Kim Milyoner Olmak İster Nasıl Başvurulur

Kim milyoner olmak ister nasıl başvurulur hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kim milyoner olmak ister başvuru WhatsApp işte detaylar.

Türkiye’nin en çok ödül dağıtan ve en çok izlenen uzun soluklu yarışma programı kim milyoner olmak ister nasıl başvurulur. Çok uzun süredir yayın hayatına devam eden kim milyoner olmak ister Yarışmasının kuralları neredeyse herkes tarafından bilinmektedir.

Fakat nasıl başvurulacağı hakkında bazı kişiler sorun yaşamaktadır. Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvurmak için güncel olarak iki yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki kim milyoner olmak ister yarışmasının web sitesi üzerinden başvuru yapmaktır. Web sitesinden başvuru yapmak için;

  • www.atv.com.tr Adresini açıp form doldurunuz.
  • Karşınıza çıkan ekranda kişisel bilgilerinizden hobilerinize kadar uzunca bir soru listesi bulunacak. Bu soruları cevaplayın fakat soruları cevaplarken imla kurallarına ve anlaşılır olmaya dikkat etmeye çalışın.
  • Eğer başvurunuz kayda değer bulunursa Mülakat sonucu için sizinle irtibata geçilecektir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru WhatsApp

Kim milyoner olmak ister başvuru, yöntemlerinden birisi ise Whatsapp üzerinden başvuru yapmaktır. Kim milyoner olmak ister yöneticileri yarışmaya başvuran kişilere kolaylık tanımak amacıyla Kim milyoner olmak ister başvuru Whatsapp hattını kullanıma sunmuştur. Yarışmaya başvurmak isteyen kişilerin şu adımları takip etmesi gerekir.

  • ATV Whatsapp Hattını Rehberinize Ekleyin (0 553 043 43 43)
  • Web sitesi başvuru formundaki can alıcı soruları seçip cevaplayarak ve yarışmaya neden katılmak istediğinizi açıklayarak en az 1 dakikalık video çekin.
  • Çektiğiniz videoyu Whatsapp üzerinden rehberinize eklediğiniz ATV Whatsapp hattına gönderin.
  • ATV Whatsapp Hattı Numarası: 0 553 043 43 43
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Şartları

Kim milyoner olmak ister başvuru şartları ise çok basittir. Aslında kim milyoner olmak ister başvuru şartları temelde iki tanedir. Bu şartlar ise;

  • 18 yaşından büyük olmanız (18 Yaşından küçüklerde veli izni aranmaktadır)
  • Web sitesinden başvuru yapanlar için bir adet fotoğraf
  • Bu iki şartın dışında ki şartlar ise başvuru esnasında sorulan sorulardır.

Sabah Gazetesi Başvuru Sonuçları 2022

Kim milyoner olmak ister yarışmasına başvurduktan sonra başvurunuz olumlu bulunursa mülakata hak kazandığınızı duyurmaktadır. Başvuru yapan kişiler ise mülakata hak kazandıklarını sabah gazetesinden öğrenebilmektedir. Sabah gazetesi başvuru sonuçları 2022 dışında her hangi bir yerden mülakata hak kazanıp kazanamadığınızı maalesef öğrenmeniz mümkün değildir.

Mülakata hak kazandıktan sonra Kim milyoner olmak ister çalışanları size ulaşıp mülakatın nerede nasıl yapılacağı hakkında bilgi vereceklerdir.

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu