Instagram Kalıcı Hesap Silme

Instagram kalıcı hesap silme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hesap silme linkine tıklayın işte detayları.

Instagram kalıcı hesap silme, instagramdan sıkılan ve kullanmak istemeyen kişilere yardımcı olmaktadır. Instagram iki seçenek vardır. Kalıcı şekilde silme veya belirli bir süre dondurulmaktadır. Instagram kapatma konusunda kişilerin pek bilgisi olmamaktadır. Kullanılmak istenmeyen instagram hesabı tamami ile kapatılarak kullanım dışı kalabiliyor.

İnstagram hesabını tamamen kapatmak için şifre gereklidir. Şifrelerini unutan kişilerin hesabı kapatması mümkün değildir. Kapatılan hesaplar kapatıldığı andan sonra hiçkimse tarafından görüntülenemez ve erişim sağlanamaz.

Kalıcı hesap silme işlemi sonrasında hesap istenildiği taktirde tekrardan açılamaz. Kullanıcıların buna dikkat etmesi gerekir. Hesap tekrardan geri açılacak ise hesap silme değil, hesap dondurulması işlemi yapılması daha uygun olacaktır. Birçok sebepten dolayı instagram hesapları kalıcı olarak silmek istenebilir.

Instagram Kalıcı Hesap Silme

Yapılması gereken işlemler gayet basittir. Sadece hesaba giriş yapılması ve ayarlara gidilerek hesap kapatılabilmektedir. Ancak telefondan hesap kapatma işlemi gerçekleştirilemez. İnstagram hesabı tamamen kapatmak isteyen kişilerin bilgisayardan giriş yapması gerekir. Linkler yardımıyla kolaylıkla silinebilmektedir.

Çalınan eski instagram Hesabı Kapatma

İnstagram Silme Linki
İnstagram Silme Linki

Hesap Silme Linkine Tıklayın

Hesap silme linkine tıklayın ve kolaylıkla instagram hesabı kapatılabilmektedir. Hesap kapatma işlemleri genellikle karışık olduğu için kullanıcılar hesapları kapatmakta zorlanabiliyor. Bu anlamda hesap kapatma linkeri büyük kolaylıklar sağlamaktadır.  İnstagram kalıcı şekilde kapatmak için bu https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ linke tıklayarak gerekli olan işlemler yapılabilmektedir.

İnstagram Silme Linki

İnstagram silme linki aracılığı ile hesap kapatma işlemleri kalıcı şekilde yapılabilmektedir. İnstagram kalıcı olarak silindiği zaman hesap ile ilgili hiçbir veriye ulaşım mümkün olamaz. İnstagram hesabını kalıcı olarak silmek isteyen kişiler için link seçenekleri mevcuttur. Doğru yönlendirme için uygun linklere tıklanması gerekir. https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ bu link aracılığı ile instagrama giriş yapılmalıdır. Ardından tekrar bağlantıya devam edilmesi gerekir. Hesabı neden silmek istiyorsun? Sorusuna cevap vererek ve şifre girildiği taktirde hesap kapanmış olacaktır.

Telefondan İnstagram Hesap Silme

Telefondan instagram hesap silme işlemi gerçekleştirilemez. Bilgisayardan oturum açılarak instagram silinebilmektedir. Mobilden giriş yapıldığı zaman hesap silme değil, hesabı dondurma seçeneği yer almaktadır. Dolayısıyla instagram hesabını tamamen kapatmak isteyen kişilerin bilgisayardan oturum açması çok önemlidir.

Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Açabilirim 2021

İnstagram biyografi sözleri

YouTube video
googlehaberler