Köfteci Yusuf fiyat ucuz olmasının birçok sebebi var. Bu sebepler arasında büyük hacimli üretim, verimli tedarik zinciri, düşük işletme maliyetleri ve sade menü yer alıyor.

Köfteci Yusuf menü fiyatları;

Yusuf Köfte 1 KG280 TL
Kasap Sucuk (Fermente) 1 KG320 TL
Baton Sucuk (Fermente) 1 KG320 TL
Dana Kıyma 1 KG350 TL
Dana Kuşbaşı 1 KG370 TL
Porsiyon Et Döner 130 Gr130 TL
5 Köfte (165 Gr.)125 TL
Çıtır Peynirli Yarım Porsiyon Ekmek Arası Menü131 TL
Hoşgeldin Menüsü Ekmek Arası Yarım Porsiyon124 TL
Dört Dörtlük Yarım Porsiyon Ekmek Arası Köfte Menü136 TL
İkili Öğrenci Yarım Porsiyon Ekmek Arası Menü240 TL
Muhteşem 3lü (Piyaz – Yoğurt – Patates)70 TL
Kahvaltı Tabağı (16 Çeşit)120 TL
Tam Porsiyon Ekmek Arası Köfte Menü120 TL
Patatesli Yarım Porsiyon Ekmek Arası Sucuk Menü113 TL
Ekmek Kadayıfı50 TL
Patatesli Tek Köfte Burger Menü113 TL
İçli Köfte (adet)10 TL
6 ‘lı Soğan Halkası18 TL
Kuzu Şiş 200 GR180 TL
Köfte Et Karışık 200 GR180 TL
Piliç İncik 200 GR125 TL
Köfteci Yusuf Menü Fiyatları

Köfteci Yusuf Kahvaltı

Köfteci Yusuf kahvaltı seçeneği kahvaltı tabağı şeklinde sunulmaktadır. 16 çeşit kahvaltılık, kızarmış ekmek ve çay eşliğinde sunulan kahvaltı tabağı menüsü 120 TL satış fiyatındadır. Köfteci Yusuf’ta kahvaltı etmek isterseniz kahvaltı menüsü fiyatları;


Daha fazla Köfteci Yusuf içeriği;


Köfteci Yusuf Paket Servis

Köfteci Yusuf Menü Fiyatları

Köfteci Yusuf paket servis imkanı ile 2021 Mayıs ayından bu yana evlere servis yapmaktadır. Paket servis yaptıracağınız ürünleri ister pişmiş isterseniz çiğ olarak sipariş edebilirsiniz. Paket servis imkanı restoranda satılan tüm yiyecekler için sunulmaktadır.

Paket servisin yanı sıra “gel al” seçenekleri de bulunmaktadır. Siparişinizi telefonla oluşturduktan sonra gidip alabilir ya da doğrudan restoranda paket sipariş yaptırabilirsiniz.

Köfteci Yusuf 1 Kg Köfte Fiyatı Pişmemiş

Köfteci Yusuf 1 Kg köfte fiyatı pişmemiş 280 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. Fiyatlara KDV dahildir. Bununla birlikte çiğ satılan diğer Köfteci Yusuf ürünleri ve fiyatları;

3 Comments

  1. Aile babası on

    köfteci Yusuf menü fiyatları dışarıya göre çok uygun. Her şeyin fiyatının arttıığı gibi onların da fiyatları arttı ama dışarıdakiler uçtu. Ailecek kilo hesabı güzel yemek yiyoruz orada baya işimize geliyor. Hele ki yol üstünde falan bulunca harika oluyor.

  2. köfteci yusuf menü fiyatları güncel. köfteler lezzetli, fiyatlar ucuz. gerçekten verilen parayı hak eden kaliteli bir yer olduğunu düşünüyorum. tatlıları da çok güzel. fazla çeşit yok ama ekmek tatlısı kaymağı ile benim favorim olur kendisi.

  3. Çoğu mekanda köfte yedim ama köfteci Yusuf kalitesi bir başka oluyor paramın hakkını hem çalışanlar hem lezzet tam tamına veriyor ellerinize sağlık

Leave A Reply