iPhone 12 Almanya Fiyatı 2022 – iPhone 11 ve 13 Almanya Fiyatları

İPhone 12 Almanya Fiyatı ve Almanya İphone Fiyatları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İphone Yurtdışı Fiyatları işte detayları.

İPhone 12 Almanya fiyatı kullandığı para birimine göre değişir. Yani para birimi bizim para birimimizden fazla olduğu zaman çok farklı sonuçlar çıkabilir. Almanya’da İphone 12 fiyatı şuan 619 Euro olarak bilinir.  Bununla birlikte iphone 12 özellikleri oldukça farklı ve tamamen kendine hastır. İphone 12 özelikleri şu şekilde sıralanır.

  1. İşlemci sistemi Apple A14
  2. RAM gücü 4 GB
  3. Ön kamera ve arka kamerası çözünürlüğü 12 MP
  4. Toplam ağırlık 164 gramdır.
  5. Kablolu ve kablosuz şekilde şarj olma özelliği bulunur.
  6. Dahili hafıza 64 GB
  7. İşlemci çekirdek sayısı altıdır.
  8. Ekran boyutu 6.1 inç olduğu bilinir.
iPhone 12 Almanya Fiyatı

Iphone’da Toplu Mesaj Nasıl Atılır?

Almanya İphone Fiyatları

Almanya iphone fiyatları yılı için birçok model bulunduğu için bir hayli farklı fiyat bulunur. Bu fiyatlara belli oranlarda değişip bazı özelliklere bağlı olarak belirlenmiştir. Apple en güzel ve en son telefonu olan İphone 12 128 GB fiyatı 724 Euro olmaktadır. Bununla birlikte Apple iPhone SE fiyatı ise şuan 406 euro olduğu bilinir.

Apple markasının bir sonraki harika telefonu olan İphone 11 64 GB fiyatı ise 571 euro olmaktadır. Apple markasının en son telefonu ise iphone 12 pro 128 GB 960 euro fiyatı ile piyasaya giriş yaptı. Genelde birçok farklı telefon modeli bulunduğundan dolayı her model için farklı fiyat bilgisi verilir.

iPhone 13 Almanya Fiyatı

iPhone ses kaydı nasıl yapılır?

İphone Yurtdışı Fiyatları

İphone yurtdışı fiyatları yılı için her ülkede farklı bir fiyat bilgisi bulunur. Bunun nedeni ise her ülkenin kendine has para birimi bulunması ile ilgilidir. Ülkemizde bu telefon çok pahalı olurken  bazı ülkelerde daha az miktarlarda satışa sunulabilir. Bu telefon markası kendi işlemcisine sahip olduğu için Google hizmetlerini kullanmaz.

iPhone 11 Almanya Fiyatı

Yani Google tarafından desteklenen ve Google hizmetlerini kullanan bir telefon değil. Bununla birlikte kendi işlemcisi ve özellikleri ile birçok kişinin dikkatini çekiyor. Durum böyle olunca da fiyatı da buna göre yüksek oluyor. Tüm özellikleri ile birçok farklı modeli bulunup bu modellere bağlı olarak farklı fiyat imkanları sunuluyor.

Orjinal iPhone Şarj Aleti Nasıl Anlaşılır

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu