Hediye Çarkı 1 GB Bedava İnternet – Yanımda Çark Hile

Hediye çarkı 1 GB bedava internet ve Vodafone 2 kere çark çevirme ne zaman yapılır, bilgilendiriyoruz. Vodafone hediye çarkı hilesi nasıl yapılır, gelin birlikte inceleyelim.

Vodafone Yanımda çarkı çevir

Vodafone Yanımda çarkı çevir, Vodafone bedava internet veren uygulaması Yanımda’yı telefonunuza yükleyin. Eğer Vodafone yanımda hala yüklü değilse aşağıdaki linkten uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Vodafone hediye çarkı yanımda uygulamasının içinde bir bölümdür.

Vodafone 2 Kere Çark Çevirme Ne Zaman Yapılır

Vodafone 2 kere çark çevirme ne zaman yapılır sorusunun yanıtı Vodafone tarafından açıklanmıştır. Vodafone kullanıcıları için yapmış olduğu yenilikte Vodafone 2 kere çark çevirme özelliği getirilmiş durumda.

Vodafone Hediye Çarkı Hilesi

Vodafone hediye çarkı hilesi

Vodafone hediye çarkı hilesi var mı ve nasıl yapılır, bilgilendiriyoruz. Sıklıkla araştırılan Vodafone hediye çarkı hilesi konusu hakkında öğrenmek istediğiniz bütün taktikleri sizler için düzenledik. Vodafone hediye çarkı hilesi nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.

Vodafone 1 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Vodafone hediye çarkı bedava internet alabilirsiniz. Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın. Önce şifre almanız gerekecek. Şifre almak için S yazıp 7000’e kısa mesaj gönderin.

Yanımda uygulamasını açın sağ altta avantajlar/fırsatlar dünyası yazılarına tıklayın. Açılan ekranın sağ üst tarafında hediye çarkını göreceksiniz. Hediye çarkı simgesine basın.

Vodafone hediye çarkını parmağınızla çevirin. Hediye çarkı dönmeye başlayacak. Umarım sizde de internet durur. Biz biraz daha şanslıydık ve bize internet çıktı. Vodafone hediye çarkı internet bölümünde durdu ve ekranda hediyemiz belirdi.

Terbrikler! Günlük 1 GB internet paketi kazandınız. Vodafone yanımda haftalık bedava internet hakkımı kullanmış oldum. Bir kaç dakika sonra bedava internet hattıma tanımlandı. Bilgilendirme mesajı sonrasında 1 GB bedava interneti kullanabilirsiniz. Mesaj gelmeden kullanmayın, tarifenizden gider.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥