Isı Pompası Bayilik Veren Firmalar

Isı pompası bayilik veren firmalar hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. DAIKIN firması bayilik şartları ve İklimsa firmasının bayilik şartları işte detaylar.

Isı pompası bayilik veren firmalar, ısı pompası dediğimiz yapı doğada bulunan fakat sıcaklık yetersiz olduğu için kullanılmayan enerjinin sıcaklığını yükselterek yeterli seviyeye çıkartarak kullanmamızı sağlar. Isı pompasına bayilik veren firmalar direk olarak yoktur. Fakat bazı firmaların bayiliğini alarak içlerinden ısı pompası satışı yapabilirsiniz. Genellikle bu firmalar ısıtma ve soğutma sistemleri olarak geçmektedir. Bu firmalardan bazıları şunlardır;

 • DAIKIN firması, Nursan firması, Verimli Enerji Çözümleri firması, Kabel firması, Arçelik firması, İklimsa firması, AUX firması, Hec firması ve birçok firma bayilik vermektedir.

DAIKIN Firması Bayilik Şartları

DAIKIN firması bayilik şartları, Dünya genelinde tanınan bir firmadır. Isıtma ve soğutma alanında birçok ihtiyacı karşılamaktadır. Elektrik tasarrufu yapan, havayı koruyan ve sessizlikle çalışan ürünlerini çoğu kişi bilmektedir. Bayi olarak alabileceğiniz mantıklı bir firmadır.

 • DAIKIN en önemli şartlarından birisi 3 yıl bu sektörde deneyim kazanmış ve kendini geliştirmiş kişilere olanak sağlıyor.
 • Mağaza yatırımı yapacak güçte olmanız ve müşteri satış odaklı çalışmanız bir diğer şartları oluşturuyor.
 • En az 5 metrelik cepheye sahip ve n az 50m2 lik bir dükkâna sahip olmanız gerekir.
 • DAIKIN firmasının bayilik açma ücreti 25 bin TL değerindedir. DAIKIN onay verdiği bayisine %50 dekorasyon desteği de vermektedir.

Doğalgaz Kombi Bayilik Veren Firmalar

İklimsa Firmasının Bayilik Şartları

İklimsa firmasının bayilik şartları, AKM’lerde, evlerde, restoranlarda iklimlendirmenin en üst düzey olduğu her yerde ısıtma ve soğutma bayilikleri vermektedir. Bu firma klima, ısı pompası, buzdolabı gibi ürünlerin satışını yapmaktadır. Markasını tanıtmak ve yaymak amacıyla bayililerini seçerken çok özen gösterir. İklimsa firmasının bayilik şartlarını iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Alarko Isı Pompası
Alarko Isı Pompası

Alarko Isı Pompası

Alarko ısı pompası, ısı pompaları binanın ısıtılması için kullanılan bir cihazdır. Genellikle ortamda bulunan havayı kullanarak sıcak hava üretimi sağlar. Isı pompalarında en çok tercih edilen marka ise Alarko’dur. Alarko firmasına ait çeşitli ısı pompaları bulunmaktadır. Bunlardan birkaçını sizin için derledik.

 • Carrier Yüksek Sıcaklık Isı Pompası
 • Carrier AquaSnap Isı pompası
 • Carrier AquaSnap Monoblok Inverter Isı pompası
 • Alarko Flair Monoblok Isı pompası
 • Alarko Flair Isı pompası

Flair ısı pompalarının özelliklerini kısaca özetleyecek olursak; Sessiz mod özelliği vardır. Yerden ısıtma ayarı bulunmaktadır. 70 dereceye kadar çalışarak ortamda bulunan bakterileri yok etme özelliğine sahiptir. Ozon tabakasına zarar vermeyerek çevre dostudur.

Carrier ısı pompasının özelliklerini sıralayacak olursak; 65 dereceye kadar sıcak su sağlamaktadır. Yüksek verimlilik sağlar. Düşük ses seviyeleriyle sizleri sesinden rahatsız etmez.

 • Alarko Flair ısı pompalarının fiyatları genellikle 56.400 TL (16Kw) değerindedir.
 • Alarko Carrier ısı pompasının fiyatı ise genellikle 8.000 TL değerindedir.

Isı pompasında en çok tercih edilen Alarko Flair 16 Kw ısı pompası olmaktadır.

Dominos Bayilik Şartları

Bayilik Veren Cafeler

Bayilik Veren Marketler

Gıda Bayilik Veren Firmalar

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu