Halkbank Kartım Nerede detaylı bilgilendiriyoruz. Halkbank banka kartım gelmedi ve t.c. ile kurye sorgulama halkbank işte detayları.

Halkbank kartım nerede kureye takip numarasını aşağıdaki forma giriniz. Halbank kart talebinde bulunduğunuz zaman öncelikle bu kart talebinizin belirli bir onaydan geçmesi gerekmektedir. Kartınızın onayı kabul edildikten sonra gerekli belgeler imzalandıktan sonra kartın basımı için işlem başlatılacaktır. Kart basım işlemi maksimum 1 hafta sürmektedir.

Kart basım işlemi bittikten sonra artık kartınız verdiğiniz adrese anlaşmalı olan kargo firması tarafından gönderilecektir. Kurye takibi yapabilmek için kurye tarafından bilgi alabilir ya da halk bank müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

AD SOYAD GİRİNİZ

T.C. İle Kurye Sorgulama Halkbank

T.C. ile kurye sorgulama halkbank, pek mümkün değildir. Gönderi numaranızı bulabilir bu sayede kurye sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu yöntem için;

  • Mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Kartlar alanını seçmelisiniz.
  • Başvuralar kısmına tıklamalısınız.
  • Kart teslimatı alanına tıklamalısınız.
  • Bu alanda çıkan mesaja ulaşmanız size yeterli bilgi sağlayacaktır.

Halkbank Kurye Telefon Numarası

Halkbank kurye telefon numarası, 444 93 93 ‘tür. Halk bankası Kuryenet ile anlaşma içerisindedir. Halkbank kuryenet gönderi takibi ekranına girdiğiniz zaman da kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz. 444 93 93 numarasını aradığınız zaman da kuryenet müşteri hizmetleri ile destek alabilirsiniz. Ayrıca kart iadesi, sonra teslim alma işlemleri ya da teslim adresini güncellemek içinde yine bu numarayı aramanız gerekecektir.

Halkbank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

Halbank kredi kartı ne zaman gelir, kredi kartı başvurunuz onaylandığı zaman kart basım işleminiz gerçekleşecektir. İsminize basılı kart üretimi yapıldıktan sonra kartınız kuryenet tarafından size ulaştırılmak için yola çıkacaktır. Kart basım işlemi tamamlanıp size SMS yolu ile bilgilendirme yapıldıktan genel olarak 2 3 gün sonra kartınız belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.

Halkbank Kurye Sorgulama

Halkbank kurye sorgulama için kuryenet çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. 444 93 93 numarasını aradığınız zaman müşteri temsilcileri kurye sorgulamanız hakkında size yardımcı olacaklardır. Bunun dışında yine mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından kurye sorgulaması yapabilirsiniz. Direkt olarak en yakın halkbank şubesine gidip oradan bilgi alabilirsiniz. Halk bank müşteri iletişim merkezini arayarak müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.