Instagram Hesabım Çalındı Nasıl Geri Alabilirim

Instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram hesabı çalındı e-posta değiştirilmiş işte detaylar.

Instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim, çalınan hesap kullanıcıları tarafından endişe verici bir soru olup yapmanız gerekenler aşağıda listelenmiştir.

  • Giriş ekranı alt bölümünde olan giriş yapmak için yardım al seçeneğine tıklamanız gerekir.
  • Hesabınızın bulunabilmesi için kullanıcı adınızı ya da diğer bilgilerinizi girmelisi ve ileri devam etmelisiniz.
  • Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var seçeneğini tıklamalısınız.

Bunlardan sonra instagram sizi hesabınıza yönelik bir ilerleme göstererek hesabınız ile ilgili problemlerin çözülmesine yardımcı olacaktır.

Instagram Hesabı Çalındı E – Posta Değiştirilmiş

Instagram hesabı çalındı e – posta değiştirilmiş durumuyla karşı karşıya geldiğinizde hesabınızda sizin adınıza kayıtlı olan e – posta adresine değiştirilme ile ilgili bir bildirim gelecektir. Bu e – posta üzerine tıkladığınız da değişikliği geri alma seçeneğiniz olacaktır. Bu sayede hesabınızı güvende tutabilirsiniz.

Instagram Hesabım Çalındı Telefon Numaram Değiştirildi

Instagram hesabım çalındı telefon numaram değiştirildi durumunda instagram da olan iki faktörlü kimlik doğrulamasına daha önceden önlem amaçlı iki adımı da gerçekleştirmiş olmanız bu konuda herhangi bir problem yaşamanıza önleyicidir. Fakat bunu yapamıyorsanız aşağıda belirtilen adımları izleyin.

  • İnstagram.com üzerinden giriş yapmamalısınız.
  • help.instagram.com adresini açmalısınız.
  • Hesabım donduruldu kısmına hayır diyerek devam edeceksiniz.
  • Açılan ekranda size ait olan bilgileri doldurmanız gerekir.
  • Form doldurulduktan 2 ya da 6 saat aralığında bir mail alacaksınız.
  • Mail’de ki kodu kullanarak ilerlemeleri yapıp hesabınızın kurtarma kodu sayesinde tekrar telefon numarası değişikliği yapabileceksiniz.
Instagram Hesap Kurtarma Kesin Çözüm
Instagram Hesap Kurtarma Kesin Çözüm

Instagram Hesap Kurtarma Kesin Çözüm

Instagram hesap kurtarma kesin çözüm mail adresinizden geçmektedir. Instagram hesabınıza giriş yapamamız durumunda e – postanız bu aşamada size bir yönlendirme oluşturacaktır. Hem e – posta hem de telefon numarasının olması hesabınız için kesin çözüm olabilir fakat en önemli faktör her zaman mail olacaktır. Mailinize herhangi bir değişiklik sonucunda gelen bildirimler ile bu değişikliği yapmadığınıza ve geri alınmasını istediğinize dair bildirim yanıtı oluşturabilirsiniz.

Instagram Hesabım Çalındı Formu

Instagram hesabım çalındı formu hesabınızın çalınması durumunda bildirim yapmanız gereken tek adrestir.

Form ‘a ait olan link yukarıda ki adres olup bu adresin üzerine bastığınız zaman karşınıza çıkacak yönlendirmeler sonucunda çalınan hesabınız ne şekilde çalınmış olursa olsun bu hesabı kurtarabilme durumunuz söz konusudur. Önemli olan bu aşamada bilgilendirmeleri doğru yapmak ve adımların hepsini doğru şekilde tamamlamaktır.

Instagram Hesap Açma

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Instagram Etiketleme Nasıl Oluyor

Instagram Hesabım Çalındı

Instagram Hesabı Nasıl Kurtarılır

googlehaberler