Vodafone Bedava İnternet 2024 [FATURASIZ]

Vodafone bedava internet kampanyaları 2 GB, 4 GB ve 10 GB paketleri kapsamaktadır. Vodafone hediye internet faturalı ve faturasız hatlar için geçerlidir.

Vodafone abone sayısını ve etkileşimini artırmak için bir birinden güzel harika kampanyalar düzenliyor. Vodafone kampanyaları sayesinde bedava internet ve hediye paketler kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava i̇nternet

Vodafone Bedava Netflix Paketi

Vodafone Red paketi internetten yemeyen netflix paketini kullanıma sundu. Red paketini alanlar 3 Ay boyunca Netflix’i ücretsiz kullanıyor. Red Sınırsız Sosyal 84 TL, Red Sınırsız Video 109 TL ve Red Sınırsız Eğlence 124 TL paketlerinden birini alarak hem internetten yemeyen hemde 3 ay boyunca Netflix’i ücretsiz izleyebilirsin. Vodafone Netflix Hediye Paketi başlıklı yazımızda detayları görebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Vodafone bedava i̇nternet

Vodafone bedava internet kampanyalarının neredeyse hepsini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapıyor. Vodafone’luların kullanabileceği bu uygulama ücretsiz ve Vodafone’un resmi uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulamasını henüz indirmediyseniz aşağıdaki indirme linki paylaşacağız. Ama öncesinde Vodafone Yanımda nasıl kullanılır kısa kısa özet geçelim. Vodafone yanımda uygulamasını indirdikten sonra şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Şifre almak için; S yazıp 7000’e kısa mesaj gönderin. Şifre cebinize gelsin.

Vodafone yanımda uygulamasında avantajlar bölümü sizin için harika kampanyaları saklıyor. Kampanyalar bölümünde isterseniz haftalık hediye çarkından bedava internet alabilir. İsterseniz de diğer kampanyalardan yararlanmak için uygulamaya gözatabilirsiniz.

Vodafone bedava i̇nternet

Vodafone Ramazan Kampanyası

Vodafone Ramazan’da faturalı ve faturasız abonelerine 1 GB bedava internet vermeyi planlıyor. Ramazan 1 GB bedava internet paketini Vodaofne Yanımda uygulaması fırsatlar bölümünden alabilirsiniz.

Vodafone Ramazan 10 GB internet paketi yanımda uygulamasında en uygun fiyar ile sahip olabilirsiniz. Vodafone Ramazan özel 10 GB paketi 40 TL olarak ücretlendirilmiştir. Bu paket sadece Ramazan ayına özeldir.

20 GB Hediye internet Faturalı

Vodafone ilk yıla özel 20 GB bedava internet dağıtıyor. Vodafone yanımda uygulaması hediye çarkı bölümünden 20 GB bedava internet aldık. Diğer operatörden Vodafone’a geçiş yapmıştık. Geçiş yaparken 20 GB bedava internet vermişti. Şimdi 1 yılımız dolduğu için kutlama olarak yeniden 20 GB hediye internet verdi. Sizde 20 GB bedava internet kampanyası detaylarını öğrenmek Vodafone Bedava internet hilesi yok! Ama 20 GB Var yazımızı ziyaret edin.

Akbank Vodafone 2 GB Hediye internet

Akbank Vodafone kampanyası ile 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Akbank kullanıcıları Vodafone fatura ödeme talimatı ile anında bedava internet kazanıyor. Akbank mobil şubeyi kullanarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyalar bölümünde Vodafone 2 GB bedava internet kampanyasına kolayca katılabilirsiniz. Akbank Vodafone Kampanyası başlığını zitaret edebilirsiniz.

İnternet Avcıları Oyunu Oyna

Vodafone bedava internet veren uygulaması, internet avcıları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Vodafone internet avcıları oyunu ile bedava internet kazan. Vodafone internet avcıları Freezone aboneleri için geçerlidir. Uygulamayı indirip Bit toplayan her abone bedava internet kazanıyor. Bu keyifli ve bol bedava internet uygulaması hakkında daha fazla bilgi almak için; Vodafone internet avcıları başlığını ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone bedava internet hilesi

Vodafone bedava internet hilesi olarak internette pek çok yazılı ve görsel içerik var. Bu içeriklerin tamamı yanıltıcı ve yanlış bilgilerden oluşuyor. Vodafone bedava internet hilesi olmadığı gibi sınırsız internet hilesi de bulunmamaktadır. Bununla ilgili video ve diğer içeriklere itibar etmemelisiniz.

Ancak Vodafone Pass paketleri ile sınırsız sosyal medya paketlerinden yararlanabilirsiniz. Vodafone Pass paketleri yanımda uygulamasından yer alıyor.

Vodafone bedava i̇nternet

Vodafone Soruyu bil internet kazan

Vodafone Soruyu bil internet kazan kampanyası nasıl yapılır bilgilendiriyoruz. Vodafone soru bil bedava internet kazan oyununun adı: Hızla Kazan’dır. Hızla kazan kampanyası ile sorulara cevap vererek bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak soru bil internet kazan kampanyasına giriş ücretlidir. Hızla kazan soru oyunu aylık 36 TL olarak ücretlendirilmiştir ve iptal etmediğiniz aylar boyunca tekrar eder.

Vodafone bedava i̇nternet

Freezone 2 GB Bedava internet

Vodafone Freezone aboneleri yükledikçe kazanıyor. Vodafone genç tarifesi olan freezone abonesi TL yükledikçe bedava internet alıyor. Pazartesi günleri 30 TL ve üstü lira yükleyen ya da 29 TL üstü paket satın alan 26 yaş altı bireysel faturasız tarifeli Vodafone’lular kampanyadan faydalanabilir. 30 TL üzeri yükleme yapan ya da 29 TL ve üzeri paket alan FreeZone’lular, 2 gün geçerli 2 GB internet kazanıyor! Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.

Vodafone TikTok 5 GB Yılbaşı Hediyesi

Vodafone TikTok 5 GB bedava internet kampanyası başladı. Vodafone tiktok 5 GB bedava internet kampanyasından ilk 100 bin kişi yararlanabilir. Bunun için kampanyaya katılmak için acele etseniz iyi olur. 31 Aralık gecesi “TikTok LIVE Efsanevi Gece” ile yeni yıl partisinin tadını birbirinden ünlü sanatçıların performanslarıyla doyasıya çıkarmanız için Vodafone’dan 5GB hediye. Kampanya kapsamında ilk 100.000 kişiye 24 saat boyunca geçerli her yöne 5GB internet hediye edilecektir.

Vodafone bedava i̇nternet

Vodafone Yılbaşı Bedava İnternet

Vodafone yılbaşı özel 100 GB bedava internet kampanyası başladı. 1 Yıl boyunca 100 GB bedava internet sahip olabilirsiniz. Vodafone harika hediyesi bütün aboneleri heyecanlandırıyor olmalı. Vodafone yanımda uygulamasından bu hediyeyi alabilirsiniz. Vodafone 100 GB bedava internet kampanyası hakkında aşağıdaki linkten detayları öğrenebilirsiniz.

Vodafone bedava i̇nternet

Vodafone Süpermarket 10 GB Bedava İnternet

Vodafone bedava internet en çok hediye dağıtan kampanyalarından biri olmasını bekliyoruz. yanımda süpermarket kampanyasıyla ilk alışverişinizde 10 GB bedava internet kazanın. Ayrıca her alışverişte 2 GB anında bedava internet hattınıza tanımlansın. Vodafone yanımda süpermarket istegelsin işbirliğiyle aboneleri hem alışveriş yapıyor hemde anında bedava internet kazanıyor. 10 GB internet hediyesi kullanıcı siparişi teslim aldıktan sonra tanımlanır. Vodafone yanımda süpermarket nasıl kullanılır aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.

Vodafone bedava i̇nternet

Vodafone Grup Kur Hediye İnternet Kazan

Vodafone toplan gel kampanyası ile grup kurarak hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone Toplan gel hediyeleri arasında aylık sınırsız sosyal medya paketleri çok ilgi çekiyor. Toplan Gel kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat alma başvurusu bulunanlar bir grupta toplanıp birlikte hediyeler kazanırlar. 1 yıl boyunca her ay sınırsız WhatsApp, Spotify ve 5 GB ile sınırlı Instagram, Facebook, Twitter’ın yanında 2 GB internete varan hediyelerden faydalanmak için hemen grubunuzu kurun!

Vodafone Davet Et 15 GB Kazan

Vodafone aboneleri eşi dostu Vodafone’a davet ettiğinde tam 15 GB bedava internet kazanıyor. Vodafone aboneleri için geçerli olan 15 GB bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Vodafone arkadaşını davet etmek için web sitesinden yada Vodafone yanımda uygulamasından link oluşturmanız gerekiyor. Bu iş oldukça kolay. Yapmanız gereken uygulamaya girip, arkadaşını davet et kampanyasına tıklamak. Vodafone sizin için hemen bir link oluşturacak ve seçtiğiniz arkadaşınıza gönderecek. Bu yöntemle Vodafone milyonlarca bedava internet dağıtıyor. Vodafone 15 GB bedava internet kazanmak için aşağıdaki şartları yerine getirmek gerekiyor.

Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abonenin https://www.vodafone.com.tr/ üzerinden hat taşıma veya yeni hat satın alma seçenekleri ile Vodafone müşterisi olması gerekmektedir. Kampanya dahilinde verilecek internet hediyeleri, link üzerinden başvuran davet edilen abonenin internet üzerinden aktivasyonu tamamlandığıktan sonra otomatik olarak hem davet edenin hem de edilenin hesaplarına tanımlanacaktır.

Vodafone Evde Kal Bedava İnternet

Vodafone bedava internet pandemi sürecinde aboneleri evde kalsın diye bedava internet ve hediyeler dağıtıyor. Vodafone evdekal bedava internet nasıl yapılır ve kampanyalar hakkında detaylar.

Üniversitelilere 6 GB Bedava İnternet

Vodafone evde kal bedava internet kampanyalarından biri Üniversite öğrencilere için. Her üniversite öğrencisi için Vodafone 6 GB bedava internet veriyor. Peki, Vodafone 6 GB internet nasıl alınır anlatalım.

Vodafone 6GB Üniversite Bedava İnternet Paketi; Bireysel faturalı ve faturasız tüm Vodafone müşterileri için YÖK’e bağlı üniversitelerin web sitelerinde ve yokdersleri.yok.gov.tr web adresinde aylık 6GB’lık ücretsiz erişim sunmaktadır. Faturalı ve Faturasız Universite paketleri sadece Vodafone Yanımda ve vodafone.com.tr üzerinden alınabilir.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet

Vodafone EBA 6 GB hediye internet nasıl yapılır ve Vodafone EBA kampanyası hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Vodafone öğrencilerin yararlanabileceği 6GB internet nerede geçerli ve nasıl alınır detaylandırdık.

Vodafone, MEB’in uzaktan eğitim karar üzerine verilen 3GB internet desteğine 3GB daha ekleyerek toplamda 6GB interneti Eylül ayı sonuna kadar, Milli Eğitim Bakanlığına ait eba.gov.tr ve EBA uygulaması’nda kullanılmak üzere tüm Vodafoneluların hatlarına otomatik olarak tanımlamıştır.

Vodafone Sınırsız Whatsapp Sınırsız Mesajlaşma

Vodafone whatsapp kampanyası aboneleri heyecanlandırdı. Vodafone’un yeni kampanyası whatsapp uygulamasında sınırsız konuşma ve görüntülü aramayı kapsıyor. Sınırsız görüntülü konuşmalar internetinizden yemiyor ve ücretsizdir.

Vodafone bedava i̇nternet

Vodafone yanımda uygulamasındaki Whatsapp kampanyasına tıklayın. Ardından ekrana sayfa açılacak ve bu ekranda “ücretsiz al” yazısına tıklayın. Tekrar yeni bir sayfa gelince en altta “satın al” yazısına tıklayın. Satın al dediğine bakmayın bu paket ücretsizdir. Sizden kesinlikle bir ücret kesilmeyecek. Kampanya editörlerimiz tarafından denendi, sonuç SMS’ini de paylaşıyoruz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥