Mahkum Oyuncuları (Erkek ve Kadın) Oyuncu Yaşları

Mahkum oyuncuları ve Mahkum oyuncuları yaşları kaç, bilgilendiriyoruz. Mahkum yeni sezon oyuncuları ve Mahkum oyuncuları 2. sezon hakkında merak edilenleri inceleyelim.

Mahkum oyuncuları netlik kazandı. MF Yapım tarafından hazırlanan Mahkum dizisi Fox TV’de ekrana gelecek. Oyuncu kadrosunda birbirinden önemli isimlerin yer aldığı dizi, tanıtım fragmanları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Innocent Defendant dizisinin Türkiye uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan Mahkum, oyuncu kadrosunda güçlü isimleri barındırıyor. Mahkum ilk bölüm fragmanı ile seyircinin dikkatini cezbetmeyi başardı.

Mahkum Dizisi Oyuncuları İsimleri

Mahkum dizisi oyuncuları isimleri de açıklandı. Perşembe akşamları ekrana gelecek olan dizi, Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova dizileriyle reytinsg mücadelesi verecek. Farklı konusu ve zengin oyuncu kadrosu nedeniyle başarılı olması beklenen Mahkum, ekrana yeni bir soluk getirecek. Başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu tarafından iki karakter birden canlandırılacak. Barış ve Savaş Yesari karakterine hayat verecek olan oyuncu, Türk televizyon tarihinde de bir ilke imza atacak. Savcı Fırat Bulut karakterine ise Onur Tuna hayat verecek.

Mahkum Dizisi Kadın Oyuncuları

Mahkum dizisi kadın oyuncuları da en az erkek oyuncular kadar dikkat çekiyor. Melike İpek Yalova tarafından Büge Yesari canlandırılacak. Barış ve Savaş’ın sevdikleri tek kadın olarak karşımıza çıkıyor. İlk olarak Barış ile aşk yaşayan Büge, onunla evlenemeyeceğini anlayınca Savaş’a yöneliyor. Savaş ile evlenmesine rağmen kardeşine olan aşkını koruyor. Lakin, her şeyden çok parayı önemsiyor.

Seray Kaya ise Cemre Uysal karakteriyle karşımıza çıkıyor. Başarılı ve sıradışı bir avukat olarak adaletin peşinden koşan Cemre, Fırat’ın avukatı olacak. Kamu avukatı olarak görev yapmayı tercih eden Cemre, hayatının davasını aldığını düşünecek. Zamanla Fırat ve Cemre arasındaki ilişki sadece avukat-müvekkil olmakla sınırlı kalmayacak. Birbirlerine derin bir aşkla bağlanacaklar. Cemre aşkı ve idealist düşünceleri arasında kalacak.

Hayal Köseoğlu’da Mahkum dizisinin kadın oyuncuları arasında yer alıyor. Sasha karakterini canlandıracak olan oyuncu, ilk kez farklı bir rolle seyirci karşısına çıkacak. Barış Yesari’nin en yakın çalışma arkadaşı olan Sasha korkusuz ve zalim bir kadındır. Barış için göze alamayacağı hiçbir şey yoktur. Barış’ın dışarıdaki gözü ve kulağı olacaktır. Öldürmekten çekinmeyen Sasha, soğukkanlı bir katilin tüm özelliklerini taşıyor.

Mahkum Dizisi Erkek Oyuncuları

Mahkum dizisi erkek oyuncuları ise başroldeki İsmail Hacıoğlu ve Onur Tunayla sınırlı tutulmuyor. Kadroda farklı isimlerde yer alıyor. Hakan Salınmış, Bülent Seyhan, Muharrem Türksever, Tugay Mercan ve Bülent Düzgünoğlu’da oyuncu kadrosunda bulunuyor. Senaryonun temelinde Fırat, Barış ve Savaş Yesari olduğu için diğer erkek oyuncular yardımcı rolde karşımıza çıkıyor.


Daha fazla ilgili içerik;


Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥