Konya-Karaman Hızlı Tren Fiyatları 2024 (Tüm Seferler)

Herkesin merakla beklediği hızlı tren açılışı yapıldı. Konya-Karaman arasında hızlı tren hattının açılışı yapıldı. Konya Karaman illeri arasında yüksek hızlı tren yapıldı. Herkesin heyecanla beklediği bu hızlı tren hakkında bilmeniz gerekenleri yazımızda okuyabilirsiniz.

Konya-Karaman hızlı tren seferleri bir hafta boyunca ücretsiz olacağı açıklandı. Hızlı tren sayesinde yol süresi büyük oran da düşüş yaşanacaktır. 1 saat 35 dakika olan bu yolu 30 dakika içerisinde gitmiş olacaksınız.

Konya-Karaman Hızlı Tren Fiyatları45 DK220 TL
Konya-İstanbul Hızlı Tren Fiyatları3 Saat 39 DK290 TL
Konya-Ankara Hızlı Tren Fiyatları4 Saat 10 DK200 TL
Karaman Hızlı Tren Bilet Fiyatları 2023

Bilet almak istiyorsanız internet üzerinden veya gişelerden kolayca alabilir, yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz.

Karaman Tren Garı Numarası

Karaman Tren Garı numarası, Karaman’da bulunan tren garında tek sefer Konya ya olmaktadır. Saatleri ise; 07.10 – 09.20 – 12.40 – 15.15 – 15.40- 21.45 şeklindedir.

  • Karaman tren garına ulaşmak istiyorsanız 0338 213 33 60 telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Daha fazla ilgili içerik;


Konya-Karaman Hızlı Tren Durakları

Konya-Karaman Hızlı Tren durakları, merak edilen hızlı tren 8 Ocak itibariyle kullanıma geçmiştir. 35 TL ücretle ulaşımı sağlayabildiğiniz ve hızlı bir şekilde kolayca gidebileceksiniz. Konya Karaman hızlı treninin durakları şu şekildedir.

  • Konya
  • Kaşınhan
  • Çumra
  • Arıkören
  • Karaman

Karaman- Ankara Tren Bileti

Karaman- Ankara tren bileti, Karaman şehirden Ankara’ya gitmek artık trenle çok kolay. Otobüsle 5 saat 30 dakika süren yolculuğu 4 Saat 10 DK düşürebilirsiniz. Hemde daha ekonomik bir şekilde.

Karaman Konya hızlı tren kaç saat

Karaman Konya hızlı tren kaç saat, Karaman şehrinden Eskişehir’e gitmek istiyorsanız 45 dakika içerisinde varabilirsiniz.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr