Instagram Mevcut Takip İstekleri 2022 (Kabul Etmeyen İstekleri İptal Et)

Instagram mevcut takip istekleri 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram mevcut takip istekleri toplu silme ve mevcut takip istekleri açılmıyor işte detaylar.

Instagram mevcut takip istekleri 2022 yılında da sosyal medya kullanıcılarının takipleşmek için kontrol ettiği alanlardan biridir. Mevcut olan takip isteklerinin onaylanması ya da silinmesi kanalı ile başka hesapların sizin gizli hesabınızı görebilmesi mümkün olur.

Instagram mevcut takip istekleri, takip isteğinde bulunmak için mutlaka karşı tarafın hesabının gizli olması gerekir. Herkese görünür olan hesaplarda takip isteği gönderilmez. Doğrudan takip et butonuna tıklandığında takip etme işlemi tamamlanmış olur.

Mevcut takip isteklerini onaylayabilir ya da silebilirsiniz. Yazımızın devamında mevcut takip isteklerini silme, takip istekleri kutucuğunun görünmemesi sorunu ve çok daha fazlası hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Instagram’da Takipçi Kazandıran Hesaplar

Instagram Mevcut Takip İstekleri Toplu Silme

Instagram mevcut takip istekleri toplu silme özelliği barındırmamaktadır. Daha önce hesabınıza yapılmış olan takip isteklerinin her birini teker teker silmeniz gerekir. Silme işlemini teker teker değil de toplu yapmak isterseniz başvurabileceğiniz bir seçenek sunulmaması aslında Instagram’ın uyguladığı politikalardan biridir.

Gelecek güncellemeler ile takip isteklerini toplu silme butonunun da gelmesi bekleniyor. Yeni güncellemelere kadar mevcut takip isteklerinin her birini teker teker ‘sil’ seçeneğine tıklayarak silmeniz gerekmektedir.

Instagram Mevcut Takip İstekleri İptal Etme

Instagram mevcut takip isteklerini iptal etmek için doğrudan takip isteklerine gitmeli ve onayla ya da sil seçeneklerinden biri olan sil seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Size gönderilmiş olan takip isteklerinin her birinin kendi özelinde silinmesi gerekir.

Takip istekleri gizli hesaplar ile arkadaş olarak hesapların gönderilerine ulaşma imkanı tanıyan bir işlemdir. Takip isteği kabul edilmediğinde karşı hesap gizli hesabın paylaşımlarını ve hesap hareketlerini göremez.

Instagram’da mevcut takip isteklerini iptal etmek isteği silmek ile aynı şeydir. Takip isteklerini silmek için aşağıdaki adımları sırası ile uygulayın.

  • Instagram hesabınıza girin.
  • Hareketler bölümüne gidin.
  • Takip istekleri seçeneğine tıklayın.
  • İstekler arasında silmek istediğiniz takip isteği bulunan hesabı seçin.
  • Hesabın yanında bulunan onayla ve sil seçenekleri arasından sil seçeneğini seçin.
  • Takip isteği iptal edilmiş olacaktır. İstekte bulunan hesap, sizin hesabınıza ilişkin hareketleri görüntüleyemez.

Instagram Mevcut Takip İstekleri Yok

Instagram mevcut takip isteklerine ulaşamıyorsanız takip etmeniz gereken birkaç basit adım bulunuyor. Mevcut takip isteklerinin hepsinin aynı anda görüntülenmesi için aşağıdaki adımları takip edin.

  • Instagram hesabınıza giriş yapın.
  • Bağlantılar sekmesine tıklayın.
  • Mevcut takip istekleri seçeneğinin hemen altında bulunan bir başka seçenek de tümünü gör seçeneğidir. Tümünü gör seçeneğine tıklayın.
  • Daha sonra karşınıza gelecek ekranda takip isteği attığınız hesapları ve bu hesapların takip isteğinizi kabul edip etmediğini görebilirsiniz.
Mevcut Takip İstekleri Açılmıyor

Mevcut Takip İstekleri Açılmıyor

Mevcut takip istekleri açılmıyor ise uygulama güncelleme zamanı gelmiş olabilir. Instagram uygulamasının güncellemesi yoksa bu durumda telefonunuzun sistem güncellemelerini kontrol etmelisiniz. Ardından internet bağlantınızda bir kopma olmadığından da emin olun.

Mevcut takip istekleri, ardından “tümünü gör” sekmesine bastıktan sonra hiçbir şey görünmüyorsa bu durumda mevcut bir takip isteği olmadığı anlamına da geliyor olabilir. Sorunun çözümü için yukarıda bahsi geçen yolları denemeniz tavsiye edilmektedir.

Mevcut takip istekleri daha önce gönderdiğiniz takip isteklerinin tümünün göründüğü ekrandır. Burada kabul edilmiş ya da edilmemiş tüm takip isteklerinin görülmesi gerekir. 

Instagramda Nasıl Takipçi Arttırılır

Instagram Kalıcı Takipçi Satın Alma Zararları ve Faydaları

Instagram Ortak Paylaşım

Instagram Tema Değiştirme

googlehaberler