♡ ♥💕❤ İçi Boş Kalp Emoji: Değişik Kalp Emojileri

İçi boş kalp görüntüsüne benzer bir sembol olan bu emoji, günümüzde en sık kullanılan emojilerden biridir. Emojiler önceleri yalnızca bir iletişim ağı olan Whatsapp üzerinden kullanılıyorken şimdilere tüm uygulamalarda aktif olarak kullanılmaktadır.

💔💖💝
💘💛💚💙
💜💗💕💓
Kalp Emoji

Boş Kalp Emojisi

Emoji kullanımı hemen herkes tarafından tercih edilen, yaygın bir kullanıma sahiptir. Sosyal medya platformlarının her geçen gün daha yaygın bir kullanıma sahip olması ve popülerleşmesi, emoji gibi sembollerin de mesajlaşma esnasında kullanımını arttırmıştır.

Pek çok farklı emoji bulunmaktadır. Telefonların kendine ait klavyelerinde bulunan emojilerin tasarımları değişmekte ve bu durumda emojilerin artmasını sağlamaktadır. Anlamı güçlendirmek ya da yalnızca bir durumu bildirmek için kullanılabilecek pek çok emojinin olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Boş Kalp Emojisi ise, emojiler arasında en sık tercih edilen sembollerin arasında bulunmaktadır. Bu emoji sayesinde sosyal medya platformları üzerinde paylaşılan fotoğraflara yorum yapabilir ya da sevdiklerinize sevimli ve tatlı mesajlar atabilirsiniz. Bunun yanı sıra yalnızca teşekkür etmek için bile emoji kullanımı gerçekleşmektedir. Bu gibi sebepler dolayısıyla emoji kullanımı her geçen gün daha yaygın hale gelmektedir.

Klavyede İçi Boş Kalp

Klavyede içi boş kalp bulmak ve kullanmak istiyorsanız öncelikle akıllı telefonunuzun klavyesindeki emojiler kısmına gitmeniz gerekmektedir. Günümüzde pek çok emoji kullanıcılara sunulmaktadır. Farklı tasarımlara sahip olan emojiler arasında en yaygın kullanılanları ise içi boş kalptir. Kalp emojileri sayesinde mesajlaşmalar daha sevimli hale gelebilir. Tüm bu sebepler dolayısıyla emojilerin kullanımı sık sık tercih edilmektedir.

♡♡♡♡

Değişik Kalp Emojileri

Değişik kalp emojileri pek çok kişi tarafından kullanılır. Akıllı telefonların klavyelerinde kendiliğinden yer alan emojiler, anlatımı güçlendirir ve mesajlaşmayı çok daha keyifli hale getirir. Yazılımcılar tarafınsan tasarlanmış pek çok farklı kalp emojisi bulunmaktadır. Farklı renklerde ve sembollerde olan kalp emojileri ile sevdiklerinize tatlı mesajlar gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra resmi mesajlaşmalarda bile emoji kullanımının yaygın olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

♥ ♡ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧ დ ღ ۵ ლ ও ლ ❤️️ 💙 🧡 💚 💛 💜 🖤 💗 💓 💔 💟 💕 💖 ❣️ 💘 💝 💞

Emoji Ne Anlama Gelir?

Emoji, karakter ve resim anlamlarının birleştirilmesi ile oluşturulmuş bir kelimedir ve farklı hisleri anlatmak için kullanılan sembollerin adı olarak bilinmektedir.

Emojilerin Amacı Nedir?

Emojiler, duygu ve düşünceleri en kolay şekilde anlatabilmeyi sağlar.

Beyaz kalp nasıl yapılır?

Beyaz kalp, Unicode karakter veritabanının bir parçasıdır ve bu nedenle çeşitli platformlarda ve cihazlarda kullanılabilir. Unicode kod noktası U+1F90D’dir. Bu kodu kullanarak, bilgisayarınızda beyaz kalp emoji oluşturabilirsiniz.

Bilgisayarınızda beyaz kalp emoji nasıl yapılır?

 1. Klavyenizin “Alt” tuşunu basılı tutun.
 2. Numpad’de “2” ve “5” tuşlarına basın.
 3. “Alt” tuşunu bırakın.

Akıllı telefonunuzda beyaz kalp emoji nasıl yapılır?

 • Android:
  1. Telefonunuzun klavyesini açın.
  2. Emoji simgesine dokunun.
  3. “Kalpler” kategorisini bulun.
  4. Beyaz kalp emojisini seçin.
 • iOS:
  1. Telefonunuzun klavyesini açın.
  2. Emoji simgesine dokunun.
  3. “Kalpler” kategorisini bulun.
  4. Beyaz kalp emojisini seçin.

Diğer yollar:

 • Emoji klavyesi: Telefonunuzun emoji klavyesini kullanarak beyaz kalp emojisini bulabilirsiniz.
 • Emoji kopyala yapıştır: İnternette veya başka bir kaynaktan beyaz kalp emojisini kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.
 • Emoji üreticisi: İnternette, beyaz kalp emojisini oluşturabileceğiniz birçok emoji üreticisi bulabilirsiniz.

Beyaz kalp emojisinin anlamı nedir?

Beyaz kalp emojisi, saf ve masum sevgiyi ifade eder. Genellikle romantik aşkı ifade etmek için kullanılır, ancak arkadaşlık, aile sevgisi veya herhangi bir tür sevgiyi de ifade edebilir.

Içi boş beyaz kalp ne anlama gelir?

İçi boş beyaz kalp emojisi, genellikle saf ve masum sevgiyi ifade etmek için kullanılır. Ancak, bazı durumlarda farklı anlamlar da taşıyabilir.

Saf ve masum sevgi: Beyaz renk, saflığı ve masumiyeti temsil eder. Bu nedenle, içi boş beyaz kalp emojisi, saf ve masum sevgiyi ifade etmek için kullanılır. Bu, romantik bir ilişkide veya arkadaşlar ve aile arasında derin bir bağlantıyı simgeler.

Yeni başlangıçlar: Beyaz renk, yeniliği ve temizliği temsil eder. Bu nedenle, içi boş beyaz kalp emojisi, yeni başlangıçları ifade etmek için de kullanılabilir. Örneğin, bir ilişkiye veya yeni bir işe başlamayı kutlamak için kullanılabilir.

Dini anlam: Bazı durumlarda, içi boş beyaz kalp emojisi dini bir anlam da taşıyabilir. Örneğin, Hristiyanlıkta beyaz renk, saflığı ve masumiyeti temsil eder. Bu nedenle, içi boş beyaz kalp emojisi, İsa’nın saflığını ve masumiyetini ifade etmek için kullanılabilir.

Kayıp: İçi boş beyaz kalp emojisi, bazen kaybı da ifade etmek için kullanılır. Örneğin, bir yakınını kaybeden biri, içi boş beyaz kalp emojisi göndererek sevgisini ve desteğini ifade edebilir.

İç boş beyaz kalp emojisinin anlamı, bağlama ve kullanıcıya göre değişebilir. Genel olarak, saf ve masum sevgiyi ifade etmek için kullanılır. Ancak, diğer anlamları da taşıyabilir.


Daha fazla ilgili içerik;

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥