Kağıt havlu fiyatları, kağıt havlular temizlik ve hijyen açısından önemli bir üründür. Hemen hemen her alanda kullandığımız özellikle mutfak ve banyolarda vazgeçilmezimiz haline gelmiştir.

Normal havlu görevini görmesi ve tek kullanımlık olmasıyla hem pratik hem de temizlik ve hijyen bakımından çok tercih edilmektedir. Kağıt havluların tek katlı, üç katlı, emici gücü vb. gibi bir çok çeşidi vardır. Her şeye uygulanan zam fiyatları kağıt havlularına da yansımıştır.

Solo Bambu Kağıt Havlu 16’lı118 TL
Maylo 3 Katlı Kağıt Havlu 12’li124 TL
Teno Avantaj Paket Kağıt Havlu 48 Rulo505 TL

Kağıt havlunun fiyatları kalitesine, markasına, marketine ve ürün için uygulanan kampanyalara göre değişmektedir. Artık bir çok kişi ihtiyaçlarını internet yoluyla online alışveriş yapmaktadır. İnternetteki alışveriş sitelerinde uygun olan kağıt havluları araştırarak bulabilirsiniz. Aynı zamanda bunu çevrenizdeki marketler arasında fiyat karşılaştırması yaparak uygun olan kağıt havluları bulabilirsiniz. Aşağı yukarı fiyatlar aynıdır. Rulo halinde satılan kağıt havlular paket içindeki sayısına göre de fiyat da farklılık gösterir. 6’lı paket, 12’li paket, 24’ lü paket, 36’lı paket olarak satılır.


Daha fazla ilgili içerik;


En Ucuz Kağıt Havlu Fiyatları

En ucuz kağıt havlu fiyatları, tasarruflu olan kağıt havlular genel olarak ucuz ve ekonomik olduğu içinde pek çok alanda pratik olarak kullanıldığı ve temizlik, hijyen konusundan dolayı da herkes tarafından tercih edilmektedir. Kağıt havlularda pek çok malzeme gibi fiyatları kalitesine, markasına, marketine, alacağınız internet sitesine göre değişir.

12’li Kağıt Havlu En Ucuz

Kağıt Havlu Fiyatları

12’li kağıt havlu en ucuz, bazı 12 li kağıt havlu fiyatlarını sizin için araştırdık. Verdiğimiz bu fiyatlar markete yada alışveriş yaptığınız internet sitesine göre değişir. Aynı marka ve 12’li kağıt havlu fiyatlarında kat sayısına Z katlama katına göre bile fiyatlar değişir.

48’li Kağıt Havlu En Ucuz

48’li kağıt havlu en ucuz, sizler için 48’li kağıt havlu fiyatlarını araştırdık. Bu verdiğimiz fiyatlar markete online alışveriş sitelerine göre değişmektedir.