Lizge Cömert Kimdir (Sevgilisi ve Ailesi)

Lizge Cömert kimdir sevgilisi ve ailesi hakkında detaylı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Gelin birlikte Lizge Cömert’i inceleyelim.

Lizge Cömert Kardeşlerim dizisinin Süsen’i olarak tanıdığımız oyuncu oldukça popüler ve eğlenceli bir karaktere sahiptir. Öyle ki kendisinin yakın zamanda dizideki rol arkadaşı olan Yiğit ile de sevgili olduğunu açıklaması üzerine hayranları daha da arttı. Peki Lizge Cömert gerçekten kimdir? Hayatı, yaşadığı şehir, memleketi ve yaşı hakkında merak edilenler fazlasıyla burada. 

Lizge Cömert aslen nerelidir?

Lizge cömert aslen nerelidir
Lizge cömert aslen nerelidir

Lizge Cömert aslen İzmirlidir. Öyle ki kendisi de İzmir’de doğmuştur. 16 Ağustos 1999 tarihinde dünyaya geldiği bilinen oyuncunun hayatının ilk yılları İzmir’de geçmiştir. İlkokul eğitimini İzmir’de almıştır.

“Babamla çok eğlenceli bir baba kız ilişkimiz var.”

Lizge cömert
Lizge cömert

Lizge Cömert bir röportajında ailesi ile olan ilişkisinden şöyle bahsetmişti. “Babamla çok eğlenceli bir baba kız ilişkimiz var, annem ile de arkadaş gibiyizdir ama annem kuralcıdır.”

Lizge annesi ile olan ilişkisini de anlatırken kuralcılığın katı olmadığına dikkat çekti. Öyle ki annesi kurallarını çocuklarına dayatarak değil sevgi ile uygulatıyordu.

Spor yapmak Lizge için günlük hayatın bir parçası.

Lizge cömert
Lizge cömert

Spor ile olan ilişkisini ve beslenmeye yönelik dikkatli tutumunu da annesinden aldığı aşikar. Bu konuda kardeşinin de aynı şekilde yetiştiğini söyleyen Lizge şu sözleri ile gülümsetti:

“Benden altı yaş küçük kız kardeşim var. Fransız Lisesi’nde okuyor ve ikimiz için de en önemli kural spor yapmak, annem bizi her gün spora götürürdü; fitness, jimnastik, basketbol, tenis oynadım. Yemeklerimiz sağlıklı hazırlanır ve genellikle glutensiz olur. Tatlı, kahve, çay bunlarla pek aram yok. Ama bunu baskı yaparak değil, teşvik ederek yapardı annem.”

Lizge Cömert lisans eğitimini Özyeğin Üniversitesi’nde alıyor.

Lizge cömert
Lizge cömert

Bugün lisans eğitiminin son dönemlerinde olan Lizge aynı zamanda oyunculuk eğitimi de almaya devam ediyor.

Başladığı ilk günden bu yana sürekli olarak ekranlarda popüler olan ve reyting rekorları kıran Kardeşlerim dizisi ise onun için milat oldu. Kardeşlerim dizisinin Süsen’i olarak tanıdığımız Lizge oldukça lider ruhlu bir kız.

Lizge Cömert burcu nedir?

Lizge cömert
Lizge cömert

Lizge Cömert’in burcu Aslan olarak biliniyor. Kendisinin göz rengi kahverengidir. Bir kız kardeşi var. Burcunun özelliklerini taşıdığını kendisinin sevenleri de iyi biliyor. Lider ruhlu, kendine güvenen bir kız. Dizidekinin aksine gerçek karakteri oldukça farklı.

Lizge Cömert boyu ne kadar?

Lizge cömert
Lizge cömert

Lizge Cömert’in boyu 1,64 m olarak biliniyor. Kendisi boyuna göre uygun bir kiloya sahip. 1,64 boyu ile tam 53 kilo olan oyuncu güzelliği ile de dizide sıkça kendinden söz ettiriyor.

Lizge Cömert sevgilisi kim?

Lizge cömert sevgilisi kim
Lizge cömert sevgilisi kim

Bir dönem sevenleri tarafından sıkça sorgulanan bir isim vardı. Yiğit Koçak. Yanlış duymadınız. Dizinin kardeşlerinden biri olan Yiğit Koçak ile Lizge Cömert arasında gerçekten bir şey olup olmadığı merak konusu olmuştu. Bu konuya da bir açıklık getirildi. Lizge Cömert ve Bilal Yiğit Koçak sevgili olduklarını sosyal medya hesaplarından duyurdular.

Lizge Cömert- Süsen kaç yaşında?

Lizge cömert
Lizge cömert

Lizge Cömert Kardeşlerim dizisinin Süsen karakteri olarak bildiğimiz oyuncu 24 yaşındadır. 16 Ağustos 1999 tarihinde dünyaya gelmiş olan Lizge Cömert dizide gerçek yaşından çok daha genç bir karakteri canlandırmaktadır.

Süsen’in gerçek yaşını görenler onun daha küçük gösterdiğini söylüyor. Peki ya sizin bu konudaki fikriniz ne? Bizce de Süsen gerçekten olduğundan birkaç yaş daha küçük gösteriyor.

SSS

Lizge Cömert Bilal Yiğit Koçak Sevgili Mi?

Lizge Cömert ve Bilal Yiğit Koçak yakın zamanda gerçekten sevgili olduklarını duyurdular. Kendilerinin dizideki ilişkileri gerçekten sürüyor.

Cömert kaç yaşında?

Lizge Cömert şu anda 24 yaşındadır. Kendisi 16 Ağustos 1999 doğumludur.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥