Jetex Krem Fiyat – Jetex Krem Ne Kadar Bekletilmeli

Jetex krem kimler kullanamaz ve Jetex krem eczanede satılıyor mu, bilgilendiriyoruz. Jetex krem cinsel ilişkide kullanılır mı, gelin birlikte inceleyelim.

Jetex krem fiyat ayrıntıları genelde vücudunun herhangi bir kısmında ağrı yaşayan bireyler tarafından merak ediliyor. Cilt yüzeyinde yaşanan herhangi bir ağrı ve acı durumunda bu krem kullanılır. Sürülen cilt yüzeyinde özellikle geçici bir şekilde uyuşturma görevi üstlenir.

Deriye sürülerek kullanılan bir ilaçtır. Jetex krem aynı zamanda uzmanlar tarafından saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi gibi işlemlerde kullanılır.  Basit cerrahi işlemlerde kullanılan jetex krem özellikle ekim yapan uzmanlar tarafından kullanılır. Özellikle iğneli lazer epilasyon, kaş, ağda ve bıyık alımı gibi durumlarda ağrıyı dindirmeye yardımcı olur.

Jetex Krem Eczanede Satılıyor Mu?

Jetex krem eczanede satılıyor mu? Bu ürün içerisinde bazı önemli bileşenler barındırdığı için eczane gibi yerlerde satın alınabilir. Ürünü alabilmek için mutlaka uzman bir hekime danışabilir böylelikle aldığınız ürünün sizin için faydalı olup olmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle cerrahi girişimler veya diğer lokal anestezilerin enjeksiyonla uygulanması işleminden önce genital mukoza üzerine uygulanır.

Jetex Krem Ne İşe Yarıyor?

Jetex krem ne işe yarıyor? Jetex kremin kullanım durumu değişkenlik gösterir. Genelde vücutta oluşan yaraların ağrısını azaltmak için kullanılır. Bu krem aynı zamanda kısa süreli lokal anestezi görevi görür bundan dolayı doktor tavsiyesi ile alınır. Mutlaka reçete olması gerekir. Bu şekilde eczaneden jetex krem alabilir kullanma talimatına göre ürünü sürebilirsiniz.

Jetex Krem Cinsel İlişkide Kullanılır Mı?

Jetex krem cinsel ilişkide kullanılır mı diye merak ediliyor. Jetex kremin kullanım amacı kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Buna bağlı olarak cinsel ilişkide de kullanılan bir üründür. Özellikle cinsel ilişki sırasında var olan ağrıyı dindirmek için sürülebilir. Her ilaçta olduğu gibi fazladan kullanımı cinsel organınıza zarar verebilir.

Jetex Krem Ne Kadar Bekletilmeli?

Jetex krem ne kadar bekletilmeli? Özellikle jetex kremi kullananlar bekletme süresini iyi ayarlaması gerekir. Jetex krem sürüldükten 1 saat sonra etkisini gösterir. Bu nedenle 1 saat bekletildikten sonra etkisini yaşayabilirsiniz.

Jetex Krem Yan Etkileri

Jetex krem yan etkileri

Jetex krem yan etkileri kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Buna bağlı olarak jetex krem yan etkilerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Yaygın şekilde ortaya çıkan yan etkiler

 • Kaşıntı görülmesi
 • Deride soluk görünüm
 • Uygulanan bölgede yanma
 • Kızarıklık ve ödem ortaya çıkması

Yaygın olmayan yan etkiler

 • Karıncalanma olması
 • Hafif yanma ve kaşıntı meydana gelmesi
 • Ciltte iritasyon

Jetex Krem Kimler Kullanamaz?

Jetex krem kimler kullanamaz diye merak edenler için hemen detaylarını aktaralım.Jetex krem hakkında merak edilen bir diğer konudur. Bu kremi kullanmaması gerekenler aşağıdaki gibidir;

 • İçerisindeki bileşenlerden bir tanesine bile olsa alerjisi olanlar
 • 12 aydan daha küçük olan bebeklerde
 • Yeni doğan bebeklerde
 • Deride açık olan yaralarda
 • Egzamalı cilt yüzeylerinde

Yukarıda sıraladığımız durumlarda doktora danışmadan kesinlikle Jetex krem kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Jetex Krem Kullanma Süresi

Jetex krem kullanma süresi 1 saat içinde etkisini gösterir. 1 saatlik etkinin ardından Jetex krem 3 saat sonra etkisi sona erecektir. Bu konuda mutlaka doktorunuza danışarak hareket etmeniz gerekiyor.

Ectopix Krem Fiyat – Ectopix Krem Ne İçin Kullanılır

Cerave Krem Fiyat (Cerave Krem Ne İse Yarar)

Ecz. Yeşim Karabulut

2001 İstanbul Eczacılık Fakültesi Mezunu. Uzmanlık alanı tedavi ilaçları ve ağrı, bulantı, öksürük ilacı kullanımı hakkında bilgi verir. Meslek ve İstanbul aşığıdır. yesim.karabulut@bedavainternet.com.tr