Masum Gopi Kimdir – Masum Hint Dizisi Oyuncuları

Masum Gopi kimdir sorusunu detaylı bir şekilde yazımızda ele aldık. Masum dizisi hakkında merak edilenleri sadece içeriğimizde bulabilirsiniz.

Son zamanlarda Kanal 7 televizyon kanalında yayınlanan Hint dizileri birçok kişi tarafından izlenmeye başlandı. Masum ve emanet dizisi izleyicilerin en sevdiği iki diziler arasında yer aldı. Hint dizileri arasında yer alan Masum dizisinde Gopi karakteri birçok izleyicinin dikkatini çekiyor. Gopi karakterini Giaa Manek oynarken 2 sezondan sonra Devoleena Bhattarjee canlandırmaya devam etmiştir. Masum dizisindeki Gopi küçük yaşta ailesini kaybettiği için dayısı tarafından büyütülmüştür. Okuma yazması olmadığı için kendi halinde takılan bir insan olsa da üvey kardeşi Gopi’nin hayatını zindana çevirir. Bunun dışında Gopi ile Ahem arasındaki aşk ve mücadele de dizide anlatılır.

Masum Hint Dizisi Oyuncuları

Masum hint dizisi oyuncuları

Masum dizisi Kanal 7’de en çok izlenenler arasında ilk sırada yer alır. Bu dizide Gopi ve Rashi kardeşlerinin hayat hikayesi anlatılır. Gopi mütevazi ve sevecen bir kişiliğe sahipken, Rashi tam tersine kıskanç ve bencil bir kişiliğe sahiptir. Haftaiçi her gün yayınlanan bu dizi pazartesi dizileri arasında en sevileni. Bu ikili arasında geçen olaylara birçok kişi dahil olur. Toplamda 495 bölüm süren Masum dizisinde oynayan oyuncuların gerçek isimleri ve oynadıkları roller şu şekildedir;

Masum Dizisinde Bulunan KarakterlerKarakteri Canlandıran Kişiler
GopiGiaa Manek daha sonra Devoleena Bhattarjee
Rashi Rucha Hasabnis
AhemMuhammed Nazım
KokilaRupal Patel
JigarVishal Singh
UrmilaVishal Singh
Paridhi Loveleen Kaur Sasan
MeeraTanya Sharma
Sonam LambaVidya Suryavanshi
Dharam KumarAmar Upadhyay

Masum Hint Dizisi Final

Masum hint dizisi final

Kanal 7’de Masum dizisi toplamda 495 bölümden oluşur. 495 bölümü ise final bölümü olarak bilinir. Final bölümünde Gopi bir sandığa ve Sita’da bir su deposuna hapsedilir. Ailenin diğer üyelerine ise bomba düzenekleri yerleştirilir. Cagi bombalardan kurtularak Gopi ve Sita’yı kurtarmaya gider.

Cagi’nin kaçtığını duyunca Samira ve Bavani planlarının işe yaramayacağını düşünerek kaçmaya çalışırlar. Ancak kaçmaları başarısız olur. Daram bu ikiliyi yakalayarak polise verir. Böylece yıllardır devam eden mücadele ve savaş sona erir. Artık aileler rahata erer ve mutlu bir şekilde diziye son verilir.

Masum Hint dizisi hakkında kafanızda oluşan soruları ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayınız.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥