Lidya Müge Akdağ kimdir, kaç yaşında evli mi hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Müge Anlı kızı ne okuyor ve Müge Anlı kızı ve torunu işte detaylar.

Ekranların sevilen sunucusu Müge Anlıyı Türkiye’deki 7’den 70’e herkes bilmektedir. Sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile sabah kuşağının en sevilen sunucularındandır. Müge Anlı, ilk evliliğini 1993 yılında Burhan Akdağ ile yapmıştır. Burhan Akdağ 1961 doğumlu gazetecidir.

Lidya Müge Akdağ Kimdir

Çift 15 yıl evli kaldıktan sonra 2008 yılında boşandılar. İlk boşanmalarında Müge Anlının kariyeri güzel ilerlerken, Burhan Akdağ’ın tam tersi şekilde düşüşte olduğu için anlaşamadıkları için bir anda boşanmışlardır. Daha sonra pişman olan ikili tekrardan nikah masasına oturuyorlar ve bu sefer ki boşanma tahmin edilen kadar sakin olmuyor. İki tarafta birbirine suçlamalar yaparak anlaşma olmadan, kötü bir şekilde boşanmışlardır. Bu boşanma yıllarca magazin dünyasında konuşulmuş konular arasındadır.

  • Müge Anlının Burhan Akdağ ile olan evliliğinden bir kızı vardır. 2002 yılında dünyaya gelen çocuklarının adı Lidya’dır. Çift 2008 yılında boşandıklarında mahkeme velayeti Müge Anlıyla verdi. Müge Anlı, kızı Lidya’yı magazinden uzakta büyüttü bu yüzden Lidya hakkında pek net bir bilgi bulunmuyor. Lidya şu an 20 yaşında ve evli değildir.

Müge Anlı’nın Kızı Ne Okuyor

Müge Anlı'nın Kızı Ne Okuyor

Müge Anlı, 1973 doğumlu sunucu ve gazetecidir. Marmara İletişim Fakültesinden lisans mezunu olmuştur. Daha sonra tekrardan Kadir Has Üniversitesinde Hukuk bölümünde okumuştur. Televizyon hayatında ilk olarak magazin içerikli program yapmıştır. Daha sonra şimdi sunduğu programa benzer içeriğiyle kayıpları bulan bir program sunmuştur. Sonrasında Magazin programlarıyla ve sunduğu kayıpları bulma programı ile ilişkisini kestikten sonra “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programı ile ATV ekranlarında tekrardan yayın hayatına başlamıştır. Bu program hafta içi her gün canlı olarak verilmekte ve Müge Anlı uzmanlığını konuşturmaktadır.

Sevilen sunucu Müge Anlının Burhan Akdağ ile evliliğinden olan Lidya Müge Akdağ, 2002 yılında doğdu. Doğduğu andan itibaren merak konusu haline geldi. Müge Anlı Lidya’yı magazinden uzak tutmaya çalışmaktadır bu yüzden takipçileri tarafından Lidya çok merak edilmektedir. Lidya hakkında çok bir bilgi bulunmamaktadır. Lidya’nın Sosyal medya hesabını da kendi adı dışında bir kullanıcı adı ile kullandığı söylenenler arasındadır. Lidya’nın en son üniversite için sınava hazırlandığı biliniyordu ancak sonucu hakkında bir bilgi yoktur.

Müge Anlı’nın Kızı ve Torunu

Müge Anlı'nın Kızı ve Torunu

Ekranlarının sabah kuşağında en çok izlenen programının sunucusu Müge Anlının Burhan Akdağ ile evliliğinden Lidya adında bir kızı vardır. Lidya 2002 yılında dünyaya gelmiş ve annesi tarafından magazinden uzak tutulmuştur. Bu yüzden Lidya hakkında bilgi bulmak neredeyse imkansızdır. Tek bilinen en son üniversite sınavına hazırlık yaptığı ve lise eğitimini bitirdiğidir. Müge Anlının hayatı magazin dünyasında çok merak ediliyor.

  • Sunduğu “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında Müge Anlının söylediği cümle herkesin dikkatini çekti. Ünlü sunucu programında bir olay karşısında “Ben torunuma da kızıyorum…” diye başlayan cümleyi söyledikten sonra herkes merakla Müge Anlının kızının evlendiğini düşündü ya da ikinci evlilik yaptığını düşünüp araştırmaya başladılar. Araştırmalar sonucu öğrenildi ki Müge Anlının torunu olarak bahsettiği “Lokum” adlı köpeğiymiş.

Müge Anlı’nın Annesi Ve Kızı

Müge Anlı’nın Annesi Ve Kızı

“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programıyla ekranlara çıktıktan sonra ününe ün katan sunucu Müge Anlının hayatı çok merak ediliyor. Ünlü sunucunun Lidya adında bir kızı var. Lidya hakkında pek bir bilgi yok çünkü magazinden uzak tutularak büyütüldü. Kızı gibi annesi de merak ediliyor ancak annesi hakkında da bir bilgi bulmak neredeyse imkânsız haldedir. Annesinin öğretmen olduğu biliniyor.

Muge Anlinin kizi kac yasinda Evlimi?

1993’te yapmış olduğu evlilikten çocuğu lidya 2002 yılında dünyaya geldi ve şuanda kameralardan ve basından uzak ve bekar bir hayat sürmektedir.

Lidya Akdağ hangi üniversitede?

Müge Anlının kızı Lidya Akdağ şuanda Koç Üniversitesinde okumaktadır.

Narin Esmersoy Kimdir – Sosyal Medya Hesapları

Güldür Güldür Naime İkizi Nasıl Oldu? – Ecem Erkek Kimdir

Matt Smith Seks Sahnelerinden Yoruldu! – House of the Dragon Matt Smith Kimdir?

1 Comment