İnstagram İngilizce Oldu, Nasıl Düzeltebilirim (iPhone, Android Görsel Anlatım)

Instagram dil ayarı Türkçe olmuyor ve İnstagram dil değiştirme ingilizce’den Türkçe’ye çevirme iphone’da nasıl yapılacağını sizlere gösteriyoruz. İnstagram Türkçe’ye çevirme android cihazlarda nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

İnstagram İngilizce oldu, nasıl düzeltebilirim, İnstagram uygulamasını kullanan milyonlarca insan vardır. İnstagram uygulamasında birçok insanla iletişime geçebilir ve eğlenceli, hüzünlü, heyecanlı paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Instagram uygulamasının orijinal dili İngilizce olmasına rağmen birçok dili desteklemektedir. Bilerek veya bilmeden Instagram uygulamasının dilini değiştirdiyseniz nasıl düzeltebileceğinizi sizler için ele aldık.

İnstagram i̇ngilizce oldu, nasıl düzeltebilirim (iphone, android görsel anlatım)
Instagram dil ayarı türkçe olmuyor
İnstagram i̇ngilizce oldu, nasıl düzeltebilirim (iphone, android görsel anlatım)
Instagram dil deği̇şti̇rme iphone
  • İlk olarak Instagram hesabınızı açmanız gerekir.
  • Instagram uygulamasını açtıktan sonra Profilinizin olduğu seçeneğe tıklayınız.
  • Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan üç yatay çizgiye tıklayınız.
  • Ardından karşınıza gelen ekrandan dişli çark simgesine yani Ayarlar (Settings) seçeneğine tıklayınız.
  • Daha sonra Hesap (Account) seçeneğine tıklayınız.
  • Karşınıza gelen seçeneklerden Dil (Language) seçeneğine tıklayınız.
  • Karşınıza gelen seçeneklerden Türkçeyi bulup tıklamanız yeterli olacaktır.

Instagram Dil Ayarları Değişmiyor

Instagram uygulamasını kullanan birçok kullanıcı bazı hatalarla karşı karşıya kalmaktadır. Instagram uygulamasında karşılaşılan hatalardan birisi ise dil ayarlarının değişmemesidir. Birçok kullanıcı bu durumdan şikayetçi olmaktadır. Instagram dil ayarlarının değişmemesinin sebeplerine gelin birlikte bakalım.

  • Instagram uygulamasında dil ayarlarınız değişti ve düzeltmenize rağmen sıkıntı hala devam ediyorsa uygulamanın ön belleğini temizlemek bir çözüm olabilir. Uygulamayı silip tekrardan yükleyebilirsiniz. Sorun hala gitmiyorsa Instagram uygulamasına gelen güncellemelerden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir.
İnstagram i̇ngilizce oldu, nasıl düzeltebilirim (iphone, android görsel anlatım)
Instagram türkçe olmuyor

Instagram Türkçe Olmuyor

Instagram uygulaması bazı zamanlarda güncelleme almaktadır. Güncellemeden dolayı bazen Instagram uygulaması İngilizce diline çevrilmiş olur. Birçok kullanıcı bu hatayı düzeltmek istese de maalesef düzeltememiştir. Instagram uygulamasında güncellemeden kaynaklı böyle bir problemle karşı karşıya kalıyorsanız büyük ihtimalle güncellemeden kaynaklı olmaktadır. Hatanın düzeltilmesi için beklemeniz gerekir. İlk olarak dilinizi değiştirmeye çalışınız. Dili değiştirmenize rağmen hata düzelmiyorsa Instagram ile iletişime geçebilirsiniz. Instagram uygulamasının ön belleğini temizlemek ve uygulamayı kaldırmak çözümlerden birisi olacaktır.

How to Set Your Instagram App Language Ne Demek

Instagram uygulamasında how to set your Instagram app language uyarısı ile karşı karşıya kaldıysanız ne anlama geldiğini bilmiyorsanız sizler için ele aldık. How to Set Your Instagram App Language ifadesinin Türkçe karşılığı Instagram uygulamasında dilinizi nasıl ayarlayabilirsiniz anlamına gelmektedir. Dil değiştirmek istiyorsanız Ayarlar kısmından Hesap seçeneğine tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Instagram uygulamasında dil ayarlarınızı değiştiremiyorsanız bir müddet beklemeniz ve daha sonra yeniden denemeniz gerekmektedir.

Facebookla Instagram’a Giriş yap (Kolayca Hesaba Erişim)

İnstagram Hesap Çalma 2 dk: Hesap Linki ve Kodu ile Nasıl Çalınır?

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥