Metaverse de arsa nasıl alınır? Decentraland Satılık Arsa Listesi ve Fiyatları

Metaverse de arsa nasıl alınır detaylı bilgilendiriyoruz. Decentraland arsa fiyatları ne kadar ve MANA arsa alma nasıl yapılır işte detayları.

Metaverse de arsa nasıl alınır sorusu son sürecin en sık araştırılan sorusu olarak dikkat çekiyor. Sanal ortamda Metaverse coin dünyasından arsa satın alınabiliyor. Bunun için şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

  • Metaverse arsa satın alma fikriniz varsa öncelikle hangi projeden satın almak istediğinize karar vermeniz gerekiyor.
  • Metaverse arsaları için Decentraland, Sandbox gibi çok sayıda öne çıkan proje bulunuyor.
  • Bu projelerden herhangi birine karar verdikten sonra, projenin ana sitesine ulaşmanız gerekiyor.
  • Proje sitesinde arsa satın alma kuralları, sözleşmeler ve tutar için kurallar dahilinde hemen sanal satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Her arsa projesinin kuralları ve fiyatları, sözleşmeleri tamamen değişkenlik gösteriyor. Metaverse arsa satın almak isteyeneler bu projeler arasından kendilerine en uygun olanı seçerek kolayca satın alabilirler.

Decentraland arsa fiyatları

Decentraland arsa fiyatları merak ediliyor. Arjantinliler tarafından kurulan en büyük sanal evren olarak biliniyor. Bu evrenin coini ise MANA’dır. Metaverse sanal evreni için geliştirilen Decentraland arsalarının metrekare fitayı 4.000$ olarak yansıyor. Satın almak isteyen kişiler parsel, metrekare detaylarına karar vererek bütçesine göre kolayca sanal şekilde satın alma işlemlerini yapabiliyor.

Decentraland (mana) satılıkta olan arsa ilanlarını görmek için; buraya tıklayın.

Metaverse de arsa nasıl alınır? Decentraland Projesi Satılık Arsa Listesi

MANA arsa alma

MANA arsa alma işlemleri sandığınızdan çok daha basit ilerliyor. Tamamen sanal ortamda kolayca dilediğiniz metrekarede MANA arsa satın alabiliyorsunuz. MANA arsa satın almak için şu adımları takip edebilirsiniz;

  • market.decentraland.org adresine erişim sağlayın.
  • Hesabınız yoksa hesap oluşturup giriş yapın.
  • Sayfayı aşağıya kaydırıp ‘’Parcels and Estates’’ bölümüne gelin.
  • ’Parcels and Estates’’ bölümünün sağ üst kenarında ‘’Viev All’’ kısmına tıklayarak satışta olan tüm parsel ve arsaları tek haritada görebilirsiniz.
  • Mavi renkle belirtilen alanlar satılık arsa ve parsellerdir. İncelemek istediğiniz alana tıklayarak hakkında daha fazla detay görebilirsiniz.
  • Satın almak istediğiniz parsel ya da arsanın üzerine tıklayıp, alt sağ kısımda yer alan ‘’Buy’’ kısmına tıklayarak atıcıya teklif vererek hesabınızda yeterli Etherum ya da MANA coin varsa satın alabilirsiniz.
MANA arsa alma
MANA arsa alma

Sandbox Arsa

Sandbox arsa Metaverse oyuncuları için satışa sunuluyor. Oyuncuların daha fazla deneyim oluşturması adına satışa sunulan dijital gayrimenkul ürünü olarak da tanımlanıyor. Sandbox arsalarını satın almanız halinde, satın aldığınız bölge içerisine dilediğiniz oyun ve varlıkları doldurabiliyorsunuz.

Yani gerçekteki arsalar gibi tapusu ve sahipliği satın aldığınız için tamamen size ait oluyor. Ayrıca Sandbox arsa projesi Metaverse evreninin en çok talep gören arsa projelerinden biri olarak alıcılara çok cazip geliyor.

YouTube video
googlehaberler