Heves Güzel kimdir sorusu son zamanlarda gündemde yer almaya başladı. Heves Güzel hakkında bilmediğiniz tüm gerçekleri yazımızda ele aldık.

Sosyal medya platformu sayesinde birçok kişi adını duyurmayı başardı. Bu isimlerden biri de Heves Güzel olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye A Milli Takımında yer alan başarılı futbolcularla özel konuşmalarını yayınlayarak gündemde yerini aldı. Heves Güzel sosyal medya fenomeni olarak geçimini sağlıyor. Paylaşımları, fotoğrafları ve dövmeleriyle birçok takipçi kazanan Heves Güzel aslen Antalyalı olduğu biliniyor. İstanbul’da yaşayan Heves Güzel’in giyim tarzı çoğu kişi tarafından beğeniliyor. Yaşı hakkında net bir bilgi yer almasa da Heves Güzel’in 32 yaşında olduğu tahmin edilenler arasında yer aldı.

Heves Güzel Kadın Mı

Sosyal medya platformunda adını sıkça duyduğumuz Heves Güzel’in cinsiyeti son zamanlarda gündemde araştırılmaya başlandı. Özellikle Tiktok platformunda geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. Takipçiler tarafından Heves Güzel’in kadın mı yoksa erkek mi olduğu tartışılan konular arasında. Heves Güzel cinsiyet değişikliği yapmıştır. Trans kadın olarak isimlendirilir. Doğuştan erkek olan Heves Güzel kendi tercihiyle kadın cinsiyetine geçiş yapmıştır.

Heves Güzel Eski Hali

Tiktok platformunda içerik paylaşan Heves Güzel birçok kişi tarafından tanınıyor. Özellikle futbolcularla özel konuşmalarını hesabında yayınlanan Heves Güzele olan ilgi giderek artmaya başladı. Heves Güzel trans kadın olduğu için eski hali takipçileri tarafından araştırılıyor. Ancak Heves Güzel’in eski haline ait fotoğraf yoktur. Özel hayatı hakkında çok fazla bilgi paylaşmayan Heves Güzel’in erkek haline ait fotoğraf yoktur.

Heves Güzel Video

Heves Güzel Tiktok ve Instagram hesabında birçok farklı video paylaşır. Paylaştığı videolar ve giyim tarzıyla birçok kişinin dikkatini çekiyor. Heves Güzel’in genellikle Alex isimli kullanıcıyla paylaştığı videolar gündemde yerini alıyor. Alex adlı fenomenin yayınlayacağı şarkısı için klip çekimlerine ait videolar şimdiden olay oldu. Heves Güzel’in paylaştığı videoları görüntülemek için Tiktok hesabını takip edebilirsiniz.

Heves Güzel Kaç Yaşında

Son dönemlerde gündemde yerini alan en popüler isimlerden biri Heves Güzel olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’da yaşayan Heves Güzel’in 32 yaşında olduğu tahmin ediliyor. 1991 yılında doğduğu ve Heves Güzel’in Akdeniz Üniversitesinden mezun olduğu düşünülüyor. Heves Güzel sosyal medya platformunda genellikle Alex isimli fenomenle içerik paylaşır. Bu yüzden Alex ve Heves Güzel’in sevgili olduğu düşünülse bu konu hakkında açıklama yapılmamıştır.