Instagram’da Keşfete Nasıl Düşülür?

Instagram’da Keşfete Nasıl Düşülür ve Keşfete Düşmek Ne Demek detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram Keşfete Düştüğümü Nasıl Anlarım işte detayları.

Instagram’da keşfete nasıl düşülür sorusu pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından merak ediliyor. Instagram dünya genelinde oldukça yaygın olarak kullanılan bir sosyal medya platformudur. Yeni dönemde belirli bir takipçiye sahip kullanıcıların link kullanarak para kazanmasına olanak tanımaktadır. Kendini veya sayfasını tanıtmak, bu platform üzerinden para kazanmak isteyenler keşfet üzerinden takipçi kazanabilir. Bunun için birtakım önemli nokta vardır:

  • Çoğunluğun göreceği saatlerde paylaşım yapmak,
  • İlgi çekici paylaşımlar hazırlamak,
  • Postlarınızı etiket kullanarak paylaşmak,
  • Instagram’ın konumunuzu bilmesine izin vermek,
  • Çok takipçiye sahip hesaplar tarafından paylaşılmak.

Instagram Takipçi Hilesi 2021 (Ücretsiz 10.000 instagram şifresiz takipçi)

Keşfete Düşmek Ne Demek?

Instagram takip ettiğiniz kişilerin içeriklerini göstermenin yanında, size keşfedebileceğiniz farklı sayfalar da sunar. Bu sayfaların paylaştıkları herhangi bir post keşfetinize düşebilir. Bu sayede farklı içeriklerle ve kişilerle karşılaşabilirsiniz. Keşfete düşmek ne demek sorusunun cevabını bu şekilde verebiliriz. Ayrıca yeterli beğeni, izlenme ve kaydedilme alırsanız Instagram algoritması sizi de keşfete düşürecektir.

Instagram Kullanıcı Adımı Unuttum

Instagram Keşfete Düştüğümü Nasıl Anlarım?

Hesabınızı kişisel hesaptan işletme hesabına çevirmelisiniz. Bu sayede size gelen etkileşimlerin nerelerden geldiğini (ana sayfa, hikaye, diğer) görebilirsiniz. Aklınızda Instagram keşfete düştüğümü nasıl anlarım sorusu varsa eğer, ayarlarda bulunan istatistikler kısmını inceleyin. Orada diğer kısmından sizinle etkileşime geçen birileri varsa keşfete düşmüşsünüzdür, tebrikler.

Instagram Keşfete Düştüğümü Nasıl Anlarım?

Instagram’da Takipçi Kazandıran Hesaplar

Instagram Keşfete Çıkamıyorum

Instagram algoritması biraz karışık bir yapıya sahiptir. Gerekli işlemleri yaptıktan, beğeni, yorum ve kaydetme aldıktan sonra da Instagram keşfete çıkamıyorum diyorsanız belki de bir şeyleri yanlış yapıyorsunuzdur.

Öncelikle hesabınızın işletme hesabı olduğundan emin olmalısınız. Bu şekilde keşfete düştüğünüzü görebilirsiniz. Onun dışında algoritmanın sizi görmesini sağlayacak paylaşımlar yapmalı ve bolca etkileşim almalısınız.

Instagram’da Grup Nasıl Kurulur

Instagram Keşfet Hilesi Şifresiz  

Keşfete düşebilmek için paylaştığınız postun kısa bir süre içerisinde belirli beğeni, izlenme, yorum ve kaydedilme alması gerekmektedir. Ayrıca sizinle etkileşimde bulunan sayfalar yüksek takipçiye sahip ise Instagram keşfet hilesi Şifresiz daha çok işe yarayacaktır.

Eğer yeterince takipçiye ve etkileşime sahip değilseniz etkileşim satın alabilirsiniz. Satın aldığınız etkileşimler sayesinde keşfete düşebilirsiniz. Böylece keşfetten gelen takipçilere sahip olursunuz.

Satın alma işlemi yapmadan önce hesabınızı ve paylaşımlarınızı doğru kullanmaya çalışmalısınız. Doğru kullanılan hesap Instagram algoritması sayesinde kendiliğinden keşfete düşecektir.

Instagram İngilizce Oldu Nasıl Düzelir

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu