Devlette kepçe kulak ameliyatı fiyatı ve özel hastanede kepçe kulak ameliyatı fiyatını sizler için güncelledik. Kepçe kulak ameliyatı yorumlarını gelin birlikte inceleyelim.

Kepçe kulak, kulak yapısının bozuk olmasına verilen bir isimdir. Kulağın şeklindeki bozukluk çoğu kişi rahatsız eder. Kepçe kulak vücudunuzun işlevini olumsuz bir şekilde etkilememektedir. Kepçe kulak sadece dış görüntü olarak rahatsız eden bir durumdur.

Kepçe kulak ameliyatı herhangi bir rahatsızlık oluşturmadığından dolayı estetik ameliyat olarak geçmektedir. Çoğu kişi bu durumdan rahatsız olduğu için kepçe kulak ameliyatı olmaktadır. Kepçe kulak özgüven eksikliğine, depresyona ve mutsuzluk yaratan bir olay olarak görülmektedir. Bu durumdan ciddi derecede rahatsızlık hissediyorsanız hemen ameliyat olmanız gerekir.

DEVLET ve ÖZEL HASTANEFİYATI
Devlet Hastaneleri2.000 TL – 4.000 TL
Özel Hastane4.000 TL – 15.000 TL
  • Bu fiyat değişikliğinin sebebi ise doktorunuza, gittiğiniz hastaneye ve bölgeye göre değişiklik gösterdiği için fiyatlarda oynama olmaktadır.

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatları

Kepçe kulak ameliyatı fiyatları, duyu organlarımızdan biri olan kulaklarımız hepimiz için önemlidir. Kepçe kulağa sahip olan bir kişi dış görüntüsünden dolayı rahatsız olabilmektedir. Ama kepçe kulağın vücuda herhangi bir zararı yoktur. En çok karşılaşılan estetik bozukluk arasında kepçe kulak rahatsızlığı bulunmaktadır.

Kepçe kulak ameliyatı estetik için yapılan bir ameliyattır. Genel olarak kepçe kulak ameliyatlarında farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlere göre ücretler de değişiklik meydana gelir. Gelin beraber inceleyelim. Hangi yöntem ne kadar ücret alıyormuş bakalım.

OPERASYON ADIFİYATI
İp kullanarak Kepçe Kulak Ameliyatı4.000 TL’den başlamaktadır.
Lazer yardımıyla Kepçe Kulak Ameliyatı5.000 TL – 15.000 TL
  • İp kullanarak Kepçe Kulak Ameliyatı; bu yöntemle yapılan ameliyatlar 20 dakika sürmektedir. En çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir.
  • Lazer yardımıyla Kepçe Kulak Ameliyatı; bu yöntem ile hiçbir şekilde ağrı veya sızı hissetmezsiniz. Morarma ve şişme meydana gelmez. Lazer ile yapılan ameliyatta iz kalmadan istediğiniz kulak yapısına sahip olursunuz.
Otoplasti Fiyatları
Otoplasti Fiyatları

Otoplasti Fiyatları

Otoplasti fiyatları, Otoplasti kavramı kulakta meydana gelen şekil bozuklukları için yapılan bir işlemdir. Halk dilinde otoplasti demek kulak estetiği operasyonudur. Kulaklarınızın dış görüntüsünden rahatsız oluyorsanız cerrahi bir işlemle bu durumdan kurtulabilirsiniz. Kişiler bu durumdan kaynaklı olarak özgüven eksikliği ve depresyon yaşamaktadır. Otoplasti yöntemiyle birlikte kulaklarınızı istediğiniz hale getirebilirsiniz.

Otoplasti işlemi kulakların dış yapısından memnun olmayan her kişi yaptırabilir. Kulakta meydana gelen şekil bozukluklarında, kulağın büyük veya küçük olmasından kaynaklı rahatsızlık meydana geliyorsa bu yöntem kullanılmaktadır. 6 yaşından küçük çocuklara yapılmamaktadır.

  • Genel olarak otoplasti fiyatları tek ve çift kulak için ayrı fiyatlar değişiklik gösterir. Otoplasti fiyatları devlet hastanelerinde 2.000 ile 4.000 TL arasında fiyatlar değişiklik gösterirken, özel hastanelerde ise durum 4.000 ile 15.000 TL arasında değişiklik gösterir.
  • Devlet hastaneleri bu durumu ücretsiz bir şekilde karşılamaz. Bunun sebebi kulakta meydana gelen bir dış görüntüsü rahatsızlığı olmasından kaynaklıdır. Vücudunuza zararı olmadığı için estetik olarak görülmektedir.

Kepçe Kulak Ameliyatı Sonrası Yorumlar

Kepçe kulak ameliyatı sonrası yorumlar, kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorsanız ama cesaret edemiyorsanız sizlere cesaret vermek için ameliyat olmuş kişileri araştırdık. Kepçe kulak ameliyatı olan kişilerin yorumlarını sizler için derledik, birlikte bakmaya hazır mısınız?

Kepçe kulak ameliyatı olan birçok kişinin yorumları doktorunuzu iyi seçmeniz konusunda olmuştur. Doktorunuzu çok iyi araştırmalı ve kendinize samimi hissettiğiniz doktoru seçmelisiniz. Ameliyat için sakın aceleci davranmayın. Aceleci davranmak sizleri yanlış yola götürecektir. Ameliyat sonrasında iyileşme sürecinin hızlı olduğu belirtilmiştir. Yaptıran çoğu kişi memnun kalmıştır.

Herhangi bir iz kalmadan istedikleri kulak yapılarına sahip olduğu söylenmiştir. Tabi bazı yorumlarda ise ağrılı ve zor bir süreç geçirdiğini söyleyen kişiler de vardır. Ama bu durumlarda önemli olan mevzu şudur; doktorunuzu ve yaptıracağınız kliniği iyi araştırmanız gerekir. Belki bu süreç aylar bile sürebilir. Ama araştırın daha sonra bu ameliyatı olun.

Göz Lazer Ameliyatı Fiyatları

Comments are closed.