burcunuzun durumuna göre yapmanız hayatınızın yönünü daha sağlıklı belirlemeniz için gerekli.

Nuray Sayarı Bugün Burç Yorumları

Bugün burçlarda yüzü en çok gülen burç ise Boğa burcu. Boğa burcu ve diğer tüm burçların günlük yorumlarını aşağıda okuyabilir ve kararlarınızı almadan önce burç yorumlarınızı dikkate alabilirsiniz. Özellikle aslan burcu için karar almadan önce iki kez düşünmeleri gerekebilir.

 • Bugün Koç Burcu Yorumu; koç burcu için bugün arkadaşlıklar yönünden gelişmeler yaşanabilir. Arkadaşlar arasında iyi ile kötünün ayırt edildiği bir gün arıyorsanız işte bugün o gün olabilir. Yeni arkadaşlıklara yelken açıyorsanız kötü haberler alabilirsiniz ancak biten arkadaşlıklar sizin için kötü bir durum değil. Kendinizi daha sağlıklı ilişkilere hazırlayın. Toksik arkadaşlık ilişkilerinden kurtulmak için iyi bir zaman.
 • Bugün Boğa Burcu Yorumu; boğa burcu için bugün kariyer bağlamında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Beklediğiniz fırsatların ayağınıza gelmesi an meselesi. Kendinize daha fazla güvenin. Olumlu durumlar ile özgüveniniz daha da tavan yapacak. Karşınıza çıkacak olan sürpriz gelişmelerden korkmayın. Yaşam alanınız ile ilgili bazı değişimler meydana gelebilir. Evinizin aurasını korumaya özen gösterin. Kararsız kalmayın.
 • Bugün İkizler Burcu Yorumu; İkizler burcu için bugün iletişim sorunları ortaya çıkabilir. İletişim sorunlarına karşı takınabileceğiniz en iyi tavır sakin olmak. Sorunlar çözülmek için vardır. Sorunlarınızı görmezden gelmek yerine sakince çözmeye gayret gösterin. Başkalarının aklı ile hareket etmeyin. Karar da hayat da sizin. Her duyduğunuzu kafanıza takmayın. Kendinizi strese sokmaktan kaçının.
 • Bugün Yengeç Burcu Yorumu; Yengeç burcu için bugün şanslı bir gün. Para ve iş söz konusu ise yengeç burcunun mutlu olacağı bir gün olabilir. Özellikle henüz sonuca bağlanmamış işleriniz varsa bugün sonuçlar yüzünüzü güldürebilir. Bununla birlikte ilişkilerinizde baskın tavırlar sergilemekten kaçının. Ne kadar kıskanç olursanız karşınızdakine o kadar zarar verirsiniz. Kıskançlık ile koruma içgüdüsü arasındaki ayrımı iyi yapın.
 • Bugün Aslan Burcu Yorumu; Aslan burcu için bugün evlilik hayatında olumlu gelişmeler söz konusu. Aslanların ikili ilişkilerinde kesin kararlar vermesi gerekiyor. Karar verdikten sonra ise kendilerini daha fazla sorgulamamalarını tavsiye ediyorum. İkili ilişkilerde toksik insanlardan kurtulun. Size iyi gelen insanlarla yolunuza devam etmek için iyi bir ayrım ile karşılaşabilirsiniz. Söz konusu kıskançlık olduğunda ise abartmamaya özen gösterin. Fazla naz aşık usandırır deseler de bu durum kıskançlık için de geçerli. 

Beyaz TV Nuray Sayarı Bugünkü Burç Yorumları

Beyaz TV Nuray Sayarı bugünkü burç yorumlarına Başak, Terazi, Akrep ve kalan diğer burçlar ile devam ediyoruz. Burç yorumlarını günlük takip ediyorsanız sizin için ilginç haberler göreceksiniz. Burcunuza ve yükseleninize yönelik yorumlar kararlarınızda etkili olabilir.

 • Bugün Başak Burcu Yorumu; Bugün başak burcu için tehlikeli bir gün olabilir. Başakların hayatında üzücü olaylar ortaya çıkabilir. Üzücü olaylara karşı kendinizi daha iyi hissetmek için kendinize değer vermeye devam edin. Üzücü olaylar sonunda hayatınızda ileride iyi ki dediğiniz ilerlemeler kat edeceksiniz. Para sorunlarınızın çözümü ise bu hafta içerisinde sizi bulacak.
 • Bugün Terazi Burcu Yorumu;Terazi burcu için bu hafta hataların farkına varma dönemi. Her insan hata yapabilir. Kendinizi daha fazla suçlamak yerine hatalarınız için telafi yolları aramaya başlayın. Hayat herkes için bazen hatalarla dolu olabilir. Kendinize daha fazla değer verin. Denenmiş şeylerden uzak durun. Kendinizi affettirmek istediğiniz biri varsa farklı yollara gidin. 
 • Bugün Akrep Burcu Yorumu; Akrep burcu için bugün ev ve aile yaşamında değişimler söz konusu olabilir. Hatta taşınmak için uygun zaman olduğunu düşünüyorsanız hiç durmayın. Yaşam alanlarınızda yapacağınız değişimler size şans getirecek. Korkmadan değişimlere açık olun. İş bağlamında karşınıza çıkan fırsatlara açık olun. Her kararı değerlendirin. Çiftseniz romantizmi doruklarına kadar yaşayacağınız bir hafta olabilir.
 • Bugün Yay Burcu Yorumu; Yay burcu için bugün anlayış ön planda olmalı. İnsanların davranışlarına ve kararlarına karşı gerçekten anlayışlı olmaya özen gösterin. Kariyerinizi ileriye taşımak üzere teklifler alabilirsiniz. Bu tekliflere hemen karşı çıkmayın. Bu hafta çoğu burç için iş bağlamında olumlu bir hafta. Değerlendirmeye özen gösterin. İkili ilişkilerde gereksiz kıskançlıklardan kaçının.
 • Bugün Oğlak Burcu Yorumu; Oğlak burcu için bugün gerçek anlamda tehlike barındırıyor. Gergin olmaktan kaçının. Büyük kararları erteleyin. Sürekli sakin kalmaya özen gösterin yoksa gününüz kavga ve tartışma ile geçebilir. Maddi sıkıntılarınız varsa sakince ötelemeye çalışın. Sabretmeniz gereken bir günün içinde olacaksınız. İsyan etmek yerine oluruna bırakmayı tercih edin. Aşk hayatınızda karar almadan önce kendinize durumu sakince tekrar hatırlatın. Olumlamalar ile gününüzü sakinleştirmeye özen gösterin.
 • Bugün Kova Burcu Yorumu; Kova burcu için bugün hayatın tersine aktığı bir gün olabilir. Kararlarınızı uygulamak konusunda acele etmeyin. Oluruna bırakmak günü değerlendirmenin farklı bir yolu olarak düşünülmeli. Başkalarının sizin hakkınızdaki fikirlerini fazla göz önünde bulundurmayın. Pişmanlıklarınızı bir kenara bırakın. Geleceğe yönelik adımlar atarken dikkatli olun.

Hayatta Her Şey Var Bugün Burç Yorumları

Hayatta her şey var. Bugünün burç yorumları birçok burç için olumlu sonuçlar barındırıyor. Oğlak burcu ise kararlarında dikkatli olmalı. Çoğu burç için mutluluk sinyalleri alınsa da kova ve oğlak burcu için tehlikeli bir gün.

Nuray Sayarı Bugünkü Burç Yorumları

Nuray Sayarı bugünkü burç yorumlarında birçok burç için olumlamalar ile değerlendirme yapıyor. Başak, Aslan ve Terazi için olumlu bir gün. Tüm burçlara ortak sunulan bir öneri ise kıskançlık krizlerinden uzak durmak olabilir.

Haftalık Burç Yorumları