İyi Geceler Mesajı Sevgiliye – Etkileyici Kısa ve Romantik

İyi geceler mesajı sevgiliye ve en tatlı iyi geceler mesajını sizlere aktarıyoruz. Romantik iyi geceler mesajı kısa ve etkileyici iyi geceler mesajını birlikte inceleyelim.

İyi geceler mesajı sevgiliye, yapılan araştırmalar sevgililerin birbirlerine iyi geceler mesajı atmalarının iki tarafın da mutlu olmasını sağladığını ortaya koymuştur. Kadına ya da erkeğe uyumadan önce iyi geceler mesajı atmak, aradaki bağın güçlenmesini sağlar ve sevgiyi pekiştirir.

Etkileyici iyi geceler mesajı

Etkileyici iyi geceler mesajı göndermek, sevgilinizle aranızdaki bağı kuvvetlendireceği gibi aşkınızı da tazeleyebilir. Gece göndereceğiniz mesajın etkisi ertesi günün tamamında sürecektir. Gece mutlu uyuyan sevgiliniz sabah da mutlu uyanacak ve bütün gününü mutlu geçirecektir. Etkileyici iyi geceler mesajı atmak istiyorsanız, içinizden gelen cümleleri yazmanızı tavsiye ederiz. Sizlere bu konuda birkaç örnek sunalım;

 • Her gece seni düşündüğümde, sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hatırlıyorum. İyi Geceler Sevgilim…
 • Bu gece kalbin aşkımla ısınsın ve tüm rüyaların benimle birleşsin. İyi geceler hayatım.
 • Aldığım her nefeste, gördüğüm her rüyada, daldığım her uykuda sen varsın. İyi ki hayatımdasın. Seni seviyorum, iyi geceler aşkım.
 • Melekler uyurken kraliçemin yanında olsun, onu korusun. İyi geceler tatlım.
 • Seni uyurken seyretmek dünyanın en güzel şeyi olsa gerek. Her geceye seninle uyumak, her sabaha seninle uyanmak dileğiyle… İyi geceler Ömrüm…

Uzaktaki Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Uzaktan yürütülen birliktelikler, aradaki mesafeden dolayı zor ve biraz da soğuktur. Birlikte geçireceğiniz günlere kadar aşkınızın taze kalmasını ve aranızdaki mesafelerin size engel olmamasını istiyorsanız, sevgilinizi küçük ve anlamlı mesajlarla her gece mutlu edebilirsiniz. Uzaktaki sevgiliye iyi geceler mesajı örneklerini şöyle açıklayalım;

 • Birbirimizden uzakta olsak da ruhlarımız her zaman aşkla birbirine bağlı. Seni her zaman ve her yerde yüreğimde taşıdığımı unutma. İyi geceler.
 • Bu gece senin yanında olamayacağım için aydan ve yıldızlardan, gözlerini üzerinden eksik etmemelerini istedim. Endişelenmeden uyu sevdiğim, en kısa zamanda yanındayım. İyi geceler…
 • Hayallerimde düşlerken bir anda sevdiğim oldun. Yanımda, canımda, aldığım nefeste hep sen oldun. Sadece seninle mutlu ve huzurlu bir hayat istiyorum. Aramızdaki mesafeler buna asla engel değil unutma. İyi ki varsın sevdiğim. İyi geceler.

Romantik iyi geceler mesajı kısa

Sevgilinize Romantik iyi geceler mesajı kısa yazmak istiyorsanız, bunu bir şiir gibi yazabilir ya da aşağıdaki sunacağımız örneklerden faydalanabilirsiniz.

 • Gökyüzünde bu gece dolunay var ve kutup yıldızı göz kırpıyor. Onları senin rahat uyuman için bekçi olarak görevlendirdim sevdiğim. İyi geceler gökyüzüm en parlak yıldızı.
 • Her gece uzaklara çığlık olur sesim, en az denizden gelen yosun kokusu kadar keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanacak gözlerim, iyi geceler tatlı rüyalar her şeyim.
 • Seni bir nefes gibi içme çeke çeke, huzurla kapatıyorum gözlerimi her gece. Öyle bir melodisin ki kulaklarımda, her duyduğumda huzur buluyorum. İyi geceler benim canım sevgilim.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Romantik

Sevgiliye iyi geceler mesajı romantik olsun istiyorsanız, onunla geçirdiğiniz özel ve güzel anıları kaleme almanızı tavsiye ederiz. Örneğin ilk buluştuğunuz günü, birlikte ilk kez yaşadığınız deneyimleri, ona olan sevginizin içtenliğini kaleme alabilirsiniz. İçinizden geldiği gibi mesaj yazmanız, gönderdiğiniz mesajın çok daha romantik ve anlamlı olmasını sağlayacaktır.

 • Her zamana her aklımdasın. Öylesine içimdesin ki bitmek, tükenmek bilmeyen bir duygu bu. Bu can benden alınana, bu diyardan göçene kadar görebildiğim tek gerçek rüyam sen olacaksın. Tatlı rüyalar sevdiceğim.
 • Sen uyurken her zaman yanındayım. Güzel yüzünü seyredip saçlarını okşuyorum. Öylesine seviyorum ki seni, nefesine nefes oluyorum. Tüm yüreğimle hissediyorum, sen benimsin ben de senin. İyi geceler sevgilim.
 • Gecenin karanlığında öylece durup seni beklerken bir anda aydınlatıyorsun geceyi bütün güzelliğinle. İyi geceler hayatım.

Daha fazla ilgili içerik;


Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı Whatsapp

Kadınlar kadar erkelerin de iyi geceler mesajı almayı sevdikleri ve bundan çok mutu oldukları biliniyor. Sevgilinize içinizden gelenleri kısa ya da uzun cümlelerle iyi geceler mesajınızda anlatabilirsiniz. Erkek sevgiliye iyi geceler mesajı Whatsapp örnekleri aşağıdaki gibidir;

 • Gözlerinde ve kokundan uzakta bir gece daha başlıyor. Sensiz uykuya daldığım son gecem olmasını diliyorum. Seni seviyorum ve çok çok özlüyorum.
 • Seninle yaşayamadığımız her anı, rüyalarımızda yaşamak dileğiyle… Seni seviyorum canım iyi geceler.
 • Kollarının verdiği güven ve sevgiyle uykuya dalmak kadar hiçbir şey beni mutlu edemez. Her zaman yanında ve kollarında olduğumu hayal et. İyi geceler sevdiğim.

Erkek sevgiliye iyi geceler mesajı romantik

Erkek sevgiliye iyi geceler mesajı romantik, genellikle çok romantik ve uzun mesajları sevmezler. Bu her erkek için geçerli olmasa da genelinde böyledir. Ayrıca yapılan araştırmalarda kısa ve net cümlelerin, erkeklerin daha fazla hoşuna gittiği ortaya konmuştur. Erkek sevgiliye iyi geceler mesajı kısa olarak birkaç kelimeden, sevgi sözcüklerinden, “hayatım, aşkım” gibi hitaplardan oluşabilir.

 • Bu gece minnettar olduğum şeyleri listeleyerek uyuyacağım ve listenin en başında sen olacaksın. İyi geceler bir tanem.
 • Bana verdiğin huzura, güvene, sevgiye o kadar minnettarım ki… Seni çok seviyorum aşkım. İyi geceler.
 • Benimle olduğun ve kayıtsız şartsız beni sevdiğin için sana çok teşekkür ederim. En güzel iyikimsin. İyi geceler tatlım.
 • Gülen gözlerinde doğup, onlarda batmayı senden öğrendim. İyi geceler sevdiğim.

Anlamlı İyi Geceler Mesajı

Anlamlı iyi geceler mesajı, sevgilinize anlamlı iyi geceler mesajı atmak istiyorsanız, birlikte yaşadığınız anlarla ilgili birkaç romantik cümle kurabilirsiniz. Gelecekte yapmak istediğiniz şeylerle ya da hayallerinizle ilgili de birkaç cümlelik mesaj atabilir ve onu çok mutlu edebilirsiniz.

 • Daime seni sen olduğun için sevdim. Senden başkasına asla düşünmedim, düşünmeyeceğim. Seninle kurduğum hayaller, seninle geçirdiğim zamanlar, hepsi senin içindi ve hepsi gerçekti. Muhteşem bir güne uyanman dileğiyle sevgilim. İyi geceler.
 • Şimdi çokta uyumuş olsan da ben hala seni düşünüyorum ve seni özlüyorum sevgilim. Gözlerini sesini, kokunu, en çok da gülüşünü özledim. Gözlerimi kapatınca el ele yürüdüğümüz o yollar geliyor aklıma. Seni yine çok çok özledim. Tatlı rüyalar.
 • Gecenin karanlığında beni aydınlatan biricik sevgilim. Bugünümde yarınımda her zaman ve daima yanımda olman dileğiyle. İyi geceler.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥