İnstagram Yaz Gelsin Artık Nasıl Yapılır?

İnstagram Yaz Gelsin Artık Nasıl Yapılır detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram Hikaye Yaz Gelsin Artık Dedirten Bir Fotonu Ekle Nasıl Yapılır işte detayları.

En soğuk kış mevsimini geçirirken soğuk havalardan bulanan kişiler en çok kullanılan sosyal medya unvanı alan instagramda “Yaz Gelsin Artık” etiketi ile herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Yaz Gelsin Artık Nasıl yapılır yanıtını arıyorsanız tam adresindesiniz…

Sosyal medya kullanıcılarının en çok rağbet gösterdiği instagram yeni başlattığı konu etiketi ile 7 den 70’şe herkesin radarına girdi. Son yılların en soğuk kış mevsimini geçiren Türkiye bir türlü bitmeyen soğuk havalar ilkbaharı ve yaz mevsimini aratıyor. Kişilerin iple çektiği sıcak günlerin yeni fotoğraf albümlerini oluşturmak ve yeni yaz maceralarını yazmak için herkes yaz mevsimini beklemeye başladı.

Yaz Gelsin Artık Dedirten Bir Fotonu Ekle Nasıl Yapılır?

İnstagram’ın yeni konu başlığı  “Yaz gelsin artık”  kişilerin yeni hikayelerin de birer birer yayınlanmaya başladı. Yeni yazı fontu ile yapılan bu paylaşımlarda nasıl yapılacağı sorgulanıyor. İnstagram kullanıcısı olarak bu yeni trende sizde adınızı yazdırmak istiyorsanız fotoğrafınızı eklemeniz gerekiyor. Bu anlamda fotoğraflarınızı yüklemek için yaz gelsin ikonu üzerinden sizde kendi ve sevdiklerinizin yaz fotoğraflarını yükleyebiliyorsunuz.

Instagram Giriş Yap Google – instagram’a giriş yapmadan girmek

Yaz Gelsin Artık Dedirten Bir Fotonu Ekle Nasıl Yapılır?

İnstagram Story Farklı Yazı Tipi 2021

İnstagram’ın gizli özelliği olarak bilinse de günümüzde her kullanıcının bildiği ve öğrendiği bir husustur farklı yazı tipleri. Geçtiğimiz yıl ortaya çıkmasıyla herkesi şaşırtan bu özelliğin kullanımı halen devam ediyor. Kullanımı ile font değişikliğinin uygulanmasında şu an sadece İOS işlemlici telefonlarda bu özellik kullanılabiliyor. Önümüzdeki süreçte de Android işlemcili telefonlarda kullanılması beklenen bir uygulama olarak görülüyor. Normalde instagram kullanıcısı yeni hikaye paylaşımı yaparken yazı tipi de kısıtlanıyor. Şirketin hazırladığı bu özellik sayesinde kişiler sosyal medya platformunun kataloğunda yer almamasına karşın gizli şifreler sayesinde de ekranda belirebiliyor. Pe ki gizemli olarak göreceğiniz yazı tipi nasıl eklenir. Bunu sizlere adım adım anlatalım.

  • İOS işlemcili telefonunuza instagram uygulamasını indirin
  • Hikayeler sekmesini açın
  • Açılan sayfanın sağ üstünde Aa ikonlu metin seçeneği bulunur. Buraya tıklayın
  • Comic Sans yazı tipi yazan  yere gelin
  • Buraya Papyrus yazın.

İnstagram hikaye paylaşımı esnasında kullanacağınız yazı tipi ve fontu Comic Sans ile birlikte gizli özellik olarak Papyrus fontu ile yazılabiliyor. 

IGTV Videosu Nasıl Paylaşılır – Telefondan Paylaşma Sorunu

Instagram Beni Engelleyenler Görme Uygulaması ve Sitesi

Secretle Giriş Instagram

Instagram Giriş Yapamıyorum Hata Veriyor – Hızlı Giriş

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu