Instagram Sende Ekle Nasıl Yapılır

İnstagram sende ekle nasıl yapılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram yeni özellik hikaye işte detaylar.

İnstagram sende ekle nasıl yapılır kullanıcılar tarafından oldukça merak ediliyor. Deneme süreci tamamlanan instagram ‘’Sende Ekle’’ özelliği tüm kullanıcılara sunuldu. Bu özelliği kullanmak için İnstagram hikaye ekleme kısmına girin. İstediğiniz görseli ya da vidoyu hikayenize ekleyin.

Ardından ekranı yukarı kaydırarak ‘’Sende Ekle’’ kısmına tıklayın. Böylece hikayenizdeki etkileşimi arttırabilirsiniz. Bu yeni özelliğin temel amacı da hikayelerdeki kullanıcı etkileşimini doğrudan arttırmaktır.

Instagram yeni özellik hikaye

Instagram yeni özellik hikaye kısmında kullanıcılara sunuldu. Bir süredir deneme sürecinde olan Sende Ekle özelliği şimdiden tüm kullanıcıların en sevdiği özelliklerden biri haline geldi. Hikaye zinciri oluşturulmasını hedefleyen bu özellikle hikayelerinizi oluşturabilirsiniz. Kısaca bu yeni hikaye özelliğinin detaylarını sıralamak gerekirse de;

  • Bu zincire eklenen her içerik İnstagram etiket özelliği gibi çalışacak.
  • Herhangi bir etikete tıkladığınızda etiketle ilgili tüm içerikleri görüntülediğiniz gibi sende ekle özelliğinde de aynı şekilde ilgili tüm hikayeleri görebileceksiniz.
  • Başka kullanıcılar sizin başlattığınız sende ekle hikayenize devam ederek ilgili içeriklerini paylaşabilir.

Instagram Yorum Yapamıyorum Sorunu ve Engeli Kaldırma 2021

Satılık Instagram Hesabı Almak Mantıklı mı?

Instagram Yukarı Kaydırma Nasıl Yapılır?

Instagram yeni fotoğraf özelliği

Hikaye kısmı için geliştirilen Instagram yeni fotoğraf özelliği sende ekle video paylaşımları için de kullanılabilir. Hikayenize ister fotoğraf ister video ekleyerek bu özelliği kullanabilirsiniz.

Sende ekle çıkartmasıyla paylaştığınız hikaye fotoğraflarına diğer kullanıcılar kendi oluşturdukları hikayeler ile yanıt verebiliyor. Bu özellik sayesinde kullanıcıların hikaye etkileşimi artıyor.

İnstagram yeni özellik nasıl kullanılır
İnstagram yeni özellik nasıl kullanılır

Instagram yeni özellikleri kullanamıyorum

Instagram yeni özellikleri kullanamıyorum diyen kullanıcılar da mevcuttur. Her yeni özelliği en hızlı şekilde kullanabilmeniz için İnstagram tarafından otomatik hesabınıza tanımlanıyor.

Ancak bunun için İnstagram uygulamanızı güncellemelere açık tutmanız gerekiyor. Eski sürüm İnstagram uygulamasını kullanan kişiler genelde yeni özellikleri geç görmekten ya da kullanamamaktan yakınabiliyor.

İnstagram yeni özellik nasıl kullanılır?

İnstagram yeni özellik nasıl kullanılır sorusuna da hızlıca yanıt verelim. En son gelen sende ekle hikaye özelliği hikaye sekmesindeki çıkartma ifadeleri arasında yer alıyor.

Oluşturmak istediğiniz hikayeyi ekledikten sonra ekranı yukarı kaydırıp çıkartmalar arasında yer alan ‘’Sende Ekle’’ kısmına tıklamanız yeterli olacaktır.

İnstagram biyografi sözleri

Instagram Profil Büyütme Kaliteli – Instagram PP Büyütme

googlehaberler