Kısmetse Olur Sedat Kimdir? – Doğum Tarihi, Burcu, Kardeş Sayısı

Kısmetse olur yarışası gündemde yer almaya devam ediyor. Kısmetse olur yarışmacısı Sedat kimdir, ne mezunu, doğum günü ve daha fazlası…

Kısmetse olur yarışması Youtube platformu üzerinden yayınlanıyor. Öylü Serter tarafından sunulan bu yarışmada toplamda 9 kadın 9 erkek bulunuyor. Tanışma, flört ve sevgili olma konularını içeren bu yarışmacının izleyici kitlesi oldukça yüksek. Maske Kimsin Sen yarışmasından sonra ilk bölümünden itibaren sıkça takip edilen Kısmetse Olur yarışmasında bulunan tüm yarışmacıların hayatları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yarışmaya Elif ile olan aşkıyla dikkat çeken Sedat Polat müzik ile ilgileniyor. Sedat Polat sivri dili, cesur ve esprili karakteriyle birçok kişinin gönlünde taht kurmayı başardı. Rap ile ilgilenen Sedat Polat hakkında daha fazla bilgiye gelin birlikte bakalım.

Sedat Polat Ne Mezunu

Sedat polat ne mezunu

Sedat Polat yaptığı rap müzik ile insanların dikkatini çekmeye başladı. Çarşamba reyting kategorisinde ilk sırada yer alan Kısmetse Olur yarışmacısı Sedat Polat’ın Naylon, Antipatik, Emin Oldum gibi birçok şarkısı mevcut. Hem Instagram hem de Tiktok üzerinden sevenleriyle sıkça bir araya geliyor. Sedat Polat müzikle ilgilense de hangi üniversite okuduğu ve hangi bölümde eğitim aldığı izleyicilerin kafasında oluşan sorulardan biri.

Kısmetse Olur yarışmacısı Sedat Polat’ın hangi bölümden mezun olduğu bilinmiyor. Bazı takipçiler tarafından Yeditepe Üniversitesinden hukuk bölümünü bitirdiği iddia edilse de bu durumun yalan olduğu ortaya çıktı. Sedat Polat’ın yarışma dışındaki özel hayatı hakkında çok fazla bilgi yoktur.

Kısmetse Olur Sedat Doğum Tarihi

Kısmetse olur sedat doğum tarihi

Kısmetse Olur yarışması eskiden beri en çok izlenen yarışma programları arasında yer alır. Yarışma içerisinde bulunan Sedat Polat 24 yaşındadır. 1999 doğumlu olan Sedat Polat’ın 15 Nisan doğum günü olarak biliniyor. Sedat Polat’ın doğum gününe göre Koç burcuna sahip. Koç burcu insanlarda sabırsızlık, saldırganlık ve acelecilik özellikleri ön planda yer alır. Yarışma içerisinde de karşılaştığımız sert, sivri dilli ve yerinde duramayan Sedat Polat burcunun özelliklerini taşıyor.

Sedat Polat Kaç Kardeş

Rap dünyasında kendini göstermeye çalışan Sedat Polat aslen Karslıdır. 24 yaşında olan Sedat Polat’ın en küçük kardeşi 11 yaşındadır. Sedat Polat’ın 3 kardeşinin olduğu biliniyor. Berat, Cahit ve Vedat olmak üzere üç kardeşi olan Sedat Polat en büyük kardeş. Diğer kardeşler ise yaş sıralamasına göre Vedat Polat, Cahit Polat ve Berat Polat olarak sıralanır.

Sedat Polat Boyu

Sedat Polat’ın boyu yarışma içerisinde sıkça gündeme getirilmiştir. Diğer yarışmacılara göre daha kısa boya sahip olan Sedat Polat aslında kısa boylu değil. Sedat Polat’ın boyu 1.78 cm’dir. Türkiye genelinde boy sıralamasında ortalama seviyede yer alır.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥