Kim 500 Puan İster – Nereden Oynanır, Joker Kartlar

Kim 500 puan ister adlı bu oyun, özellikle öğrenciler tarafından en merak edilen ve ilgi gören oyunlardan biri haline gelmiştir. Bilgisayar, tablet, telefon ya da tablet gibi elektronik cihazlardan oynayabileceğiniz bu oyunun, eğitici ve öğretici pek çok soru içerdiği bilinmektedir.

Kim 500 Puan İster Nereden Oynanır?

Kim 500 puan ister oyununda tek bir oyunda tüm sınıflara ve birimlere ulaşmak mümkündür. Soruların yüklenmesi sadece bir dakikanızı alacaktır. 5. ve 6. sınıf ilk beş ünite ile 7. sınıf 1. ünite sorularının oyun içerisinde yüklü olduğu bilinmektedir.

Bilgisayar, akıllı tablet ve bluetooth klavyeli tablet ve telefonlar ile oyuna girerek, “Giriş Yap” butonuna basmak, oyuna girmek için yeterli olmaktadır. Dolayısıyla kim 500 puan ister nereden oynanır sorusuna pek çok farklı kaynaktan oynanabileceği yanıtı verilebilir. Oyunun sonuna ulaşan oyuncular ise çeşitli sürprizler yer aldığı bilinmektedir. Cep telefonu ve tablet sahipleri bluetooth klavyesiz oyun ağ geçidi adı girmeden oynanabilmektedir.

Kim 500 Puan İster Joker Kartlar

Kim 500 puan i̇ster joker kartlar

Kim 500 puan ister adlı bu oyunun yaratıcıları tarafından belirli dönemlerde güncellenerek çeşitli iyileştirmeler yapıldığı bilinmektedir. Son yapılan güncelleme ile oyundaki en büyük yenilik, oyuncuların sahip oldukları 5 farklı joker kartıdır. Bir arkadaşınıza sorun kartını joker kartı olarak oyunda iki farklı sefer kullanabilirsiniz. İki kez kullanabileceğiniz başka bir  joker kartı ise %50 joker karakteridir. Bu kartlar sayesinde kafanızı karıştıran sorular hakkında fikir alabilir ve elenmeden oyunun sonundaki sürprizlere ulaşmayı mümkün hale getirebilirsiniz.

İsterseniz aynı soru için kim 500 puan ister joker kartlar arasında iki farklı kartı kullanabilir ve doğrudan sorunun cevabına gidebilirsiniz. Yapılan son güncelleme ile birlikte oyunun logosunun da değiştirildiği bilinmektedir. Kişisel web siteme bağlantılar da oyuna dahildir.


SONUÇ: Kim 500 puan ister adı verilen bu oyun gibi pek çok zeka oyunu günümüzde oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir. Bu oyunlar sayesinde internette geçirdiğiniz vakti çok daha verimli hale getirebilir, bilgilerinizi güncelleyerek, kelime dağarcığınızı genişletebilirsiniz.


Kim 500 Puan Oyunu Takılırsa Ne Yapmak Gerekir?

Eğer oyun esnasında herhangi bir hata ile karşılaşıyorsanız, teknik destek ekibine yaşadığınız problemi açıklayan bir bildiride bulunabilir ve oyunun iyileştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu oyun özellikle ilkokul öğrencilerini için tasarlanan bir oyundur.

Oyun Önerileri – En çok oynanan oyunlar, sıkılmadan oynayacağınız bilgisayar oyunları

Oyun İndirme Siteleri – En Güvenilir Oyun İndirme Ücretsiz

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥