İndirimli Yakıt Fiyatları – LPG fiyatı, Benzin fiyatı, Mazot

İndirimli yakıt fiyatları ne kadar, bilgilendiriyoruz. Güncel akaryakıt fiyatları ve LPG fiyatını birlikte inceleyelim. Mazot litre fiyatı ve benzin fiyatına göz atalım.

Yakıt fiyatları 2023 yılında güncellendi. Yakıt fiyatları yakıtın cinsine ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. LPG fiyatı, benzin fiyatı ve mazot litre fiyatı gibi yakıt cinsleri kendi arasında farklılık göstermektedir. Şu an da en güncel yakıt fiyatları ise aşağıdaki gibidir.

Yakıt çeşitleri tablodan da gördüğünüz üzere farklılık gösteriyor. Her yakıt türü için sunulan güncel fiyat detayları da değişkenlik gösterir. Yukarıda yer verdiğimiz fiyatlar genel olarak en güncel fiyatlardır. Ancak bu fiyatlar il/ ilçe ve yakıt markasına göre değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle yakıt fiyatlarını araştırırken bulunduğunuz il ve ilçeyi baz almayı unutmamalısınız.

Güncel Akaryakıt Fiyatları

Güncel akaryakıt fiyatları, özellikle 2023 yılı içerisinde oldukça istikrarsız bir görüntü çizen yakıt fiyatları her geçen gün artışa geçmektedir. Böyle olunca insanlar bütçelerine uygun yakıt alabilmek için yakıt fiyatlarını ilgi ve merakla araştırıyor. LPG, otogaz, benzin, motorin gibi tüm yakıt seçeneklerinin litre bazlı fiyatları değişiyor. En güncel akaryakıt fiyatları yukarıdaki listemizde yer verdik.

Benzin fiyatı

Güncel benzin fiyatı LT fiyat; 20.94 TL

Mazot fiyatı ne kadar

Güncel mazot litre fiyatı; 19.73 TL

LPG fiyatı

Güncel LPG fiyatı; 11.03 TL


Daha fazla ilgili içerik;


Akaryakıt Fiyatları

Akaryakıt fiyatları

Akaryakıt fiyatları 2023 yılında oldukça zamlı bir şekilde piyasaya sunulmaktadır. 2023 yılındaki benzin ve motorin fiyatlarına 2022 yılına göre benzine %166, motorine ise %235’lik zam geldi. Zamlı fiyatlar ise her geçen gün yeniden revize ediliyor. Artık anlık bazda fiyatların değiştiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bu değişikliği takip etmek üzere tablomuzu yakından inceleyebilirsiniz.

En Tasarruflu Yakıt Hangisi?

Ülkemizde yakıt tasarrufu sağlamak isteyen vatandaşlar genel olarak tercihini LPG’den yana kullanıyor. Çünkü LPG fiyatları diğer yakıt türlerine oranla daha düşük fiyata sunuluyor. Özellikle de soğuk havalarda LPG kullanımının daha da arttığını söylemek mümkündür.

Benzinli Araçlara Hangi Yakıt Kullanılır?

Benzinli araçlar doğrudan adından da anlaşılacağı üzere benzin yakıt türünü kullanıyor. Sıvı yakıt seçenekleri arasında yer alan benzin Türkiye’de en çok tercih edilen seçenek olarak da dikkat çekiyor. Ayrıca benzin kullanmanın en büyük faydası ise uyumlu araçların motorlarının sessiz olmasıdır.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥