İnstagram yüksek çözünürlüklü fotoğraf indirme ve Instagram fotoğraf indirme programsız nasıl yapılır görsel olarak sizlere aktarıyoruz. Instagram toplu fotoğraf indirme nasıl yapılır gelin birlikte inceleyelim.

İnstagram uygulaması Dünya da ve ülkemizde en çok sevilen sosyal medya platformlarından birini oluşturmaktadır. İnstagram uygulaması sayesinde fotoğraf ve video paylaşımı yapabilir, takipçileriniz fotoğraf ve videolarını görebilirsiniz. Instagram uygulamasında takipçilerinizin paylaştığı fotoğrafları cihazınıza indirmek istiyor olabilirsiniz. Sayfaların paylaştığı hoşunuza giden fotoğrafları indirmek için yan uygulama yüklemeniz gerekmektedir. İnstagram uygulaması maalesef fotoğrafları indirmeniz için bir seçenek sunmaz.

İnstagram uygulamasında hikayelerinizde paylaştığınız videoları ve fotoğrafları arşiv kısmına girerek cihazınıza kaydedebilirsiniz. Ya da size mesaj olarak atılan fotoğrafları cihazına indirebilirsiniz. Size mesaj olarak atılan fotoğrafın üstüne bir müddet basılı tuttuktan sonra çıkan seçenekleri kullanarak fotoğrafları cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Takipçilerinizin paylaştığı veya sevdiğiniz sayfaların post olarak paylaştığı fotoğrafları indirmeniz için seçenek yoktur. Cihazınızda ekran görüntüsü alma özelliğini kullanarak fotoğrafları cihazınıza kaydedersiniz ya da üçüncü bir uygulama yüklemeniz gerekir. İnstagram fotoğraf ve video indirmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

İnstagram Toplu Fotoğraf indirme

İnstagram Toplu Fotoğraf indirme
İnstagram Toplu Fotoğraf indirme

İnstagram uygulamasında toplu fotoğraf indirmek artık mümkün hale gelmiştir. Sayfaların veya profillerin gönderilerini toplu olarak cihazınıza kaydedebilirsiniz. Sosyal medya platformunda sayfa açmayı düşüyorsanız ve bunun için gönderilere ihtiyacınız varsa tam size göre bir yazıyla karşı karşıyasınız. İnstagram uygulamasında toplu fotoğraf nasıl indirebileceğiniz hakkında detaylara giriş yaparak başlayalım.

İnstagram dan toplu fotoğraf indirmek istiyorsanız üç seçeneğiniz vardır. Bu seçenekler şu şekildedir;

Kullanıcı adı yardımıyla toplu fotoğraf indirebilirsiniz. Nasıl mı?

 • İlk olarak https://www.instatakipci.com/instagram-fotograf-indirme linkine tıklayınız.
 • Daha sonra açılan sayfada arama kısmına sayfanın veya indireceğiniz profilin kullanıcı adını giriniz.
 • İndir seçeneğine tıklayınız.
 • Sayfayla ilgili tüm fotoğraflar karşınıza gelecektir. Toplu bir şekilde indirme yapabilirsiniz.
 • Not olarak bu link ve indirme işleminizi bilgisayardan yapınız.
Instagram Toplu Fotoğraf indirme
Instagram Toplu Fotoğraf indirme

Telefondan toplu olarak fotoğrafları yüklemeniz için birkaç uygulama yüklemeniz gerekmektedir.

 • Uygulamalar şu şekildedir; QuickSave Fot İnstagram , Regrammer İnstagram Reposter, İnstagram için Instasave uygulamalarından birini telefonunuza yükleyin.
 • Daha sonra fotoğraflarını indirmek istediğiniz kişinin profil linkini bu uygulamaya yapıştırın. İşte bu kadar.

Ücretsiz İnstagram Fotoğraf indirme

İnstagram uygulamasında istediğiniz kişilerin veya sayfaların fotoğraflarını indirmeniz için size gerekli olan yan bir uygulama veya web sitesidir. İnstagram uygulamasında fotoğraf indirmeniz için size gerekli olan siteleri ve uygulamaları araştırdık. Bu uygulama ve web sitelerini kullanarak fotoğraf indirebilirsiniz. Genellikle hepsinde mantık aynıdır. Hangi fotoğrafı indirmek istiyorsanız o fotoğrafa gelin. Fotoğrafın sağ üst kısmında yer alan üç noktaya tıklayın. Ve fotoğrafın bağlantısını kopyalayın. Daha sonra aşağıdaki uygulamalara veya web sitesine bağlantıyı yapıştırın. Ve indir seçeneğine basmanız yeterli olacaktır.

İnstagram uygulamasında fotoğraf indirmek için web siteleri;

 • https://www.save-insta.com/tr/photo-downloader/
 • https://snapinsta.app/tr

İnstagram uygulamasında fotoğraf indirmek için uygulamalar;

 • FastSave for Instagram
 • InsTake
 • Instagram İçin Fotoğraf ve Video İndir
 • Downloader for Instagram
Instagram Video indir
Instagram Video indir

İnstagram Video indir

İnstagram uygulamasında hoşumuza gide bazı videoları cihazımıza kaydetmek isteyebiliriz. İnstagram uygulamasında sevdiğimiz videoları kaydetmek için bazı çeşitli web siteleri veya yan uygulamalar yüklememiz gerekir. Bizim tavsiyemiz uygulamalardan ziyade web sitelerini tercih edin. Uygulamaların çoğunda İnstagram giriş bilgilerinizi istemektedir. İnstagram giriş bilgilerinizi yan uygulamalara girmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

İnstagram video indirmeniz için web sitelerini aşağıdan bulabilirsiniz.

 • https://www.save-insta.com/tr/video-downloader/
 • https://allinonedownloader.com/tr/instagram-video-downloader.php
 • https://videoindir.net/instagram
 • https://igram.io/tr/

İnstagram video indirmek için kullanabileceğiniz uygulamaları aşağıdan bulabilirsiniz.

 • İnstagram için Video İndirme
 • İnstagram için video indirici
 • Video Downloader for İnstagram

İnstagram Profil Fotoğraf indir

İnstagram uygulamasında çeşitli özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden birisi ise profilinizi gizli hesaba alarak takipçiniz olmayan bir kişinin gönderilerinizi görmelerini engellemektir. Gizli hesaba sahip bir kişinin profil fotoğrafını indirmek istiyor olabilirsiniz. Veya profil fotoğrafından kişiyi anlayamıyorsanız profil fotoğrafını indirerek daha net bakmak istiyor olabilirsiniz. Sizin için profil fotoğraflarını indirebileceğiniz birkaç uygulama önerisiyle geldik.

 • Sizlere doğru bilgi aktarmak için web sitelerin hepsini denedik. Elde ettiğimiz sonuçlara göre en iyi profil resmi indirme web sitesi olarak https://instabig.net/profile-picture?lg=tr sitesinin olduğuna kanaat getirdik. Yukarıdaki linke tıklayınız. Profil resmini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını girin. Profil resmi büyük ve kaliteli bir şekilde karşınıza çıkacaktır. İndirmek istiyorsanız alt kısımdan indir seçeneğine tıklayınız.

Instagram Takibi Bırakanlar 2023 (Takip Etmeyenleri Bulma Sitesi)

İnstagram Hesap Çalma 2 dk: İnstagram Hesabı Nasıl Çalınır (PDF Anlatım)