Kwai Davet Kodu Nasıl Bağlanır – Kwai Arkadaş Davet Etme

Kwai davet kodu halihazırda Kwai kullanan arkadaşlarınız tarafından size verildiğinde siz de uygulamayı davet kodu ile aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Elinizde halihazırda Kwai davet kodu mevcutsa bu kodu hesabınıza tanımlamak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. İşte Kwai davet kodu bağlama;

 • Elinizdeki davet kodunu hazır konumda tutun.
 • Kwai uygulamasını uygulama marketlerden indirin.
 • Uygulamayı açın.
 • Ana ekranda uygulama için üyelik istediğine dair bir bildirim alacaksınız.
 • Bildirimin hemen altında davet kodu ile üye ol seçeneğine tıklayın.
 • Davet kodunuzu yazın.
 • Davet kodu tanımlandıktan sonra üyeliğiniz başarılı bir şekilde oluşturulmuş olacaktır.

Kwai davet kodu ile yukarıdaki yöntemi takip ederek kolayca üye olabilirsiniz. Ücretsiz üyelik için davet kodunu web sitelerinden de temin edebilirsiniz. Ancak en sağlıklı ve güvenilir üyelik yöntemi davet kodunun iptal edilmeyeceği arkadaş kontenjanıdır.

Kwai Davet kodu Nerede Yazar?

Kwai davet kodu nerede yazar

Kwai davet kodu uygulama içerisinde earn bonus bölümünde yer almaktadır. Arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz?

Kwai davet kodu nerede yazar

Kwai uygulaması içerisinde ana ekranın sağ üst kısmında üç çizgi göreceksiniz. Üç çizgiye tıkladığınızda EARN BONUS yazan bölüme gidin ve ardından davet kodunuzu görebilirsiniz. Davet kodunu arkadaşınıza gönderdiğiniz halde davet kodu ile giriş yapmasına izin vermiş olacaksınız.

Kwai Davet Kodu Bağlanmıyor

Kwai davet kodu bağlanmıyor

Kwai davet kodu bağlanmıyor ise davet kodunda bir hata olabilir. Davet kodunun artık geçersiz olması sıkça yaşanan bir durumdur. Davet kodları verildikten sonra kodun geçerlilik süresi mevcut olmaktadır. Geçerlilik süresi dolan davet kodu ile uygulamaya bağlanmak da mümkün olmuyor.

Kwai davet kodunun bağlantı sorununu ortadan kaldırmak için davet kodunuzun güncel olduğundan emin olmanız gerekir.

Kwai Davet Kodu Nasıl Alınır?

Kwai davet kodu nasıl alınır

Kwai davet kodu almak için birçok web sitesi bağlantı paylaşmaktadır. Davet kodlarının bulunduğu farklı sitelerden davet kodu almanız halinde kodları vakit kaybetmeden kullanmalısınız. Davet kodlarının kullanım ömrü olduğundan ömrü dolması halinde kod geçersiz hale gelecektir.

Kwai davet kodu almak için Kwai kullanan bir arkadaşınızın sizi davet etmesini isteyebilirsiniz. Davet edilmeniz halinde davet kodunuzda herhangi bir sorun olmadan yukarıda anlatıldığı şekilde davet kodunu yazarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Davet kodu web sitelerinde paylaşılan bağlantılardan temin edilmesi halinde kodların hatalı çıkması da muhtemel bir durumdur. Hatalı kod ile karşı karşıyaysanız yeni bir kod temin etmeniz gerekebilir.

Web siteleri kod paylaşırken mevcut bulunan robotları ile kodları Kwai hesaplarından çeker. Hesapların gerçek sahiplerinin kodları arkadaşlarını davet etmek için kullanmaları Halinde kod geçersiz hale gelebilir. 

Kwai Arkadaş Davet Etme

Kwai arkadaş davet etme

Kwai arkadaş davet etme ile arkadaşınıza bir kod gönderebilir ve kodu onunla paylaşarak onun da Kwai kullanmasını sağlayabilirsiniz. Davet kodu ya da üyelik olmadan Kwai kullanmak mümkün olmadığından arkadaşların davet etmesi sıkça kullanılan bir yoldur. Kwai arkadaş davet etme;

 • Kwai hesabınıza giriş yapın.
 • Ana sayfada sağ üst kısımda bulunan üç nokta ibaresine tıklamalısınız.
 • Açılan sayfada earn bonus seçeneğine tıklayın.
 • Açılan sayfada arkadaşlarınızı davet ederek para kazanabilirsiz yazısını göreceksiniz. Hemen altında davet kodunuz yer alacaktır.
 • Davet kodunu arkadaşınıza vererek doğrudan arkadaş davet etme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Kwai davet kodu nereye yazılır?

Kwai davet kodu üyelik bölümünde davet kodu ile bağlan kısmına yazılmaktadır.

Kwai davet kodu ne işe yarar?

Kwai davet kodu ücretsiz bir şekilde Kwai uygulamasına üye olmanıza olanak tanır. Bu davet kodu ile giriş yaptığınızda üyeliğinizi ücretsiz tanımlamış olursunuz.

Kwai Kaç İzlenmeye Para Veriyor – HEMEN PARA KAZAN

Kwai Gönderi Silme – Kwai Tüm Videoları Sil

Kwai Hesap Silme Linki – Kwai Banka Hesabı Silme

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr