Masterchef izleyici yorumları hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. MasterChef kim elenecek spoiler ve Masterchef baklava hilesi işte detaylar.

Masterchef izleyici yorumları yılında daha çok programın kurgu olup olmadığı yönünde. Yarışmacıların farklı ve renkli kişilikleri ile reytingleri zorlayan yarışmada bazı görüntüler izleyicilerin programa olan ilgisini kaybetmesine neden oluyor. Yazımızın devamında Masterchef ödülü kim kazanacak yorumlarını şekillendiren birçok unsuru detaylı bir şekilde derledik.

MasterChef Kim Elenecek Spoiler

Masterchef elenen kişiler sonrasında sona kalan yarışmacılar finalde kazanma ihtimali olan yarışmacılardır. Kimin eleneceği ise büyük bir Spoiler. Yarışmanın son 4’e kalan isimleri ise Eren, Hasan, Tahsin ve Sergendir. Bu yarışmacılar arasında da son 2’e kalan yarışmacılar ise Eren ve Hasan oldu.

Eren ve  Hasan arasında finali kazanan yarışmacı MasterChef kazananı olarak MasterChef tarihine geçecek. İzleyiciler tarafından çok sevilen bir aşçılık yarışması olan Masterchef farklı formları ile dünya genelinde gerçekleştirilen bir yarışmadır.

Masterchef Hileleri

Masterchef hileleri son zamanlarda programın kurgu olduğuna izleyicileri daha da inandırıyor. Programda yarışmacı tabaklarının şefler tarafından düzenlendiği iddiası, bazı yarışmacılara torpilli davranıldığı söylemleri gibi birçok hile söz konusudur.

Masterchef hileleri arasında çok ses getiren bir başka hile de fırına giren 35 dilimli baklavanın 42 dilimli çıkmasıdır. Teknik olarak mümkün olmayan bu durum karşısında Masterchef izleyenleri yarışma programının kurgu olduğuna dair daha güçlü fikirlere sahip olmaya başladı.

Masterchef Baklava Hilesi

Masterchef baklava hilesi aslında izleyicileri oldukça şaşırtan ve üzen bir olaydır. Programda yarışmacının jüriye sunmak üzere baklava yaptığı bir bölümde bir yarışmacının fırına koyduğu 35 dilimli baklava fırından 42 dilim olarak çıkıyor.

35 dilim şeklinde kesilmiş olan baklavanın fırından 42 dilim çıkması mümkün olmadığından izleyiciler tarafından hile, kurgu benzeri şüpheler de ortaya atıldı. Daha önceleri reytingleri oldukça yüksek olması ile gündeme gelen Masterchef artık sıkça hile ve kurgu söylemleri ile gündeme geliyor. Bu konu hakkında Masterchef tarafından ise herhangi bir açıklama yapılmadı.  

Masterchef Baklava Hilesi
Masterchef Baklava Hilesi

Masterchef Kurgu Mu

“Masterchef kurgu mu?” sorusu son zamanlarda yayınlarda görülen ve yakalanan bazı hatalardan sonra izleyiciler tarafından sıklıkla sorgulanmaktadır. Masterchef programının sürekli olarak sevilerek takip edilen TV8 programlarından biri olduğu biliniyor. Ancak programda karşılaşılan bazı durumlar sonrasında izleyiciler programın gerçekliğinden şüphe ediyor.

Masterchef izleyicileri baklava hilesi benzeri durumlar sonrasında torpil, kurgu ve hile söylemlerini daha fazla merak etmeye başladı. Masterchef ise bu söylemleri reddediyor. Program tarafından baklava hilesi konusunda ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

Masterchef Torpil

Masterchef torpil iddiası daha önce yarışmacı olarak programda bulunmuş olan Somer Şef tarafından ilk kez ortaya atıldı. Ardından da programda yayın sırasında fark edilmeyen ancak izleyicilerin gözünden kaçmayan baklava hilesi gibi durumlar sonrasında torpil iddiaları daha da güçlendi.

Masterchef tarafından torpil yapıldığına dair herhangi bir olumlu ya da olumsuz açıklama yapılmadı. Torpil iddialarından sonra kısa bir süre yükselmeye devam eden reytingler sonrasında düşmeye başladı.

Şefler tarafından bazı yarışmacılara torpil yapıldığı, yarışmacıların tabaklarının şefler tarafından düzenlendiği gibi iddialar daha önce yarışmacı olarak programda bulunan Somer Sivrioğlu tarafından yapılmıştır. İddianın gerçekçiliği hakkında ise net bir bilgi bilinmiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=drgMxoSu8bc

Comments are closed.