LOL şifremi unuttum nasıl açabilirim ve LoL kullanıcı adımı unuttum sorunu çözümünü sizlerle paylaşıyoruz. LoL şifre değiştirme işlemini birlikte inceleyelim.

LOL şifremi unuttum nasıl açabilirim, konusunda hesabınızı kurtarabilmeniz için birkaç farklı yol vardır. Böyle bir durum yaşadığınızda öncelikle “şifremi unuttum” butonuna basmanız gerekir.

Açılan ekranda oyuna kayıt olurken eklediğiniz mail adresinize şifre sıfırlama kodu seçeneği vardır. Bu seçeneğe tıkladığınızda eposta adresinize bir kod gönderilir. Kodu kutucuğa yazdığınızda şifrenizi yeniden oluşturabilir ve giriş yapabilirsiniz.

Riot Şifremi Unuttum

Riot Şifremi Unuttum

Riot Games hesabınızın şifresini unuttuysanız öncelikle kullanıcı adınızı girerek “şifremi unuttum” seçeneğine tıklamanız gerekir. Riot şifremi unuttum sorunu için daha sonra eposta adresinize link gönderimini onayladığınızda kurtarma linki direkt olarak hesabınıza gelir.

Linke tıklayarak şifrenizi sıfırlayabilir ve yeni bir şifre oluşturabilirsiniz. Şifrenizi tahmin edilmesi zor ve hatırlaması kolay yaparsanız daha sonra sorun yaşamayabilirsiniz.

LoL şifre değiştirme

LOL hesabınızda şifrenizi unuttuysanız ya da değiştirmek istiyorsanız öncelikle “şifremi unuttum” seçeneğine tıklayın. Daha sonra eposta adresinize bir link gelir ve buradan şifre oluşturmak için yeni bir seçenek belirleyebilirsiniz. LoL şifre değiştirme Riot Games sitesi üzerinden de yapılarak değiştirilebilir ve oyuna giriş yapılabilir.

LOL Kullanıcı Adımı Unuttum

LOL kullanıcı adınızı unuttuysanız ve yeni bir kullanıcı adı belirlemek istiyorsanız öncelikle Riot Games https://recovery.riotgames.com/tr/forgot-username sitesine giriş yaparak başlayın. LOL kullanıcı adımı unuttum aşaması daha sonra birkaç adım gerektirir.

Riot ID bölümüne gelerek “kullanıcı adı değiştir” butonuna tıklayın. “New Riot ID” kısmı çıkacaktır. Bu kısımdan yeni bir kullanıcı adı alabilir ve kaydedebilirsiniz. Daha sonra oyununuza bu kullanıcı adı üzerinden devam etmiş olursunuz. Birkaç kullanıcı adı birden alabilme şansınız vardır.


Daha fazla ilgili içerik;


Valorant Şifremi Unuttum

Valorant hesabınıza girmek için Riot Games sitesinden giriş yapabilirsiniz. Fakat uzun süre giriş yapmadıysanız şifrenizi unutmuş olabilirsiniz. Valorant şifremi unuttum derseniz öncelikle Riot Games https://recovery.riotgames.com/tr?region=TR1 web sitesini açmanız gerekir.

Daha sonra “şifremi unuttum” butonuna tıklayın ve hangi bölgedeyseniz onu seçerek ilerleyin. Bölgenizi seçtiğinizde “ok” tuşuna bastıktan sonra kayıtlı eposta adresinize bir link gelir. Gelen linke tıkladıktan sonra şifrenizi yeniden oluşturabilirsiniz.