İstikbal koltuk takımı fiyatları, birbirinden modern ve son moda tasarımlar ile müşterilerin beğenisine sunuldu. En sık kullanılan markalardan biri olmasının sebebi kaliteli ürünleri ve satış sonrası destek ile garantili ürünler. Uzun yıllar kullanılabilen mobilya takımları müşterilere özel istikbal.com.tr fiyat listesi ve çeşitli kampanyalar ile satın alınabilir.

Mitra Koltuk Takımı – Bej28.990,00 TL
Arena Koltuk Takımı – Krem32.390,00 TL
Cross Koltuk Takımı – Krem23.990,00 TL
Monreo Koltuk Takımı – Gri12.490,00 TL
Platin Koltuk Takımı Antrasit 33.990,00 TL
Talia Koltuk Takımı – Krem22.890,00 TL

Yeni bir ev kuracağınız zaman uzun süre dayanabilecek sağlam mobilyalar almak size uzun vadede tasarruf sağlar. Ucuz olduğu için kalitesiz mobilya alırsanız kısa zamanda değiştirmek zorunda kalırsınız.

İstikbal Koltuk Takımı 3+3+1+1

İstikbal koltuk takımı 3+3+1+1 ve daha fazla seçeneklerin kampanya dahilindeki fiyatlarını aşağıda sizler için düzenledik. Ucuz koltuk takımı 3+3+1+1 ve salon takımı – İstikbal fiyatlarına birlikte göz atalım.

  • İstikbal Monreo Koltuk Takımı Gri; 20.996 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları
  • İstikbal Figure Koltuk Takımı; 59.980 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları
  • İstikbal Cross Koltuk Takımı Krem; 39.970 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları
  • İstikbal Platin Koltuk Takımı; 43.480 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları
  • İstikbal Blanca Krom Koltuk Takımı; 45.495 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları
  • İstikbal Arena Koltuk Takımı; 43.835 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları
  • İstikbal Mitra Koltuk Takımı; 42.670 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları
  • İstikbal Felix Koltuk Takımı; 45.160 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları

Daha fazla ilgili içerik;


İstikbal’de Koltuk Takımları

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları

Evimizin salonu ya da oturma odaları için tamamlayıcı ve vazgeçilmez dekor olan koltuklar İstikbal güvencesiyle en şık tasarımları bize sunuyor. İstikbal’de koltuk takımları modelleri tekli, üçlü, ikili ve pek çok farklı tercihle birlikte satın alınabilir.

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları

İstikbal oturma gruplarını incelemek için istikbal.com.tr/oturma-gruplari sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Koltuk takımlarınız ev dekorasyonunuz için tamamlayıcı olduğundan dolayı renk ve model uyumu oldukça önemlidir. Farklı ve kaliteli kumaşlardan üretilen koltuk takımları kir tutmaz ve kolay temizlenir.

Garantili ürünler ile garanti süresi boyunca herhangi bir sıkıntı yaşanırsa ücretsiz olarak tamir edilir ve satış sonrası destek sunulur. Koltuk takımını satın aldığınızda adrese teslim olarak getirilir.

İstikbal Defolu Oturma Grupları Fiyatları

İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları

Kalitenin adresi denince akla gelen ilk firma olan İstikbal mobilyaları her evde karşımıza çıkabilir. İstikbal defolu oturma grupları fiyatları seçenekleri yeni evli çiftler için de uygun seçeneklere sahiptir.

Vista Koltuk Takımı 16.170,00 TL
Pera Koltuk Takımı 21.560,00 TL
Roxy Koltuk Takımı 20.960,00 TL
Elite Koltuk Takımı 51.960,00 TL
Canyon Koltuk Takımı 30.960,00 TL
Troy Koltuk Takımı 15.390,00 TL
Vigo Koltuk Takımı 25.310,00 TL
Eyfel Koltuk Takımı 30.560,00 TL
Elizya Koltuk Takımı 26.960,00 TL
Vels Koltuk Takımı 22.576,00 TL
Serra Koltuk Takımı 29.600,00 TL
Prado Koltuk Takımı 40.860,00 TL
İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları

Düğün paketi içerisinde bulunan birbirinden şık ve sağlam oturma grupları uygun fiyatlara satın alınabilir. Her sene birçok kez kampanyalı fiyatlar ile müşterisinin yanında olduğunu gösteren firma taksit seçeneği ile müşterilerine yardımcı olur.

Ürünleri incelemek için size en yakın mağazaya gidebilir ve numuneler üzerinde inceleme yapabilirsiniz. Müşteri portföyü oldukça geniş olan firmanın ülkemizde kemikleşmiş bir kullanıcı listesi vardır ve kaliteli mobilya deyince akla ilk gelen firma olması onu lider kılar.

Chester koltuk ne demek?

Chester koltuk, adını İngiltere’nin Derbyshire bölgesindeki Chesterfield kasabasından alan bir koltuk türüdür. 18. yüzyılda Chesterfield Kontu Philip Stanhope tarafından yaptırılan bir koltuktan esinlenilerek tasarlanmıştır. Chester koltuklar, klasik ve şık bir tarzı temsil ederken, aynı zamanda konforlu bir oturma deneyimi sunar.

3 3 1 1 koltuk takımı ne demek?

Koltuk takımı ve oturma grubu, genellikle birbirinin yerine kullanılan iki terimdir. Ancak, aralarında küçük bir fark vardır. Koltuk takımı, genellikle kanepe, berjer, puf gibi mobilyalardan oluşan bir gruptur. Oturma grubu ise, koltuk takımının yanı sıra, sehpa, yan sehpa, orta sehpa gibi mobilyalardan da oluşabilir.

Chester koltuk takımı rahat mı?

Chester koltuklar, konforlu bir oturma deneyimi sunar. Sırt ve kol kısımlarının aynı hizada olması, koltuğun daha geniş ve derin bir oturma alanı sağlamasına olanak tanır. Ayrıca, kapitone işçiliği ile baklava dilimi görünümü, koltuğun daha yumuşak ve rahat bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

Chester koltuk temizliği zor mu?

Chester koltukların temizliği, koltuğun kaplamasına göre değişir. Deri kaplamalı chester koltuklar, kumaş kaplamalı chester koltuklara göre daha kolay temizlenir. Deri koltuklar, nemli bir bezle silinerek temizlenebilir. Kumaş koltuklar ise, leke çıkarıcı bir ürün kullanılarak temizlenebilir.