Instagram magazin sayfaları ve yabancı magazin sayfaları Instagram platformlarını sizlerle paylaşıyoruz. Gunluk magazin Instagram ve kaliteli magazin Instagram sayfalarını birlikte inceleyelim.

Instagram magazin sayfaları, günlük hayatımızda tanınmış kişilerin hayatlarını merak ederiz. Birçok konudan söz eden ve halkın çoğunluğunu ilgilendiren resimli yayınlara magazin denmektedir. Hayatımızda sevdiğimiz ve tanınmış kişilerin hayatlarında olan gelişimleri takip etmek için magazinleri inceleriz.

2. Sayfa Magazin İnstagram@2.sayfaofficial
Derin Magazin Instagram@derinmagazin
Gazete Magazin Instagram@gazetemagazin
Meraklı Magazin Instagram@magazin.gundemii
Çapa Magazin Instagram@capamagmagazin
Saran Magazin Instagram@saranmagazin
Temiz Magazin Instagram@temizmagazincom
Kaliteli Magazin Instagram@magazinburadanet
@gossippastanew
İnstagram Magazin Sayfaları

Magazin sanat, spor, eğlence gibi birçok konuda tanınmış kişiler hakkında halka haber verilmektedir. Magazin genellikle televizyon üzerinden yayın yapmaktadır. Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte magazin internet ortamına taşınmıştır. Instagram üzerinden takip edebileceğiniz en iyi magazin sayfalarını sizler için derledik.

2. Sayfa Magazin İnstagram

2. Sayfa magazin i̇nstagram

2. Sayfa magazin İnstagram, magazin haberlerini Müge ve Gülşen’in renkli yorumlarıyla birlikte en çok izlenen yayınlardan biri 2.sayfadır. Magazin haberlerini Instagram platformuna taşıyan 2. Sayfanın 2.6 M takipçisi vardır. 2. Sayfa Instagram hesabına ulaşmak için alttaki linki kullanın.

 • @2.sayfaofficial

Derin Magazin Instagram

Derin magazin instagram

Magazin haberlerini birçok kişi yakından takip etmektedir. Derin magazin Instagram platformunda en çok takip edilenlerden biridir. Derin mağazanın 98.9B takipçisi bulunmaktadır. Derin magazin hesabına ulaşmak için alttaki linke tıklamanız yeterlidir.

 • @derinmagazin

Daha fazla ilgili içerik;


Gazete Magazin Instagram

Gazete magazin instagram

Sevdiğimiz ve hayranı olduğumuz kişilerin hayatlarında gerçekleşen değişimleri magazin yayınları sayesinde takip edebiliriz. Instagram platformunda takip edilen ve sevilen magazin hesaplarından biri Gazetedir. Gazete magazinin aktif olarak 2M takipçisi bulunmaktadır. Gazete magazine ulaşmak için alttaki linke tıklayınız.

 • @gazetemagazin

Meraklı Magazin Instagram

Meraklı magazin instagram

Ülkemizde birçok kişi tarafından sevilerek takip edilen magazin yayınlarına artık sosyal medya platformu üzerinden ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sanatçıların hakkında bilgi edinebileceğiniz magazin yayınlarını sizler için derledik. Meraklı magazinin Instagram hesaplarına ulaşmak için alttaki linke tıklayınız.

 • @magazin.gundemii

Çapa Magazin Instagram

Çapa magazin instagram

En çok sevdiğiniz tanınmış kişiler hakkında çıkan tüm haberlere ulaşmak için magazin hesaplarını takip etmeniz gerekir. Instagram platformunda en çok tercih edilen ve kullanılan magazin hesaplarından biri Çapa magazindir. Çapa magazinin aktif olarak 196B takipçisi vardır. Çapa magazinin Instagram sayfasına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

 • @capamagmagazin

Saran Magazin Instagram

Saran magazin instagram

Hayatımızın bir parçası haline gelen magazin haberlerine ulaşmak için artık sosyal medya platformu hesapları takip edilmeye başlandı. Instagram platformunda en çok takip edilen ve sevilen hesaplardan birisi Saran magazindir. Saran magazinin 1M takipçisi bulunmaktadır. Saran magazin hesabına ulaşmak için alttaki linke tıklamanız yeterlidir.

 • @saranmagazin

Temiz Magazin Instagram

Temiz magazin instagram

Magazin haberlerini artık televizyondan değil sosyal medya platformlarından takip etmek istiyorsanız birçok hesap vardır. Instagram platformu üzerinden takip edebileceğiniz Instagram hesaplarından biri Temiz magazindir. Temiz magazinin 295B takipçisi vardır. Temiz magazin hesabına ulaşmak için alttaki linke tıklamanız yeterlidir.

 • @temizmagazincom

Kaliteli Magazin Instagram

Kaliteli magazin instagram

En güncel ve en kaliteli magazin haberlerini takip edeceğiniz birçok platform vardır. Instagram platformu üzerinden takip edeceğiniz kaliteli magazin hesaplarını sizler için derledik. Hadi gelin bakalım.

 • @magazinburadanet
 • @gossippastanew

/ 5.

Share.

2 Comments

 1. Türkiye’de Instagram’da takip edilebilecek popüler magazin sayfalarından bazıları şunlardır:

  2.sayfaofficial: Türkiye’de magazin gündemini takip eden en popüler sayfalardan biridir. Güncel haberler, fotoğraflar ve videolar paylaşmaktadır.
  gazetemagazin: Gazete Magazin dergisinin resmi Instagram sayfasıdır. Magazin gündemi ve ünlüler hakkında haberler paylaşmaktadır.
  ennmagazinn: En güncel magazin haberleri ve görselleri paylaşmaktadır.
  magazinagram: Tarafsız bir şekilde magazin gündemini takip eden sayfadır.
  puremagazines: Uluslararası magazin haberleri ve çevirileri paylaşmaktadır.

Leave A Reply