Legizi Nedir Nasıl Kullanılır? – Legizi nedemek ve Yorumlar

Ölümünüzün nasıl olacağını ve çevrenizdeki insanların ne halde olacağını hiç düşündünüz mü? Her insan ölümünü düşünür. Ölmeden önce sevdiklerinize mesaj bırakmak ister miydiniz? Filmlerde ve dizilerde gördüğümüz ölmeden önce mektup yazılması artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijital ortamda olmaya başladı. Sevdiklerinize dijital bir mesaj bırakmak istiyorsanız Legizi uygulamasını kullanabilirsiniz. Son zamanlarda tüm işlerimizi dijital ortamda halledebiliriz. Dijital platform üzerinden sevdiklerinize mesaj bırakmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler şu şekildedir;

  • İlk olarak Legizi uygulamasını cihazınıza indiriniz.
  • Cihazınıza indirdikten sonra hesap açmanız gerekir.
  • Kimlik numaranızı doğruladıktan sonra kimlik fotoğrafınız ile özçekim yapmanız istenecektir.
  • Bu adımları doğruladıktan sonra Kişi listenizden kime mesaj bırakmak istiyorsanız o kişiyi seçmeniz gerekir.
  • Kişi listenizden son mesajınızı yollamak istediğiniz kişiyi seçtikten sonra özel mektuplarınızı oluşturabilirsiniz.
  • Başkalarının son bıraktığı herkese açık mesajları da bu uygulama sayesinde okuyabilirsiniz.

Legizi Mesajı Nasıl Okunur

Legizi uygulaması kullanılarak sevdiğiniz kişilere son mesajınızı yollayabilirsiniz. Legizi uygulamasını yükleyin ardından kişisel bilgilerinizi doğrulayın ve sevdiklerinizin siz öldükten sonra okuması için son mesajlarınızı yollayın. Birçok kullanıcı tarafından merak edilen konulardan biri ise mesajın nasıl okunacağıdır. Legizi uygulaması mesajın kişinin ölümünden sonra gönderileceği ve kişinin öldüğü devlet sistemlerinden kontrol edildiği söylenmiştir.

  • Legizi uygulamasında mesaj oluşturan kişi gönderilecek kişiyi ve gönderilecek adresi belirlemesi gerekmektedir. Sizlere bırakılan bir mesajı okumak istiyorsanız kullanıcı tarafından verilen bilgileri doğrulamanız gerekmektedir. Bilgiler doğrulandıktan sonra size bırakılan mesajları okuyabilirsiniz.

Legizi Uygulaması İndir

Legizi uygulaması ülkemizde gündemi sarstı. Öldüğünüz zaman sevdiklerinize bir mesaj bırakmak istiyorsanız Legizi uygulamasını kullanabilirsiniz. Legizi uygulamasında kişisel mesaj bırakabildiğiniz gibi, herkesin gördüğü mesajlarda bırakabilirsiniz. Legizi uygulamasını indirmek ve kullanmak oldukça basittir. Legizi uygulamasını hem Google Play Store üzerinden hem de Apple Store üzerinden bularak cihazınıza indirebilirsiniz. Legizi uygulaması iyi düşünülmüş bir proje olarak karşımıza çıksa da bazı sorunları beraberinde getirebilir. Sistemsel bir hata yüzünden mesajınız sevdiklerinize gönderilebilir ve bazı endişelere yol açabilir. Uygulamanın sisteminde bu durumlarla karşılamanız az bir ihtimaldir.

Legizi Kim Vasiyet Etti

Legizi uygulaması son zamanlarda hayata geçirilmiş bir projedir. Legizi uygulaması üzerinden sizlere bırakılan bir mesaj olduğunu hakkında sms mesajı gelebilir. Uygulamanın hayata geçmesinin ardından yaklaşık olarak 30 bin kişi vasiyet mesajı bıraktı. Vasiyet mesajı bırakılan kişilere ise vasiyet bırakmak için alıcısı olarak seçti kısa mesajı ile bilgilendirildi. Bu mesajı gören kişiler endişeye kapılmaya başladı.

  • Sizleri vasiyet alıcısı olarak seçen kişiyi öğrenmeniz için o kişinin ölmesi ve size bıraktığı mesajı görmeniz gerekir. Onun dışında kimin sizi vasiyet alıcısı olarak seçtiğini öğrenemezsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu