Kredi Kartındaki Bonuslar Nasıl Kullanılır

Kredi kartındaki bonuslar nasıl kullanılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kullanılabilir bonus nasıl kullanılır ve Garanti bonusu hesaba aktarma işte detaylar.

Kredi kartı hayatımızın bir parçası olmuştur. Artık son zamanlarda birçok kişi kredi kartı kullanmaya başlamıştır. Acil ihtiyaçlarınız da veya temel ihtiyaçlarınızı karşılamak için geçici para aktarımı yapmaktadır. Kredi kartlarında kampanyalar bulunmaktadır. Bankalar müşterilerine sağladıkları avantajlardan biri bonuslardır. Her alışverişiniz de belirli bir bonus kazanırsınız. Bankalardan almış olduğunuz kredi kartlarında bankanın anlaşmalı olan mağazalardan alışverişlerinizi gerçekleştirirken bonuslarınızı kullanabilirsiniz. Anlaşmalı işyerlerinden, market ve mağazalardan alışveriş yapılırken bonuslarınızı kullanabilirsiniz.

Banka Kartına Taksit Yapan Siteler

Kullanılabilir Bonus Nasıl Kullanılır

Bankalardan aldığınız kredi kartları müşterilerine birçok fırsat sunmaktadır. Kredi kartlarından yapılan alışverişlerde belirli oranlarda bonus kazanırsınız. Bonuslarınızı anlaşmalı olan mağazalarda ve internet sitelerinde kullanabilirsiniz. Kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerinizde bonuslarınızı nasıl kullanabileceğinizi sizler için derledik.

  • İnternet üzerinden alışveriş yaparken ödeme kısmına kadar gelin. Ardından kart bilgilerini yazın ve alt kısımda yer alan bonus puanını görürsünüz. Bonus puanı kullan seçeneğine tıklayarak internet alışverişleriniz de bonuslarınızı kullanabilirsiniz.
  • Mağaza alışverişlerinde bonuslarınızı kullanmak için yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Mağaza ve marketlerde alışverişlerinizi tamamladıktan sonra kasaya gelerek kredi kartınızı teslim edin ve bonus puanlarınızı kullanmak istediğinizi söyleyin. İşte bu kadar alışverişlerinizi indirimli bir şekilde gerçekleştirmeniz bu kadar kolay.

Garanti Bonusu Hesaba Aktarma

Garanti Bankası ülkemizde sevilen ve tercih edilen bankalardan birisi olmuştur. Garanti bankası üzerinden kredi kartına sahipseniz her alışverişinizde belirli oranda bonus kazanırsınız. Bonuslarınızı biriktirerek alışverişlerinizi bedavaya getirme şansınız vardır. Garanti kredi kartında oluşan ve biriken bonuslarınızı başka bir hesaba aktarma gibi bir şansınız var mı gelin bakalım.

  • Garanti kartında yer alan bonuslarınızı hesaplar arasında aktarımı biraz zor bir işlemdir. Müşteri hizmetlerini arayabilir, internet bankacılığı veya mobil uygulamalar üzerinden aktarım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Garanti Bonus Puan Nerelerde Kullanılır

Garanti Bonus Puan Nerelerde Kullanılır

Garanti bankasından aldığınız kredi kartlarında bonuslarınızı biriktirebilir ve alışverişlerinizi bedava gerçekleştirebilirsiniz. Garanti bankasında kazandığınız bonusları anlaşmalı mağazalarda harcayabilirsiniz. Garanti Bankasının anlaşmalı olduğu işyerleri ve mağazaları sizler için yazımızda ele aldık.

  • Bonus puanın geçerli olduğu yerler çok fazladır. Elektronik market ve teknoloji sitelerinde, süper marketlerde, akaryakıt istasyonlarında, beyaz eşya mağazalarında, internet alışveriş siteleri, mobilya mağazaları gibi birçok kategoride, birçok alanda bonuslarınızı kullanabilirsiniz.

Denizbank Bonus Puanları Nerede Kullanabilirim 2022

Denizbank kredi kartınızı kullanarak kartınızda bonus puanlarını biriktirebilirsiniz. Bonuslarınızı kullanmanız için alışveriş yaptığınız esnada kartınızın yanınızda olmasına önem gösterin. Alışveriş tamamlandıktan sonra kasada veya ödeme sırasında bonuslarınızı kullanabilirsiniz. Denizbank bonuslarınızı kullanmanız için anlaşmalı olan işyerlerinde kullanabilirsiniz.

  • Denizbank bonuslarınızı elektronik market gibi mağazalarda ve teknoloji sitelerinde, süper marketlerde, akaryakıt istasyonlarında, beyaz eşya mağazalarında, internet alışveriş siteleri, mobilya mağazalarında gibi kısacası bütün mağazalarda kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ödeme esnasında bonuslarımla ödeme gerçekleştirmek istiyorum demeniz gerekmektedir. İnternet alışverişlerinizde de kart bilgilerinizi girdikten sonra bonus puanlarını görebilir ve kullanabilirsiniz.

Banka Bloke Sorgulama

Axess Kart Hangi Banka

Banka Kartına Taksit Olur Mu

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu